Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinių mezgimas

4u.gif reikes ir man kokias pirstinukes numegzti:)
Atsakyti
QUOTE(linejka16 @ 2009 08 01, 19:45)
Sveikutės wink.gif Tai va radau pirštines kurios man labai patinka, atrodo nesudėtingas mezgimas, o kaip man , pradedančiajai turėtų būti kaip tik, bet gal kas nors pagelbėtų su ta "pyne", per visą pirštinės ilgį? gal schemą kokią turit ar pan?  ax.gif

http://farm2.static....bd3d3b8.jpg?v=0


Cia gi Belos pirštinės is Twilight! Pasigirsiu - keletą numezgiau (bet žiūrėjau ne į schemas, o į nuotraukas):

"Klasikinė" versija:
user posted image

Kita:
user posted image





Atsakyti
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2009 09 13, 10:26)
Cia gi Belos pirštinės is Twilight! Pasigirsiu - keletą numezgiau (bet žiūrėjau ne į schemas, o į nuotraukas):
Gražios pirštinės yahoo.gif
Atsakyti
Mano pirmas blynukas blush2.gif
user posted image

merginos, kaip dadėt akis, kad neliktų skylutės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 21 rugsėjo 2009 - 08:36
QUOTE(paukščiukas @ 2009 09 21, 09:36)
Mano pirmas blynukas  blush2.gif
Gražios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 09 21, 08:36)
Mano pirmas blynukas  blush2.gif
[merginos, kaip dadėt akis, kad neliktų skylutės?

Akis pridėti paprastai - užmetimas, tik mezgant užmetimą, reikia perkryžiuoti, kad nesigautų skylė - virbalu kabinti siūlą iš apačios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūržolė: 21 rugsėjo 2009 - 09:02
QUOTE(ruci @ 2009 09 21, 10:01)
Gražios  wub.gif


ačiū 4u.gif
QUOTE(Jūržolė @ 2009 09 21, 10:02)
Akis pridėti paprastai - užmetimas, tik mezgant užmetimą, reikia perkryžiuoti, kad nesigautų skylė - virbalu kabinti siūlą iš apačios.


reiks pamėginti, nes dabar gavos su skylutėm blush2.gif . o ir su pridėjimu baisiai vargau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 09 21, 09:10)
ačiū  4u.gif
reiks pamėginti, nes dabar gavos su skylutėm  blush2.gif . o ir su pridėjimu baisiai vargau doh.gif

o koks vargas su pridėjimu? Paprastas užmetimas ir akis jau pridėta
Atsakyti
sveikos, greitai ir as bandysiu pirstines narpliot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 09 21, 11:53)
o koks vargas su pridėjimu? Paprastas užmetimas ir akis jau pridėta


na tikriausiai reikia įgudžių, antra pirštinytė jau lengviau mezgėsi thumbup.gif . Man kai reikėjo pramegzt užmetimą nelabai gavosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 09 21, 16:49)
na tikriausiai reikia įgudžių, antra pirštinytė jau lengviau mezgėsi thumbup.gif . Man kai reikėjo pramegzt užmetimą nelabai gavosi blush2.gif

3-4 porą megzi žiūrėdama į televizorių smile.gif . Kantrybės ir toliau viskas seksis puikiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Man labiausiai patinka universalios pirstines, na, kur pirstuotos ir ant virsaus uzsideda kumstines virsus biggrin.gif
Gal galit patarti is kokiu siulu silciausios pirstinaite gaunas? Saltmire esu, tai reik sau padet, o vilnos nesiot negaliu, beria verysad.gif
Atsakyti