Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji vaisiaus judesiai

QUOTE(Dobšiukas @ 2005 09 17, 22:13)
doh.gif Neįdėmiai balvonėnas litertūrą skaito, pirmakartės kiek vėliau pradeda jausti judesius (jei ji pirmakartė), o gal dar nesupranta, ką jaučia, ir svoris galėjo kristi pirmaus mėnesius, o ne augti, ir žymesnių pilvo apimtie pokyčių dar gali ir nebūti tongue.gif Bet lelius tai ne balvonas, čia jau greičiau veikėjas toks ax.gif



Visiškai sutiku, judesiukus aiškiai pajutau 19-ą savaitę, svoris krito pradžioje, o pilvas ryškiai didėti pradėjo kažkur nuo šešto mėnesio. Taip, kad viskas, greičiausiai, tvarkoje.
Bet vaikelį vadinti "balvonu", kažkaip nežmoniška...
Atsakyti
Nu ir nekantrumas doh.gif Mano situacija panaši kaip ir Taides - judesius pirmuosius pajutau 19 savaičių, o pilvas ryškiai pradėjo lįsti apie 5,5 mėn.
Atsakyti
NUO 18-tos IKI 22 savaitės, nepamirškit, kad tai labai individualus dalykas...
Atsakyti
Labas, jei apie judesiukus tai man 18 eina 19 savaite ir kazka lyg panasaus jauciu smile.gif itariu, kad tai ir yra judesiukai smile.gif
Atsakyti
neuprantu kaip galima vaikeli balvonu vadinti schmoll.gif g.gif blink.gif
Atsakyti
Judesiuku pajutimas daugiau priklauso nuo vaisiaus padeties gimdoje, o ne priaugto svorio. Su pirmu nestumu pajutau kazkur 18sav. Po to buvo pertrauka, pakol pradejau jausti kasdien.

Su antru tikejausi pajusti jei ne anksciau, tai bent panasiu metu... Labai pergyvenau, kai perkopiau 20 savaiciu ir judesiu nebuvo unsure.gif O svorio priaugau palyginus mazai, perpus maziau nei su pirmu. Pradejau jausti tik po 22 sav. Taip kad nusiraminkit su tais judesiukais pagal knyga, nes jos raso tik vidurki.
Atsakyti
Balvonas? blink.gif

Pritariu kažkuriai iš autorių, kad pats veikėjas greičiau tokiu vardu turi būti vadinamas blink.gif
Atsakyti
pirmajį judesį pajutau 14 savaitėlių, nors tada ant manęs dar netgi nesimatė, kad laukiuosi. Netgi kruptelėjau kai įspyrė, nes to nesitikejau ir dar nelaukiau. Tas malonumas kartojosi kazkur dvi valandas kas 15 minuciu, del to ir nusprendziau kad tai buvo pirmieji judesiai, bet po tos dienos daugiau nieko panasaus nejauciau. Ti va jau nuo 16 savaičiu pradejau jausti kas kelinta diena judesiukus, o dabar kiekviena dieną jauciu savo mažylę, tiesa kartais ji buna aktyvesne kartais ramesne, pagal judesius tai galiu pasakyti.
O vaiką vadinti balvonu tai mano košmaras. Matyt toks ir busimas tevelis, kad taip savo beibi vadina gun_bandana.gif
Atsakyti
aš savo mažiaus judesiukus pajutau kažkur 15-16 savaitę - gydytoja nelabai patikėjo, nes nėštumas mano pirmas, tai įrašė šiek tiek vėlesnę judesiukų atsiradimo datą... ax.gif
bet tikrai tai buvo mažius - taip švelniai ir maloniai judėdamas man pastuksendavo - su niekuo nesumaišysi wub.gif
nors pirmo nėštumo metu, visai normalu nejausti (arba nesuprasti, kas vyksta) ir vėliau nei 20 savaitę. kiekvienai individualiai. be to, vis tiek jau apie 18 sav. ultragarsas jau bus padarytas, o tada jau tikrai matysis, kaip leliai juda smile.gif
Atsakyti
ivairioje literaturoje skirtingai rasoma iki kada mazius turi pradeti judeti. knygoje, kuria as skaiciau nestumo metu raso, kad iki 24-os nestumo savaites. todel as buvau labai rami . nors neaiskius jausmus pilve jauciau jau nuo 14 sav.,bet galvojau gal tai dar ne judesiukai, gal zarnynas. bet kai 17 nestumo savaite pajauciau aisku ir pakankamai stipru spyri, abejoniu neliko...
Atsakyti
kad pilvas neauga, tai nereiskia, kad vaikas nesivysto doh.gif svarbu, kad gimda augtu -cia jau gydytojai mato 4u.gif
pas mane pilvas svetimiems pradejo matytis is viso tik i dekreta isejus -tad apie 29-30 sav... doh.gif
O vaisiaus judesius pajutau irgi velokai gal 20 sav su trupuciu 4u.gif
Atsakyti
Balvonas? mad.gif Kaip taip galima?Jei jau taip vadina,tai ar idomu dar tada klausinet is vis apie leliu? mega_shok.gif
Atsakyti