Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių mityba


 i 
Tęsiame pokalbius apie nėščiųjų mitybą. Primename, kad daug naudingos informacijos jau turime sukaupę ankstesnėse 2-ose temose, kurias rasite čia:


I temą apie nėščiųjų mitybą (50 psl.) va čia:

II tema (50 psl.) spauskite čia:


Atsakyti
kiekviena diena isgeriu po morku ir obuoliu svieziai spaustu sulciu.
Zinau, kad morku sulciu negalima padauginti nestumo pradzioje, o viduryje?
Atsakyti
As ir suzinojau siand kad nestuke.gif bet dar tik 2savaites kokios.Nenutuokiu ka valgyti ka ne pirmais men.Buvau pas daktara siand.tai sake kavos galima per diena tik 3puodukus,vyno ir kitokio alkocholio isvis ne laso.
Gal kas gali patart kas geriausia pirmais men. ax.gif
Atsakyti
3 puodeliai kavos per diena blink.gif , man atrodo tikrai perdaug to kofeino g.gif
Venk zalios mesos ir zuvies, o siaip viska gali valgyti, tik reikia zinoti saika biggrin.gif
Atsakyti
Pacioj pradzioj kavos man paciai liepe visai atsisakyti, o kai ipusejus nestumui buvo labai zemas spaudimas, tai jos patare gerti po puodeli i diena. Valgyti siaip viska galima, tik va su gerimais tai jokio alkoholio ir stenkis vengti gazuotu gerimu. Nors as pati tai negaliu be ju. Tiesiog iki nuprotejimo noriu lomonado. blush2.gif
Atsakyti
Dar girdejau, kad negalima zaliu kiasiniu ir patiekalu, kuriu sudetyje yra zaliu kiausiniu (pvz. tiramisu ar kokiu kitu desertu), nes yra salmoneliozes rizika, o salmonelioze- brrrr kokia bjauri liga schmoll.gif
Na ir siaip per visa nestuma geriausia rinktis produktus, kuriu sudetyje kuo maziau chemijos- pvz. ne desreles/desra, o siaip virta mesa, ne saldzius varskes surelius, o varske su vaisiais...Pasilepinti aisku kartais galima blush2.gif
O del zalios mesos ir zalios zuvies- visiska teisybe, gali isprovokuot toksoplazmoze.
Atsakyti
O kaip su grybais? Dabar pats sezonas bigsmile.gif
Atsakyti
nestumo pradzioje valgiau ir kiausiniu ir silkes...kazkaip nemanau, kad ligos kibs vien del to kad esi nescia...jei iki nestumo viska megai ir valgei, kodel per nestuma imsi ir susirgsi?? blink.gif Viska reikia valgyti...tik negalima apsistoti ties vienu kazkokiu maisto produktu, reikia keisti kiek tik imanoma savo mitybos raciona! Skanaus visoms! 4u.gif

QUOTE(Mama_anarchija @ 2006 09 02, 14:14)
na, tame kad ligos kimba prie nesciosios, yra teisybes- juk susilpneja immunitetas. Aisku nereikia atsisakyti visko ko megai, pvz. ir pati valgiau ir valgau silke, nes tai vienintele zuvis, kuria toleruoju.
Garbanele, bet kiausinius turbut vis gi ne zalius valgei? lotuliukas.gif  As rasiau, kad zaliu negalima rolleyes.gif

Ne, tikrai ne zalius...bet kitos teigia, kad ir virtu negalima... smile.gif
Kas del imuniteto, tai kazkaip nelabai tikiu, kad jis nusilpsta. Tarkim as pastojau per Kaledas, pirmame ziemos menesyje, taigi mano pirmieji trys nestumo menesiai buvo paciu bjauriausiu ir labiausiai sergamiausiu laiku. Beje, pirmasis nestumo trimestras pats jautriausias musu organizmams... Na, o as net nusiciaudejus nebuvau, net slogos neturejau, nekalbu apie temperatura ir visokias kitokias baisias ligas per visa savo nestuma, nors kraujas pradejo silpti gana anksti. Visdelto pilnavertis maistas ir vitaminai issaugojo mano sveikata ir kas svarbiausia mano leliuko... smile.gif
Imunitetas nusilpsta, gal toms kurios labai nestumo pradzioje vemia...
Atsakyti
O kaip del tarkim saslyku? siaip su saviskiu labai megstam saslykus ir daznai kepames juos? gal jau kalbeta apie tai sioje temoje, bet neskaiciau blush2.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaklina @ 2006 09 02, 16:52)
O kaip del tarkim saslyku? siaip su saviskiu labai megstam saslykus ir daznai kepames juos? gal jau kalbeta apie tai sioje temoje, bet neskaiciau  blush2.gif    ax.gif    biggrin.gif

saslykai kiek zinau nieko blogo, svarbiausia, kad mesyte gerai iskeptu! nes toks baubas, kaip toxoplozmoze yra gali tunoti puszaleje, zalioje mesyteje. del tos pacios priezasties ruosdama saslus ju neragauk, tegu vyras patkrina, ar visko ten uztenka. skanaus mirksiukas.gif jau dabr seile istyso, begu i virtuve
Atsakyti
gal kas zino, kaip yra su medum ir nestumu? Ar patartina apskritai ji vartoti?
Atsakyti
ankstesneje temoje (Nr. I) buvo daug diskutuota apie medu. Nu kad zinok jis tikrai nekenkia. Valgom visos kurios ji galim valgyt.
Atsakyti