Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinių mezgimas

QUOTE(kristynka* @ 2011 10 02, 19:55)
prisiregistruok jolitos rankdarbiuose, ten yra vaizdine medziaga kaip kojine megzti. paveiksleliais parodyta ir aprasyta kaip pirstine... ir visokiu kitokiu pavyzdeliu
http://rankdarbiai.ucoz.com/

aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Gal kas man gales pagelbet 4u.gif
Ieskau schemos kumstyniu, jos buvo vogue mezgimo zurnale ant virselio geltonos spalvos blush2.gif kompas naujas, todel neturiu nuotraukeles doh.gif
Vogue Knitting Fall 2008
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nonna: 03 spalio 2011 - 01:27
QUOTE(Nonna @ 2011 10 03, 02:15)
Gal kas man gales pagelbet  4u.gif
Ieskau schemos kumstyniu, jos buvo vogue mezgimo zurnale ant virselio geltonos spalvos  blush2.gif kompas naujas, todel neturiu nuotraukeles  doh.gif
Vogue Knitting Fall 2008


Pati uzklausiau pati atsakau biggrin.gif
http://www.vogueknit...ll/vf08_02c.pdf
user posted image
Atsakyti
sveikos. gal zinot kas galetu man numgezti pirstines?
Atsakyti
QUOTE(barthezza @ 2011 10 11, 17:49)
sveikos. gal zinot kas galetu man numgezti pirstines?



ziurek kitame forume- skelbimu lenta- rankdarbiai.. ten merginos mezga pagal uzsakymus ir tokius groziu kad ohohohoho bigsmile.gif
Atsakyti
dekuj:)
Atsakyti
iš siūlų likučių. Ruošiamės žiemai biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 10 15, 12:10)
iš siūlų likučių. Ruošiamės žiemai  biggrin.gif


labai mielos wub.gif


o as noreciau jusu paklausti. kai mezgat pirstines, ties nyksciu platinat ar ne? turiu tokia knygute apie pirstiniu mezgima. ten raso, kad reik paplatint, bet man nelabai gaunasi. ir db noriu savo 2 m dukrytei numegzt pirtinukes ir nzn ka daryt. platint ar ne? g.gif ar galima ir neplatint?
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2011 10 16, 13:10)
labai mielos  wub.gif
o as noreciau jusu paklausti. kai mezgat pirstines, ties nyksciu platinat ar ne? turiu tokia knygute apie pirstiniu mezgima. ten raso, kad reik paplatint, bet man nelabai gaunasi. ir db noriu savo 2 m dukrytei numegzt pirtinukes ir nzn ka daryt. platint ar ne?  g.gif ar galima ir neplatint?

As tai platinu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatyte @ 2011 10 16, 15:07)
As tai platinu  ax.gif

o gal galetumet papasakot kaip tokias mazikes pristinikes platint? ax.gif tarkim mezgant is plonsniu siuliuku ir uzdedant, tarkim, po 10 (nzn kiek istikro reiktu det) akiu ant kiekvieno virbalo. tai numezgus t tiesiaja dali iskart ir platint iki nykscio ar kaip? po kiek pridet? nelabai ismanau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2011 10 16, 14:11)
o gal galetumet papasakot kaip tokias mazikes pristinikes platint?  ax.gif  tarkim mezgant is plonsniu siuliuku ir uzdedant, tarkim, po 10 (nzn kiek istikro reiktu det) akiu ant kiekvieno virbalo. tai numezgus t tiesiaja dali iskart ir platint iki nykscio ar kaip? po kiek pridet? nelabai ismanau  verysad.gif

As tai nieko neplatinu. Mezgu lygiai iki nykscio, paskui i 4-5 akis imezgu kita siula, kad paskui ji istraukus butu galima surinkt akis ir megzti nyksti, ir mezgu iki pat pirstu, pirstus nuimu trikampiu. O nyksciui israukiu siula, jei buvo 4 akys paliktos, tai apacioj lieka 4, o virsuj 3... dar is sonu surenku taip tankiai, kad gautusi po 4 akis ant kiekvieno virbalo, arba ant 2 virbalu po 4, ant 2 virbalu po 3 akis ir mezgu nyksti iki galo, uzbaigiu nuleisdama nuo kiekvieno virbalo po aki. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 10 16, 16:04)
As tai nieko neplatinu. Mezgu lygiai iki nykscio, paskui i 4-5 akis imezgu kita siula, kad paskui ji istraukus butu galima surinkt akis ir megzti nyksti, ir mezgu iki pat pirstu, pirstus nuimu trikampiu. O nyksciui israukiu siula, jei buvo 4 akys paliktos, tai apacioj lieka 4, o virsuj 3... dar is sonu surenku taip tankiai, kad gautusi po 4 akis ant kiekvieno virbalo, arba ant 2 virbalu po 4, ant 2 virbalu po 3 akis ir mezgu nyksti iki galo, uzbaigiu nuleisdama nuo kiekvieno virbalo po aki.  ax.gif

Pernai ir as taip mezgiau, bet maniske nelabai jas nesiojo. Gal per siauros buvo g.gif siemet rankyte paaugo ir galvoju gal reik patogesnes numegzt, platinant, bet nemoku. Jei taip r nepavyks isplatinant, megsiu paprastai vel unsure.gif
Atsakyti