Įkraunama...
Įkraunama...

Dirgliosios žarnos sindromas, gal kas pasveikot?

QUOTE(Blue_rose @ 2007 02 22, 16:37)
Galiu pasakyt pagal save,kad tikrai nuo streso ir nervu ta liga paumeja!!!!
Todel,kurios yra kiek jautresniu nervu... tai ir gresia dzs  verysad.gif
AS kai stresuoju, kai nervukas ima.. tai dvi dienas negaliu iseiti i wc...
arba dar buna bajeris..jeigu nuvaziuoju i svetimus namus,kur man nejauku ir nemiela.. negaliu issitustinti... BAISU,kai pagalvoji..  doh.gif

kad sita liga daugiau stresa varo ,ne nuo streso.nes jai bijai apsisikt iseidama tai jo stresuoji ir tada aisku dar labiau norisi ,nes galveleje tas dalykas greit uzsifiksuoja. g.gif taigi sita liga kaip tik varo baime ,nerima,ir kitus nerviskus simptomus blush2.gif doh.gif

Man tai sitom dienom kazkaip gal geriau bijau prisigirti tfiu tfiu tfiu....nes prisisneku greit.pusle kaip visada. blush2.gif o jau svoris kaip auga nesuprantu per menesi priaugau 5 kg doh.gif nesuprantu. g.gif
Atsakyti
Man tai sitom dienom kazkaip gal geriau bijau prisigirti tfiu tfiu tfiu....nes prisisneku greit.pusle kaip visada. blush2.gif o jau svoris kaip auga nesuprantu per menesi priaugau 5 kg doh.gif nesuprantu. g.gif
[/quote]


o gal Lynkute tau svoris nuo antidepresantu auga?negali buti? ax.gif bet jei anksciau juos irgi gerei g.gif as tai dabar sugalvojau susiimt, nes kazkaip pagalvojau kad noreciau kokius dzinsus uzsivilkt, nes juos paskutini kart devejau pries 8 metus blush2.gif mano klubai labai platus fool.gif
bet gal pageres jei svorio priaugsi, cia kazkada viena mergina rase, kad jai daktaras siule svorio priaugt essen.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuksss @ 2007 02 24, 11:09)

o gal Lynkute tau svoris nuo antidepresantu auga?negali buti?  ax.gif bet jei anksciau juos irgi gerei  g.gif as tai dabar sugalvojau susiimt, nes kazkaip pagalvojau kad noreciau kokius dzinsus uzsivilkt, nes juos paskutini kart devejau pries 8 metus  blush2.gif mano klubai labai platus  fool.gif
bet gal pageres jei svorio priaugsi, cia kazkada viena mergina rase, kad jai daktaras siule svorio priaugt  essen.gif


tai tikriausiai nuo antidepresantu nes ten ir raso kad svoris auga doh.gif zinok as netikiu kad priaugsi svorio ir nebus dzs nes as dabar sveriu 60kg kada niekada tokio svorio neturejau pagal mano amziu tai normalus svoris bet man tai labai negraziai atrodau su tokiu svoriu, doh.gif kojos pas mane nera storos bet liemuo per pilva tai labai ispustai atrodau blink.gif
kazkada sveriau 48-46kg ir tai sau grazi buvau ir dziaugiausi tokiu svoriu nes neatrodziau labai kudai ,ir jokios džs neturejau tad cia nuomoniu daug o atsakymo nei vieno nuo sitos ligos nuo ko ir kaip....
as issitikinusi kad nuo antibjotiku ilgo vartojimo ji pas mane atsirado .
o kaip tau sekasi? as tai tiktai dzinsus ir nesioju karts nuo karto kelnes uzsidedu. otai ka tu nesioji? g.gif blush2.gif
Atsakyti
o tai koks Lynkute tavo ugis?mano tai 1.70 ir kazkur 68 sveriu siuo metu!bet mano figura laaaabai neproporcinga wacko.gif per liemeni tai beveik i manekenes tikciau, nes kazkur 66cm yra, o klubai tai lb platus! kadangi man asmeniskai negrazu kai su storom kojom vaiksto ciut ne su miniakais ir labai aptemptais dzinsais tai as su kelnem juodom ar pilkom visalaika vaikstau, nu mano toks stilius neisisokantis, elegantiskus rubus megstu, tai turbut apaktu visi jei dzinsus uzsideciau lotuliukas.gif
Papildyta:
ai dabar savaite homeopatas liepe negert vaistu, ir 1ni pas ji apsilankyt, sake nauju vaistu duos! o seip tai idomei cia su tuo zarnynu, biski gerai, biski blogai, taip banguojanciai, ziuresiu ka sakys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuksss @ 2007 02 24, 12:01)
o tai koks Lynkute tavo ugis?mano tai 1.70 ir kazkur 68 sveriu siuo metu!bet mano figura laaaabai neproporcinga  wacko.gif per liemeni tai beveik i manekenes tikciau, nes kazkur 66cm yra, o klubai tai lb platus! kadangi man asmeniskai negrazu kai su storom kojom vaiksto ciut ne su miniakais ir labai aptemptais dzinsais tai as su kelnem juodom ar pilkom visalaika vaikstau, nu mano toks stilius neisisokantis, elegantiskus rubus megstu, tai turbut apaktu visi jei dzinsus uzsideciau  lotuliukas.gif
Papildyta:
ai dabar savaite homeopatas liepe negert vaistu, ir 1ni pas ji apsilankyt, sake nauju vaistu duos! o seip tai idomei cia su tuo zarnynu, biski gerai, biski blogai, taip banguojanciai, ziuresiu ka sakys  unsure.gif

mano ugisano ugis 1,65
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 02 24, 14:01)
mano  ugis 1,65


nu ir parasiau lotuliukas.gif is pirmo pasitaisau blush2.gif, o as visoki stiliu megstu patogiausias tai toks darbinis stilius sportiskas,na kur einu tai irgi elegantiskas mirksiukas.gif
Atsakyti
as kazkaip tam forume berasydama laaabai daug klaidu pastoviai pridarau per skubejima blush2.gif paskui dar pagalvoste kad nerastinga tongue.gif pabandysiu siandien arba rytoj nusipirkt Urispas, jei neparduos teks tenkintis Driptane verysad.gif nes tie homeopatiniai vaistai ne taip greitai pades man cia ziuriu pagyt...
Atsakyti
QUOTE(kristuksss @ 2007 02 25, 14:45)
as kazkaip tam forume berasydama laaabai daug klaidu pastoviai pridarau per skubejima  blush2.gif paskui dar pagalvoste kad nerastinga  tongue.gif pabandysiu siandien arba rytoj nusipirkt Urispas, jei neparduos teks tenkintis Driptane  verysad.gif nes tie homeopatiniai vaistai ne taip greitai pades man cia ziuriu pagyt...

zinok kristuksss pradejau sportuot namuose ,nes negaliu ziuret kokia papampus koki lasekai kabo blush2.gif user posted image
user posted image,pasileidziu muzika ir lankstau kuna...ir bandysiu kiekviena diena taip otaiuser posted image
kristukss jai parduos tai butinai parasyk man as irgi tada nusipirksiu blush2.gif nes dabar tai piniginej vejai doh.gif user posted image ,kiek babkiu nueina nuo visokiu papildu,geda jau pas vyra prasyt.
Atsakyti
tai as bandysiu tik lapeli pradziai nusiprkt, nes biski pinigeliu irgi gaila doh.gif dabar jokiu papildu nebeperku nes nusibodo Lt kist, dar rytoj neaisku kiek pas homeopata isleisiu..
pavydziu tau Lynkute kad netingi sportuot fitness3.gif as tai tingine didziausia, geriau man maziau valgyt, bet sportuot prisiverst laaaabai sunku essen.gif kai biski pasils reiks pabandyt pabegiot, nors ir tingis, bet jau reietu..o tau Lynkute tai pasiulyciau lanka pasukt, kiek esu skaicius labai tinka norint sumazinti butent liemens apimti ok.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuksss @ 2007 02 25, 18:50)
tai as bandysiu tik lapeli pradziai nusiprkt, nes biski pinigeliu irgi gaila  doh.gif dabar jokiu papildu nebeperku nes nusibodo Lt kist, dar rytoj neaisku kiek pas homeopata isleisiu..
pavydziu tau Lynkute kad netingi sportuot  fitness3.gif as tai tingine didziausia, geriau man maziau valgyt, bet sportuot prisiverst laaaabai sunku  essen.gif kai biski pasils reiks pabandyt pabegiot, nors ir tingis, bet jau reietu..o tau Lynkute tai pasiulyciau lanka pasukt, kiek esu skaicius labai tinka norint sumazinti butent liemens apimti  ok.gif

as irgi tingiu sportuot ,bet kad reikia beto kai maziau valgai tai nieko kojos sukusta o pilvas vistiek pammsta blush2.gif ,dar man taip nebuvo kad reiketu kudintis visada buvau smulkute ir niekada nestorejau ,dar net pergyvendavau kada sukudedavau ,nes rubai budavo laisvi ir negraziai kristavo biggrin.gif .
aha reiks gal pasukt lanka g.gif o kazi kur ju buna pirkti g.gif gal sporto prekese?

tai aisku nepirk visos pakuotes ,gal tau netiks ar ka poto liks,kaip pas mane prisipirkau antidepresantu dvi pilnas pakuotes ir beveik pilnos stovi. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 02 26, 10:14)
as irgi tingiu sportuot ,bet kad reikia beto kai maziau valgai tai nieko kojos sukusta o pilvas vistiek pammsta blush2.gif ,dar man taip nebuvo kad reiketu kudintis visada buvau smulkute ir niekada nestorejau ,dar net pergyvendavau kada sukudedavau ,nes rubai budavo laisvi ir negraziai kristavo biggrin.gif .
aha reiks gal pasukt lanka g.gif o kazi kur ju buna pirkti g.gif  gal sporto prekese?

tai aisku nepirk visos pakuotes ,gal tau netiks ar ka poto liks,kaip pas mane prisipirkau antidepresantu dvi pilnas pakuotes ir beveik pilnos stovi. unsure.gif



as tai is kazkur senu laiku ta lanka turiu, o seip sporto prekese tai esu macius, tik geriau ka jis butu kuo sunkesnis, nes buna tokie labai lengvi plasmasiniai tai nuo ju maziau naudos, as tai metalini turiu kai netingedavau paskudavau blush2.gif as tai visa laika stmabi buvau tiksliau vaikystej smulki, bet po stuburo traumos, kai man buvo 12metu menesi paslika ligoninej gulejau, paskui puse metu sedet negalejau ir i mokykla eit tai tas svoris labai greit man priaugo,dar kai vaikystej nelabai jis rupejo, tai paauglystes metu tik susigriebiau blush2.gif
cia ne i tema, bet norejau paklaust kuo skirias dzs nuo opinio koalito?
Atsakyti
QUOTE(kristuksss @ 2007 02 26, 09:36)

cia ne i tema, bet norejau paklaust kuo skirias dzs nuo opinio koalito?

siptomais beveik niekuo,tik viduriuojama per para nuo 20-iki 25 kartu ir su krauju doh.gif man kai buvo neistirtas zarnynas as galvojau kad man opinis koalitas nes simptomai buvo beveik vienas prie vieno tik kad viduriuodavau siek tiek maziau,todel uzvedziau tema ir klausiau mergyciu po to issityriau ir nieko nerado mano zarnyne .... ax.gif jokiu opu ,jokio uzdegimo,tik paraudima zarnyne. ax.gif blush2.gif
Atsakyti