Įkraunama...
Įkraunama...

Kokoso riešutų aliejus

QUOTE(siaubunė @ 2006 11 20, 16:33)
Mačiau gal pavasarį paskutinį kartą kai varčiau paskutinį kartą, tai ne g.gif

verysad.gif
ka dabar daryt? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(out of @ 2006 11 20, 16:35)
verysad.gif
ka dabar daryt? verysad.gif

Yra aliejukų ir kitų firmų pasirinkimas mirksiukas.gif pvz: vo5
Atsakyti
QUOTE(siaubunė @ 2006 11 20, 16:41)
Yra aliejukų ir kitų firmų pasirinkimas mirksiukas.gif pvz: vo5

butent kokosu?
kazkaip droge ziurejau, bet nieko neradau, o viena mamyte rase, kad yra kazkoks uz 16lt.
reikes dar karta paziuret doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(out of @ 2006 11 20, 16:54)
butent kokosu?
kazkaip droge ziurejau, bet nieko neradau, o viena mamyte rase, kad yra kazkoks uz 16lt.
reikes dar karta paziuret doh.gif  smile.gif

Ten be kokosų , bet poveikis jaučiu, kad panašus, bet jei tau reikia tik su kokosais tai nzn g.gif
Atsakyti
naturalu kokosu alieju as pirkau neseniai kosmadoj vilniaus akropoly, kainavo 23 Lt 4u.gif
Atsakyti
isbandziau ir as kokosu alieju 4u.gif pusseseres mama is Kretos parveze...Na nezinau del poveikio, nes "gydausi" plaukus visokiom priemonem..sveiksta plaukuciai, sveiksta..
drinks_cheers.gif
Atsakyti
kazkaas minejo, kad droge jo yra, bet sian dvi pardas aplekiau, tai ne kvapo...
uztat sarmoj maciau ivairiu priemoniu plaukams su 100proc. kokosu aliejum, tai reikes pirkt bigsmile.gif
beje, tas, kur kosmadoj, tai kiek ten ml?
Atsakyti
QUOTE(out of @ 2006 11 21, 21:41)
kazkaas minejo, kad droge jo yra, bet sian dvi pardas aplekiau, tai ne kvapo...
uztat sarmoj maciau ivairiu priemoniu plaukams su 100proc. kokosu aliejum, tai reikes pirkt bigsmile.gif
beje, tas, kur kosmadoj, tai kiek ten ml?



100 ml, stikliniame buteliuke, jis yra kietas, pries naudojant ji reikia pakisti po karstu vandeniu, kad atsiltu biggrin.gif niu man tai jis super, t.y. mano plauku galiukams super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gitaaa @ 2006 11 21, 23:40)
100 ml, stikliniame buteliuke, jis yra kietas, pries naudojant ji reikia pakisti po karstu vandeniu, kad atsiltu biggrin.gif  niu man tai jis super, t.y. mano plauku galiukams super  thumbup.gif

mmmm, idomu... g.gif 4u.gif
o ji galima ant visu plauku tepti?
Atsakyti
QUOTE(out of @ 2006 11 21, 21:41)
kazkaas minejo, kad droge jo yra, bet sian dvi pardas aplekiau, tai ne kvapo...
uztat sarmoj maciau ivairiu priemoniu plaukams su 100proc. kokosu aliejum, tai reikes pirkt bigsmile.gif
beje, tas, kur kosmadoj, tai kiek ten ml?

Kosmadoj ir Droge tas pats yra. Carme de Farme berods vadinasi g.gif O talpa 125ml atrodo, bet tiksliai bijau pameluot.
Atsakyti
o as siulau samsodiju(jojobos), sviestmedziu arba migdolu alieju, man jie visi patinka, o perku CUP'e pirmama aukste kur prie laiptu visokius augalinius ir eterinius aliejus pardavineja. o kaino ivairios nuo 9,99 iki 18 lt kazkur wub.gif
Papildyta:
QUOTE(*Citra* @ 2006 11 22, 13:17)
Kosmadoj ir Droge tas pats yra. Carme de Farme berods vadinasi  g.gif  O talpa 125ml atrodo, bet tiksliai bijau pameluot.


as nemaciau nei droge, nei kosmadoj, net ir konsultanciu klausiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(out of @ 2006 11 21, 22:41)
kazkaas minejo, kad droge jo yra, bet sian dvi pardas aplekiau, tai ne kvapo...
uztat sarmoj maciau ivairiu priemoniu plaukams su 100proc. kokosu aliejum, tai reikes pirkt bigsmile.gif
beje, tas, kur kosmadoj, tai kiek ten ml?

O kaip vadinasi? Čia gal naujiena? g.gif
Atsakyti