Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Yarina"

ko gero teks man visgi keisti Yarina....

turiu bėdų su širdim, o jau kuris laikas ramu buvo, o vienintelis ryšys su šiuo vaistu, kuris tikrai gali "pajudinti" širdį, nes veikia į elektrolitų apykaitą per savo "neleidimą" kauptis skysčiams blink.gif Taigi šiandien prigėriau vaistų nuo širdies ir sėdžiu laiminga.....KT gerti vistiek noriu, tik reikia pasirinkti saugesnius...

Užsienyje Yarina pardavinėjama Yasmine pavadinimu....Užsienio forumuose apie ją labai daug ir negerų dalykų prirašyta, apie kuriuos Lt nutylima...Pažiūrėkit kad ir Google.... baisu...
Atsakyti
Mano ziniomis Yarina ir Yasmine yra skirtingi kontraceptikai, tik tos pacios firmos, Yarina naujesni ir geresni. Kai geriau Yarina, vaistinej paprasiau ju, o vaistininke pasitikslino ar Yarina ar Yasmine... ax.gif Na jei klystu tai pataisykit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Godutia @ 2006 09 02, 12:04)
Mano ziniomis Yarina ir Yasmine yra skirtingi kontraceptikai, tik tos pacios firmos, Yarina naujesni ir geresni. Kai geriau Yarina, vaistinej paprasiau ju, o vaistininke pasitikslino ar Yarina ar Yasmine... ax.gif  Na jei klystu tai pataisykit  blush2.gif


aš kai buvau grįžus namusių, kelis kartus teko eiti pirkti Yarinos, tai ir manes vis klausia - yarina ar yesmine?tai kaip supratau tai skirtingos kt...
Atsakyti
na pasidalinsiu ir as savo ataskaita po 2 yarina pakuociu:
tas pats kaip ir po kitu kt, o t.y.:
* per pirmos pakuotes vartojima priaugau kokius 3-4kg taip sakyciau...
bet tai cia man ir nuo kitu taip buvo, tai...
o paskui dar atostogos atejo ir sporta pameciau tai isvis dabar apturiu 6 kg pliuse vasaros saskaitoj blink.gif blink.gif , bet cia jau offtopic'as
* menesines tokios kaip ir visad, nei gausesnes nei mazesnes, bet man ir nuo visu kitu jos buna "tokios" pacios": 5-6 dienos, 4-ios is ju "normalios"...
* jokiu galvos skausmu, jokiu dar konors, kaip irgi "nuo visu"
* saltumas atsirando, bet mano vyras kadangi moka biski pakeist mano poziuri rimtais pokalbiais, tai cia irgi ne beda
..manau sita problema galima isspresti keiciant poziuri , kaip ir priaugto svorio problema..
* spuogu yra (kaip ir visad )siek tiek, tiesiog mano oda yra riebi , tai kai buna nuchalturini koki kruopstesni nusiperausima tai ir isitaisai beda ilgam laikui... kitaip tariant odos problemu neissprende...
* jokio celiulito ar dar ko tikrai neturiu, bet pas mane ir taip klubai yra laaaabai siauri tai net nieko ir negaletu atsirasti, nebent kaulai susirauksletu...
*aj, krutine tai padidejo, ir siaip nuo kitu gal irgi biski padidedavo,bet tai ten budavo salia "padideja viskas", bet nuo sito tai taip TIKRAI padidejo

kt jau su pertraukom vartoju kokius turbut 7 metus, kai nustodavau niekad nebudavo jokiu ypatingu baisybiu kaip kad cia pripasakoja, turiu grazu sveika berniuka po planuoto pastojimo (4 sav po kt...), tai va. o yarina pradejau vartot tiesiog nes buvau padarius trumpa pertraukele ir tiesiog gydytoja parekomendavo naujesnius pabandyt gal tiks...
Atsakyti
As pavartojau Yarina pabandymui 1 menesi, po to nusprendziau, kad kol kas neapsimoka saves nuodyti (su draugu matomes tik karta per men.)
Teigiamas poveikis:
- nebuvo neigiamu pojuciu
- padidejo krutine (ir dabar didesne, nors jau 2 sav. kai nustojau vartoti)
Neigiamas poveikis:
- menesines truko ilgiau nei visada - vos ne 7 dienas (budavo 4), ir dar po to biski patepliojo (nors po menesiniu Yarinos jau nebevartoju).
Atsakyti
as del yarine ir yasmine norejau parasyti, vaistineje negalejo klausti ar yarinos ar yasmine reikia, gal ne taip nugirdot, nes lietuvoje tokio kt kaip yasmine nera, gal ne taip isgirdot, gal klause jeanine. bet kai buvau turkijoje maciau vitrinoje yasmine, tokia pat pakuote, tik pavadinimas truputi kitoks. pas juos matyt farmacijos istatymas lankstesnis, tai kontraceptikai prie lango reklamuojami, tai ir nuziurejau.
Atsakyti
Tikrai tas pats irnesakyk.gif va čia pažiūrėkit http://www.prisimink...atalogas/yarina, skliausteliuose kitas pavadinimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovvita: 06 rugsėjo 2006 - 15:31
QUOTE(nerciukaz @ 2006 08 30, 09:30)
gelbekit mane  verysad.gif turiu migrena, ir nuo pirmadienio pradejau gerti yarina.geriau vakare, o jau nuo pat ryto galva skaudejo.na tai cia nieko tokio, cia iprasta verysad.gif bet ir kita diena skaudejo, ir vemiau, ar gali taip greitai pasireiksti salutis poveikis? verysad.gif ir dar, kaip minejau vemiau, tablete buvau isgerusi pries valanda, ka man dabar daryti? verysad.gif



tikėtis, kad praeis. man migrenos nebuvo, bet kai pradėjau gert yarina, tai gal porą savaičių galvą skaudėdavo. Bet paskui praėjo. Ir dabar skauda tik tada, kai būnu pavargusi smile.gif
Atsakyti
Nieko tokio as kaip pradejau yarina gerti tai nevemiau,bet pykino tai konkreciai ,jauciausi klaikiai verysad.gif ,bet po 1.5savaites simptomai dingo rolleyes.gif ,matyt organizmas prisitaike,o kad galva skaudetu tai man taip nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
nail.gif nebeskauda galvos, ir apskritai super jauciuosi new_russian.gif kad tik neprisikalbet ax.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
sitos man nemazina blush2.gif manau po ju viskas pasitaise, bet kai geriau cilest, tai tikrai su lytiniu potraukiu buvo ne kas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Redi @ 2006 09 07, 21:15)
as ir labai galvoju apie sitas KT, bet jei jos mazina potrauki, tai ne kas.

kai gėriau harmonetą, buvo sausra, o dabar geriu yarina ir viskas čiki piki thumbup.gif
Atsakyti