Įkraunama...
Įkraunama...

Apsisaugojimo priemonės

Sveikos.Neperskaiciau visu komentaru😊. Turiu klausimėlį. Mėnesines prasidėjo geriant paskutinės savaitės tabletes.Baigiau sirgti ir dabar priklauso daryti pertrauką tabletėms ir po savaitės vel gerti.Ką daryti?Ar pirkti kitą pakuotę ir nedaryti pertraukos, ar laisva savaitę pasisaugoti? Nes dabar turėtų būti vaisingos dienos😊 Pasimeciau😊
Atsakyti
Gerti reiktu taip pat kaip gerete, bet faktas, kad kraujavote anksciau nei priklauso, rodo, kad galbut sios tabletes jums nebetinka. Jei tai pasikartotu kita cikla, siulyciau pasikonsultuoti su ginekologu.
Atsakyti
Sveiki,
Daug minėta apie NLA ir tikimybe pastoti. Taciau ar imanoma pastoti kai mylimasi, bet vyras isvis nebaigia dėl tam tikru aplinkos trukdziu?
Atsakyti
QUOTE(x25 @ 2016 03 29, 14:15)
Sveiki,
Daug minėta apie NLA ir tikimybe pastoti. Taciau ar imanoma pastoti kai mylimasi, bet vyras isvis nebaigia dėl tam tikru aplinkos trukdziu?

įmanoma. Priešspermis irgi gali apvaisint
Atsakyti
Vienintelė priemonė - susilaikymas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lleillaaa @ 2016 04 18, 18:04)
Vienintelė priemonė - susilaikymas  :thumbup2.png

Būtent biggrin30x30.png
Atsakyti
QUOTE(taweli @ 2016 08 15, 14:55)Pritariu, esu prieš tabletes ar kitokias nesamones, kažkada pabandžiau tabletes pradėti gerti, savaite ištempiau ir mečiau, nes bloga nuo jų.
Atsakyti
QUOTE(x25 @ 2016 03 29, 13:15)
Sveiki,
Daug minėta apie NLA ir tikimybe pastoti. Taciau ar imanoma pastoti kai mylimasi, bet vyras isvis nebaigia dėl tam tikru aplinkos trukdziu?Geras. O tai jei būtų baigęs ant pilvo - tai nebūtų tikimybės pastoti, klausimo nebūtų? biggrin30x30.png biggrin30x30.png biggrin30x30.png
Atsakyti
Geriausia-vyro vazektomija.
Atsakyti
QUOTE(BurmeSS @ 2016 08 25, 07:37)
Geriausia-vyro vazektomija.arba moters sterilizacija.
Atsakyti
QUOTE(DuokHuga @ 2016 09 01, 17:08)
arba moters sterilizacija.

taip, jei jau vyras vėl permeta tai moteriai smile.gif
Atsakyti

Laba diena, turiu tokį klausimėlį, pradejau vartoti KT pries du mėnesius, pirmą mėnesį buvo šiokių tokių nesklandumo kaip: po mėnesinių patepimas ir pnš., bet viskas buvo tvarkoje susirgau per 7 dienas, o štai šitą menesį pagal mano kalendoriuka mėnesinės vėlavo 5 dienas, bet prasidėjo vis dėl to. Beto vieną dieną pamiršau išgerti tabletę bet kitą dieną išgėriau 2. Dabar turėjau pradėti vartoti 3 KT pakelį, bet kadangi esu užsienį, neturėjau galimybės jų įsigyti. Mėnesines truko 6 dienas, dabar jau 3 dienos po mėnesinių. Mėnesinems pasibaigus atsirado nedaug rausvų/orandžinių išskyrų ir jaučiu skausmą pilvo apačioje. Ar tai normalu ar turėčiau sunerimt? Ar gali būti kad pastojau?

Atsakyti