Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Yarina"

Pirmąją temelę uždarė dėl pasiekto puslapių limito. Dalinkimės čia patirtimi toliau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisy: 08 gruodžio 2006 - 12:53
jau porą mėn sugėriau yarina, na ir ką veidas spuogais nuėjo bigsmile.gif net paauglystėj to "malonumo"neturėjau ..bet vis dar dedu vilčiu kad susitvarkys....
pastebėjau kad padažnėjo depresiniu nuotaikų verysad.gif
daugiau kol kas nieko.....tiesa turiu tokį klausimą...kai sugeri pakuotę ir būna ta 7 dienų pertauka ar vistiek turim garantijas kad nepastosim...nes man mmm..prasideda tik 4 dieną po paskutinės išgertos....tai kaip su tom dienom kai dar mm..nėra ir tablečiu negeri ?????
Atsakyti
QUOTE(xmoteris @ 2006 08 29, 22:12)
jau porą mėn sugėriau yarina, na ir ką veidas spuogais nuėjo  bigsmile.gif net paauglystėj to "malonumo"neturėjau ..bet vis dar dedu vilčiu kad susitvarkys....
pastebėjau kad padažnėjo depresiniu nuotaikų  verysad.gif
daugiau kol kas nieko.....tiesa turiu tokį klausimą...kai sugeri pakuotę ir būna ta 7 dienų pertauka ar vistiek turim garantijas kad nepastosim...nes man mmm..prasideda tik 4 dieną po paskutinės išgertos....tai kaip su tom dienom kai dar mm..nėra ir tablečiu negeri ?????


Geriu tik pirmąją pakuotę - liko 1 tabletė ir tik šiandien nustojo tepliot, o šiaip visas dienas po mėnesinių varė....spuogų nėr, o nuotaikų kaita tai labai išryškėjo....
Beje, merginos, ar nepastebėjot, kad vartojat Yarina gausiau ir dažniau šlapinatės? Sakau, čia gal ir pasireiškia tas skysčių nekaupimo poveikis? Ar dar yra kam taip?

O dėl poveikio išlikimo negeriant tablečių per tą 7 dienų pertrauką, tai gamintojas garantuoja, kad poveikis išlieka. Belieka tuo tikėti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 29 rugpjūčio 2006 - 21:19
as kokius metus geriu yarina, viskas buvo gerai, nei tepliojo kai pradejau gerti, nei pykino, nei spuogu buvo, organizmas gerai prie ju prisitaike, svoris nekrito,bet ir neaugo, vienu zodziu nesiskundziu, tik va lovoje kaip ledas.
Atsakyti
gelbekit mane verysad.gif turiu migrena, ir nuo pirmadienio pradejau gerti yarina.geriau vakare, o jau nuo pat ryto galva skaudejo.na tai cia nieko tokio, cia iprasta verysad.gif bet ir kita diena skaudejo, ir vemiau, ar gali taip greitai pasireiksti salutis poveikis? verysad.gif ir dar, kaip minejau vemiau, tablete buvau isgerusi pries valanda, ka man dabar daryti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2006 08 29, 22:17)
Geriu tik pirmąją pakuotę - liko 1 tabletė ir tik šiandien nustojo tepliot, o šiaip visas dienas po mėnesinių varė....spuogų nėr, o nuotaikų kaita tai labai išryškėjo....



man irgi visą pirmą pakuotę pratepliojo doh.gif
o va po antros spuogai išlindo nebežinau ko dar laukti..na bet pagyvensim pamatysim g.gif
o dėl padažnėjusio šlapinimosi kažkaip nepastebėjau g.gif aš visada dažnai lakstau gal dėl to neatkreipiau dėmesio unsure.gif
QUOTE(nerciukaz @ 2006 08 30, 08:30)
gelbekit mane  :verysad:ka man dabar daryti? verysad.gif

man jas būtent dėl to rekomendavo kad jie mažiausiai savo sudėty turi kažkokios medžiagos kuri sukelia migreninius galvos skausmus. bet anotacijoj parašyta kad pirmus tris mėn gali būti kaip šalutinis poveikis.
dėl vėmimo...manau reikia elgtis taip kaip pamiršus išgerti tabletę..išgerti kitą...na ten dar priklauso kurią savaitę geri...pasiskaityk informacinėj knygutėj Yarinos
Atsakyti
QUOTE(xmoteris @ 2006 08 30, 10:01)
man irgi visą pirmą pakuotę pratepliojo  doh.gif
o va po antros spuogai išlindo nebežinau ko dar laukti..na bet pagyvensim pamatysim  g.gif
o dėl padažnėjusio šlapinimosi kažkaip nepastebėjau  g.gif aš visada dažnai lakstau gal dėl to neatkreipiau dėmesio  unsure.gif

man jas būtent dėl to rekomendavo kad jie mažiausiai savo sudėty turi kažkokios medžiagos kuri sukelia migreninius galvos skausmus. bet anotacijoj parašyta kad pirmus tris mėn gali būti kaip šalutinis poveikis.
dėl vėmimo...manau reikia elgtis taip kaip pamiršus išgerti tabletę..išgerti kitą...na ten dar priklauso kurią savaitę geri...pasiskaityk informacinėj knygutėj Yarinos

knygutej taip pat raso elgtis taip kaip pamirsus isgerti tablete verysad.gif bet ar tai reiskia, kad turiu del tos vienos tabletes pirkti nauja pakuote, ir isgerti tik tos dienos tablete verysad.gif
Atsakyti
tfu tfu tfu, einu į pabaigą pirmą pakuotę, kol kas jokių pašalinių poveikių, nei tepliojimo, nei galvos skausmo ir lovoje viskas gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nerciukaz @ 2006 08 30, 12:01)
knygutej taip pat raso elgtis taip kaip pamirsus isgerti tablete verysad.gif bet ar tai reiskia, kad turiu del tos vienos tabletes pirkti nauja pakuote, ir isgerti tik tos dienos tablete verysad.gif

nebutinai. isgerk "prarasta" tablete kuo greiciau (net jeigu reikes gert iskarto dvi) is jau turimos pakuotes. toliau gert kaip ir reikejo. del tos trukstamos tabletes as tiksliai nepamenu bet man rodos galima apseiti ir be jos. pasiskaityk vartojimo instrukcijoje ka daryti "pamirsus tablete trecia savaite". man rodos galima tiesiog isgerus 20 tableciu daryt pertrauka ir tada jau viskas normaliai. arba gali pasiklaust gydytojos. bet vat ta "prarasta" tablete isgerk kuo greiciau mirksiukas.gif

del galvos skausmo: as irgi migrenininke siaubinga. begeriant yarina pirma menesi beveik neskaudejo galvos, o paskui jau skaudejo ir labai daznai. tik va si menesi jau nebegeriu KT ir skauda taip pat daznai. bent jau mano atveju, matyt, tas skausmas ne nuo KT priklause.
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 08 30, 15:00)
nebutinai. isgerk "prarasta" tablete kuo greiciau (net jeigu reikes gert iskarto dvi) is jau turimos pakuotes. toliau gert kaip ir reikejo. del tos trukstamos tabletes as tiksliai nepamenu bet man rodos galima apseiti ir be jos. pasiskaityk vartojimo instrukcijoje ka daryti "pamirsus tablete trecia savaite". man rodos galima tiesiog isgerus 20 tableciu daryt pertrauka ir tada jau viskas normaliai. arba gali pasiklaust gydytojos. bet vat ta "prarasta" tablete isgerk kuo greiciau mirksiukas.gif

del galvos skausmo: as irgi migrenininke siaubinga. begeriant yarina pirma menesi beveik neskaudejo galvos, o paskui jau skaudejo ir labai daznai. tik va si menesi jau nebegeriu KT ir skauda taip pat daznai. bent jau mano atveju, matyt, tas skausmas ne nuo KT priklause.

bet tada susimaisys visos dienos blink.gif niu merginos nieko nesuprantu visai.perskaiciau ka daryti pamirsus pirmaja savaite, ten raso isgerti pamirsta kuo greiciau, ir 7 dienas naudoti papildoma apsauga.bet as jos nepamirsau, o isvemiau blink.gif tai ir nebegaliu jos isgerti verysad.gif gal jums pasirodysiu visai kvaila, bet siandien man tokis stresas, nieko nebesuprantu
frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(nerciukaz @ 2006 08 30, 15:22)
bet tada susimaisys visos dienos blink.gif niu merginos nieko nesuprantu visai.perskaiciau ka daryti pamirsus pirmaja savaite, ten raso isgerti pamirsta kuo greiciau, ir 7 dienas naudoti papildoma apsauga.bet as jos nepamirsau, o isvemiau blink.gif tai ir nebegaliu jos isgerti verysad.gif gal jums pasirodysiu visai kvaila, bet siandien man tokis stresas, nieko nebesuprantu
frusty.gif

ramiai mirksiukas.gif

1. isgerk ta tablele kuo greiciau nes tu ja isvemei, taigi tas pats kas tiesiog neisgerti. jeigu bijai susimaisyti (siaip taigi jokio skirtumo kada kuria pakuotes tablete gerti, nes jos VIENODOS, o suzymeti tik kad lengviau butu) isgerk PASKUTINE pakuotes tablete, o salia pasidek lapuka kad truksta paskutines tabletes.
2. jeigu ta tablete turejo buti isgerta seniau nei pries 12val ir tai yra PIRMA gerimo savaite, vistiek isgerk ta tablete, bet dar papildomai saugokis 7 dienas.
3. del tos paskutines tabletes turi dvi iseitis: a) nusipirkti nauja pakuote b.) pasiskaityk instrukcijoje ka daryti jeigu pamirsai isgerti trecia savaite. kiek pamenu ten budavo vienas is variantu - tiesiog padaryti pertrauka ir toliau jau gerti normaliai. bet persiskaityk pati ir nestresuok. dar gali pasiklausti gydytojos arba vaistininkes - irgi turetu isaiskinti kas ir kaip.

na jau ramiau? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane: 30 rugpjūčio 2006 - 15:07
QUOTE(garbane @ 2006 08 30, 16:06)
ramiai mirksiukas.gif

1. isgerk ta tablele kuo greiciau nes tu ja isvemei, taigi tas pats kas tiesiog neisgerti. jeigu bijai susimaisyti (siaip taigi jokio skirtumo kada kuria pakuotes tablete gerti, nes jos VIENODOS, o suzymeti tik kad lengviau butu) isgerk PASKUTINE pakuotes tablete, o salia pasidek lapuka kad truksta paskutines tabletes.
2. jeigu ta tablete turejo buti isgerta seniau nei pries 12val ir tai yra PIRMA gerimo savaite, vistiek isgerk ta tablete, bet dar papildomai saugokis 7 dienas.
3. del tos paskutines tabletes turi dvi iseitis: a) nusipirkti nauja pakuote b.) pasiskaityk instrukcijoje ka daryti jeigu pamirsai isgerti trecia savaite. kiek pamenu ten budavo vienas is variantu - tiesiog padaryti pertrauka ir toliau jau gerti normaliai. bet persiskaityk pati ir nestresuok. dar gali pasiklausti gydytojos arba vaistininkes - irgi turetu isaiskinti kas ir kaip.

na jau ramiau?  smile.gif

aciu ramiau rolleyes.gif tai yra mano pirma pakuote, ir tik antra tablete is jos.siaip tai anskciau gerdavau cilest, ir man daug kartu buvo taip, kad isvemiu, bet niekada nesusimasciau kad blogai, ir gerdavau toliau nesukdama sau galvos, ot pasiseke ax.gif jauciu gersiu taip kaip reikia, tik 7 dienas papildomai saugosimes smile.gif
Atsakyti