Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jaučiatės bendraudami su l.taupiais draugais

Oj prisijuokiau lotuliukas.gif

Pazistu viena moteriske (bet dusioj tikrai geras ir nuosirdus zmogus)... Nu jos taupumas buvo stulbinantis doh.gif Ir net siutinantis blink.gif Maistas tik pats pigiausias (kai pamaciau kad vaikam pigiausia limonada, sultis perka tai jau replika meciau, daugiau nebeperka tokio S...), rubai tik pigiausi, o kalba tik apie tai koks sunkus tas seimyninis gyvenimas... Dabar gyvena siek tiek geriau, tai kiek maciau taip kvailai nebetaupo schmoll.gif

Dar puske turiu kuri ateina pas mane pavalgyti... Dar pajuokaujam kad pas mane apsimoka ateiti ir prisivalgo sociai ir dar kartkartem namo idedu ko nors biggrin.gif Bet zinau kad jai sunku tai man tikrai nieko negaila (net neskaitau kad cia kazkas blogo) biggrin.gif

O siaip su draugais dabar dazniausiai susitariam is anksto ar ateinant i svecius atnesti ko nors ar ne (kartais labai daznai susitinkam tai nesiotis kaskart kazka nesamone). Ir nemaloniu situaciju isvengiam ir pinigeliu vieni kitiems sutaupom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viltė** @ 2008 01 23, 15:26)
Turėjau vieną draugų šeimą, kuri pas mus dažnai svečiuodavosi, nes "skaniai vaišiname". Sakydavo "pas jus visad visko tiek daug ir skaniai pavalgom". O aš kvaila stengdavaus , bėgsi gamint, ruošies, šokinėsi. Kai kelis kartus pas juos buvom, tai vis " ah, neturim kuo jūs pavaišint, tik barankos va sudžiūvusios"..  Pati pyragėlio, saldainių nusiveždavau. Tai patenkinti baisiausiai, kad mes iš nemalonios sitacijos išgelbėjom, stalas netuščias.Kad neuždirbtų, neišgalėtų. Dabar susitinkame labai retai. Nusibodo būt "gerąja teta" biggrin.gif
Mes ir labai labai panasius draugus turime.Tik musu dar ir patys i svecius labai daznai siulosi,savaime aisku,ant stalo kazka padedi,tai valgo be perstojo,tik ir lakstau "papildymo" i virtuve.Ir panakvot karta pasiprase,kad taksui sutaupyt,nes abu alkoholi vartojo,tai vyras dave litu ant takso-paeme.O va mes porakart pas juos buvom,tai pirmakart sultim pavaisino,arbateles pasiule ir moliugu seklu.Antrakart alyviniu obuoliu is mamos sodo,labai "tiko"prie musu atsivezto vyno....Ir neskursta zmones,tai kazkaip nesinori bendraut,dabar stengiames issisukt nuo ju pasisveciavimu....
Atsakyti
Jau kažkuriam forume rašiau, kad mūsų vieni draugai patys iš šaldytuvo pasiimdavo tai, kas skanu ir patinka...Net vargintis man nereikėdavo...Jau gal 10 metų kai draugystė nutrūkus ir nepasigendu aš jos...
Atsakyti
Tema tai gerulė. Džiaugiuosi, kad tokių draugų neturiu.
Bet kai dar mokyklos laikais pagal mainų programą važiavau į vokietiją, pagyventi pas vokiečius maždaug 10d, tai baisoka buvo. Ta Vokietijos dalis yra suvalkijos atitikmuo. Atvežiau visą maišą lauktuvių - šakotis, šampanas, suktiniai, saldainiai, suvenyrai... Spėkit, ar davė nors paragaut? Viskas tą pačią minutę buvo gražiai į spintelę suslėpta. Dar jie pagal viską turėjo mane maitinti, tai iškeliaujant į visos dienos ekskursijas duodavo 2 sumuštinius ir vandens...ekskursija po kokius kalnus, kur PC nėra, arba galima tik kavos po 5 eurus gaut, man kaip lietuvei moksleivei tokie pinigai nerealūs buvo. Užtat buvo geros draugės lietuvės, kurios bent jau pomidorų nuo savo vokiškos šeimynos stalo duodavo ar dar ko padoresnio. Dar atsisveikinant iš tų šeimų, visiem pridėjo lauktuvių, o man sumuštinių doh.gif
Sesuo pagal tą pačią programą važiavo, tik pakliuvo į kitą šeimyną, tai grįžo išsikišusiais šonkauliais ir tik išlipus iš autobuso mamos pradėjo kumio prašyt, kad namie duotų... Pasakojo, kai pas tą šeimyną būdavo pietų metas, sukrauna viską ant stalo, visi greit į lėkštes susideda ir visas stalas iškart nukraunamas. Kol dediesi vieną, tai kito jau ir nebegauni.
Lietuvių ir vokiečių supratimas apie vaišingumą smarkiai skiriasi...
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 09 19, 17:13)
Tema tai gerulė. Džiaugiuosi, kad tokių draugų neturiu.
Bet kai dar mokyklos laikais pagal mainų programą važiavau į vokietiją, pagyventi pas vokiečius maždaug 10d, tai baisoka buvo. Ta Vokietijos dalis yra suvalkijos atitikmuo. Atvežiau visą maišą lauktuvių - šakotis, šampanas, suktiniai, saldainiai, suvenyrai... Spėkit, ar davė nors paragaut? Viskas tą pačią minutę buvo gražiai į spintelę suslėpta. Dar jie pagal viską turėjo mane maitinti, tai iškeliaujant į visos dienos ekskursijas duodavo 2 sumuštinius ir vandens...ekskursija po kokius kalnus, kur PC nėra, arba galima tik kavos po 5 eurus gaut, man kaip lietuvei moksleivei tokie pinigai nerealūs buvo. Užtat buvo geros draugės lietuvės, kurios bent jau pomidorų nuo savo vokiškos šeimynos stalo duodavo ar dar ko padoresnio. Dar atsisveikinant iš tų šeimų, visiem pridėjo lauktuvių, o man sumuštinių  doh.gif
Sesuo pagal tą pačią programą važiavo, tik pakliuvo į kitą šeimyną, tai grįžo išsikišusiais šonkauliais ir tik išlipus iš autobuso mamos pradėjo kumio prašyt, kad namie duotų... Pasakojo, kai pas tą šeimyną būdavo pietų metas, sukrauna viską ant stalo, visi greit į lėkštes susideda ir visas stalas iškart nukraunamas. Kol dediesi vieną, tai kito jau ir nebegauni.
Lietuvių ir vokiečių supratimas apie vaišingumą smarkiai skiriasi...


Primine man mano mainu programa Danijoje lotuliukas.gif Nu ten irgi Adamsu seimyneleje gyvenau. Gerai, kad dasilo ne visas lauktuves atiduot, o tai nezinau kaip ten butu pasibaige. Tai desros sliosas kuprineje man labai praverte doh.gif Bet tie nevidonai turejo toki suneka, kuris tiesiu taikymu varydavo mano kuprinen vos ibeges i mano kambari doh.gif Teko labai jo saugotis lotuliukas.gif O valgydavo jie visi tiek mazai, kad ta mergaite pas kuria vaziavau per pietus suvalgydavo puse indelio jogurto ir pastatydavo ji i saldytuva vakarienei doh.gif (cia ta maziuka induka) Bet pamatytumet kiek ji pas mus suvalgydavo cepelinu vienu prisedimu doh.gif Aplenkdavo net mano teti lotuliukas.gif reiskias vis gi apetitu nesiskunde, tiesiog pas save taupe ax.gif
Atsakyti
Žiauru turėti tokių draugų. Mes itgi turėjom, bet jie jau seniai nebe draugai.
visoms patariu nedelsiant šalintis tokių "draugų".
Atsakyti
Turim ir mes tokių taupių draugu: jie pas mus besisvečiuodami privaišinami-privalgo, kone pasikelti nuo sofos nebegali, o pas juos pabuvus svečiuose, grįže namo su vyru prie šaldytuvo puldavom. doh.gif Na- draugystės nenutraukiau- bet- atvykus jiems patiekiama "plika kava" ir daugiau nieko. Kaip sakoma- kaip šauksi- taip atsilieps. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 09 27, 19:17)
Turim ir mes tokių taupių draugu: jie pas mus besisvečiuodami privaišinami-privalgo, kone pasikelti nuo sofos nebegali, o pas juos pabuvus svečiuose, grįže namo su vyru prie šaldytuvo puldavom.  doh.gif  Na- draugystės nenutraukiau- bet- atvykus jiems patiekiama "plika kava" ir daugiau nieko.  Kaip sakoma- kaip šauksi- taip atsilieps.  mirksiukas.gif

gerai, kai tik draugai - o ka daryti, jei gimine tokia biggrin.gif mano mama megeja primaitinti, tai kai atvaziuoja neispeje ir karsto negauna, vos ne skandalas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 09 27, 19:17)
Turim ir mes tokių taupių draugu: jie pas mus besisvečiuodami privaišinami-privalgo, kone pasikelti nuo sofos nebegali, o pas juos pabuvus svečiuose, grįže namo su vyru prie šaldytuvo puldavom.  doh.gif  Na- draugystės nenutraukiau- bet- atvykus jiems patiekiama "plika kava" ir daugiau nieko.  Kaip sakoma- kaip šauksi- taip atsilieps.  mirksiukas.gif



Aš irgi propoguoju tokią politiką tongue.gif O tai ką daryti g.gif Iš pradžių prieš gimines iš kailio nerdavausi, karštus gaminu, saldų stalą ruošiu ir laukiam išsišiepę, kada jie atvažiuos, bet kai pas juos į svečius atvažiuodavom, tai ten gaudavom tik arbatėlės arba kavos g.gif Tai jau mane tokia situacija per paskutinius kelis metelius užnervino, tai dabar ir jie pas mus svečiuodamiesi gauna tik kavytės ar arbatėlės tongue.gif Tai pamatytumėt kokie gi nepatenkinti pasidarė g.gif Net priekaištauti bandė blink.gif Tai aš jiems į akis pasakiau, kaip Jūs mums, tai ir mes Jums tongue.gif
Atsakyti
Kazkaip labai taupiu pazistamu neturiu.. pati megstu pataupyti, bet proto ribose. Taciau gyvenime istrigo vienas ivykis.. su draugemes svesdavome gimtadienius kavinese nedideleje mergu kompanijoje. Paprastai saskaita apmokedavo jubiliate. Daugiau maziau ka uzsisakyti reguliuodavo ta, kurios gimtadieni svesdavome..mazdaug taip ir orientuodavomes, kokia suma yra skirta tam gimtadieniui ir tiek. VIena drauge turejo toki iproti, nu gal taip tik gaudavosi bet stabiliai per tokia svente uzsisakydavo pvz. pakankamai brangu kokteili su pribunbasais, papildomai visokio mineralinio ir t.t. Nu saskaita padidedavo zinoma. ax.gif Kazkaip kai visos buvom studentes, tai tais pinigais nelydavo. Va sventeme jos pacios gimtadieni, nu tai visos kaip susitarusios per daug saves neribojome. Tai rezultate pamaciusi ji savo saskaita garsiai pareiske, kad ji tiek pinigu neturi schmoll.gif .. rezultate jos sesute su vyru apsimokejo savo kepsnius, o ji likusia saskaita. Nu netycia tokia teisybe isejo.. bet va taip kartais gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(juraciux @ 2008 07 01, 18:07)
Pazistu viena moteriske (bet dusioj tikrai geras ir nuosirdus zmogus)... Nu jos  taupumas buvo stulbinantis  doh.gif Ir net siutinantis  blink.gif Maistas tik pats pigiausias (kai pamaciau kad vaikam pigiausia limonada, sultis perka tai jau replika meciau, daugiau nebeperka tokio S...), rubai tik pigiausi, o kalba tik apie tai koks sunkus tas seimyninis gyvenimas...  Dabar gyvena siek tiek geriau, tai kiek maciau taip kvailai nebetaupo schmoll.gif


O kas cia nenormalaus - neturejo pinigu - naturalu, kad taupe. dabar gyvena geriau, nebereikia tiek smarkiai taupyti.. ech, matos kad zmones nezino ka reiskia 4 asmenu seimai uz 1000 - 2000 pragyvent, ypac jei paskolos ar tai koks lizingas smaugia, o dar mokesciai ypac ziema..
Atsakyti
QUOTE(giedrusėlis @ 2008 10 02, 21:16)
O kas cia nenormalaus - neturejo pinigu - naturalu, kad taupe. dabar gyvena geriau, nebereikia tiek smarkiai taupyti..


Labai teisingai pastebejai, kad yra du skirtingi dalykai, taupumas del pinigu neturejimo ir taupumas kaip "skrudžizmas''. Mamai vaikus visad norisi palepinti, o kai neturi pinigu, bet koks skystis su limonado pavadinimu tam tinka turbut rolleyes.gif Antraji, "skrudzizma" sieciau su gobsumu, kitu isnaudojimu, skupumu ir kitom blogom savybem. Tokiu zmoniu labai nemegstu ir stengiuosi kontaktu su jais isvengti (ne visad pavyksta unsure.gif ) cool.gif
Atsakyti