Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinių mezgimas

QUOTE(inesasim @ 2008 09 10, 11:41)
sveikos 4u.gif

galvoju kalėdoms dovanų primegzti pirštinių/šalikų/kepurių  tongue.gif kažin ar kantrybės užteks g.gif

tai dabar dairausi - pasidalinsiu: pavyzdžiai



Nerealus puslapis! thumbup.gif
Atsakyti
Na, kaip matau, niekas čia nesigiria darbeliais, tai aš įdėsiu mažei numegztas piršinytes lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 09 28, 21:37)
Na, kaip matau, niekas čia nesigiria darbeliais, tai aš įdėsiu mažei numegztas piršinytes  lotuliukas.gif

user posted image


SAUNUOLE thumbup.gif

o vis dar tingiu 4u.gif
Atsakyti
Nesu patyrus mezgėja, bet pasiryžau numegzti pirštuotas pirštines fool.gif Siaubas kaip prasikeikiau doh.gif
Rodau pirmąją- kątik pabaigiau karsta.gif (nykštys akivaizdžiai per ilgas, reiks pataisyt blush2.gif )
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 08 spalio 2008 - 00:10
sveikos, neseniai baigiau megzti SB pirstines su "nukirptais pirstais", tai vat su pirstais turejau bedos, kadangi tarpai tarp pirstu gavosi skyleti, tai vat mama, gaila kad po laiko, dave patarima, kad uzdedant akis pirstams, sonuose reik uzdet daugiau akiu taip uzpildant skyles, o kitoje eileje iskart nuleist, jei butina smile.gif gaila kad to anksciau nezinojau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2008 10 08, 10:47)
sveikos, neseniai baigiau megzti SB pirstines su "nukirptais pirstais", tai vat su pirstais turejau bedos, kadangi tarpai tarp pirstu gavosi skyleti, tai vat mama, gaila kad po laiko, dave patarima, kad uzdedant akis pirstams, sonuose reik uzdet daugiau akiu taip uzpildant skyles, o kitoje eileje iskart nuleist, jei butina smile.gif gaila kad to anksciau nezinojau sad.gif


aga, dabar mezgu savo dukrytei pirštines, aišku kumštines, tai knygoj parašyta, kad tas akis uždedant nesusidarytų tos skylės, akį reikia persukt arba sukryžmint (aš dukart persukinėjau, pagal mane čia sukryžminimas ax.gif ), tikrai nesigauna skylių... bet aš irgi mezgu pirmąsias savo gyvenime pirštines, taigi iš klaidų mokamasi, dar jaučiu ir antrų tinkamai nenumegzčiau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_inga @ 2008 10 08, 08:06)
aga, dabar mezgu savo dukrytei pirštines, aišku kumštines, tai knygoj parašyta, kad tas akis uždedant nesusidarytų tos skylės, akį reikia persukt arba sukryžmint (aš dukart persukinėjau, pagal mane čia sukryžminimas ax.gif ), tikrai nesigauna skylių... bet aš irgi mezgu pirmąsias savo gyvenime pirštines, taigi iš klaidų mokamasi, dar jaučiu ir antrų tinkamai nenumegzčiau tongue.gif


Aš irgi persukinėjau, bet man vis tiek tarp pirštų gavosi skylės dėl to, kad kiekvienas pirštas pradedamas su nauju prijungtu siūlu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(almantė_k @ 2008 10 08, 03:47)
uzdedant akis pirstams, sonuose reik uzdet daugiau akiu taip uzpildant skyles, o kitoje eileje iskart nuleist, jei butina smile.gif


o kaip tą padaryt? g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Noriu numegsti pirštines, bet iškilo keletą klausimų... Gal kas galėsit padėti. Visų pirma noriu paklausti, ar pirštinės atnarėlė (riešas) mezgamas tokio pat dydžio virbalais. Kažkur girdėjau, kad tiek pirštinių tiek megztinių atnarėlės mezgamos kitokio dydžio (tik nepamenu, ar didesniais, ar mažesniais) virbalais. Please, help! ax.gif

QUOTE(alaniukomama @ 2006 09 03, 19:30)
Turiu iliustruota paaiskinima, bet tik rusiskai. Tikiuosi tiks  mirksiukas.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Atsiprašau kad cituoju nuotraukas blush2.gif Gal kas galėtumėt padėti man ir išversti tuos komentarus prie nuotraukų? Nelabai rusiškai kertu rolleyes.gif

QUOTE(Pievos19 @ 2007 10 12, 09:40)
Pradėjus megsti paprastuoju mezgimu,mezgami nykščio takeliai .Pirštinės akys padalinamos į 2 lygias dalis:delną ir viršutinė dalį Nykštys per 3 akis pasislinkęs į delno pusę. 2 akys paliekamos nykšcio takeliui.Iki nykščiomesgama 7 cm,kas 5 eilė abiejose takelio pusėse pridedant po 1 aki pridedama 10 akiu Gautos 12 akiu surenkamos ant ziogelio,ir ant virbalo uzdedama 6 akys 6cm mezgami paprastuoju mezgimu  rolleyes.gif sėkmės doh.gif


Paaiškinkit kas nors darkart doh.gif Suprantu, kad labai naudinga, bet labai jau painu man čia atrodo su tais takeliais. Gal kas nuotraukėlių turit, kaip tai daroma?

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2008 09 10, 11:41)

man ypač mielos šios wub.gif
user posted image



Gal pamokysit tas kilpukes aplink kraštus padaryti.Planuoju panašias nusimegzti, nes darbe šaltoka ir dirbant su kompiuteriu manau bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2008 09 10, 11:41)
man ypač mielos šios wub.gif
user posted image

ir man jos labai mielos. gal schemute butu galima gauti? smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krirma: 25 spalio 2008 - 17:45
smagu, kad patiko mirksiukas.gif

tik aš dar jų net nepradėjau... verysad.gif

įmetu schemą.

tik ji anglų kalba, bet gal kas padės susigaudyt... nors neatrodo sudėtingai tongue.gif

ir dar ankstesnė nuoroda neatsidaro.. tai pakartosiu čia

ten paspaudus ant paveiksliuko galima pasižiūrėt darbo aprašymą mirksiukas.gif

sėkmės darbuose ir nepamirškit pasidalinti savo megztais grožiais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inesasim: 25 spalio 2008 - 20:35
Aš tik pynes per vidurį darau, nes labai jau sudėtina man su tais penkiais virbalais ir dar papildomu tas kelias akis narplioti, tai pasirinkau supaprastintą variantą. Tik va tas kilpukes kraščiukų reikės pasimokyti daryti, labai šiltumo prideda. rolleyes.gif
Atsakyti