Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji vaisiaus judesiai

man labai patogu ant nugaros miegot... nieko man ten nespaudzia...
tik beda, kad lelius per dienas buna ramut ramutelis, o vakare ir paryciais kokia 4-6 pradeda gastroles po pilvuka doh.gif zodziu pamiegot be sansu...
Atsakyti
Ir as jau jauciu judesiukus smile.gif Jau pries pora savaiciu jauciau tokius keistus burbuliukus, o dabar jau atskiriu kai patuksena i pilvuka. Bet as maziausiai jauciu kai guliu, daugiau jauciu kai sedziu, o ypac kai vaziuoju bet kokiu transportu... Ypac tada pradeda duotis. Tik kolkas nesuprantu ar jam patinka vazinetis, ar atvirksciai protestuoja smile.gif
Atsakyti
Mano mazytis pradejo duotis labai ianksti, gydytoja sako ankstoka, nu bet ja nepaaiskinsi biggrin.gif Nu bet kai pradejo duotis tai ir duodasi visa diena. Ypac megsta vakare kai atsigulu miegoti, bet man uzmigti tai netrukdo o ir nakty dar nepazadina. Bet duodais jis tai ivairiu metu, ryte prabudus pakyla ir jis, darbe kai sedzxiu irgi nuolat primena apie save, nu o vakare namuose pats sokiu ikarstis jam tongue.gif Musu tetukas labai judrus, tai jau bus i tety turbut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laizanika @ 2007 03 24, 19:27)
Mano mazytis pradejo duotis labai ianksti, gydytoja sako ankstoka, nu bet ja nepaaiskinsi  biggrin.gif Nu bet kai pradejo duotis tai ir duodasi visa diena. Ypac megsta vakare kai atsigulu miegoti, bet man uzmigti tai netrukdo o ir nakty dar nepazadina. Bet duodais jis tai ivairiu metu, ryte prabudus pakyla ir jis, darbe kai sedzxiu irgi nuolat primena apie save, nu o vakare namuose pats sokiu ikarstis jam  tongue.gif Musu tetukas labai judrus, tai jau bus i tety turbut  biggrin.gif


o maniskis ryskiai sumaises diena su naktim doh.gif
Atsakyti
Per pirma nestuma judesius pajutau 20 sav. o dabar 17sav, ir per tris savaites taip ysisiautejo kad net matosi kaip pilvas juda, vakar su MB gulejom ir stebejom, o jam tai laimes thumbup.gif
Atsakyti
Ir as to labai laukiu, bet dar teks truputi palaukt... ax.gif
Atsakyti
Prasau patarkit ka man daryti. dabar man 21 sav. pirmus judesius pajutau 16 sav. bet jau 3 dienos, kaip ju nejauciu. pridejus ranka prie pilvo kartais vos vos kazka pajauciu, bet net negaleciau pasakyti kad tai judesiai. Nors nebuvo taip niekad kad aiskiai ir kiekviena diena juos jausciau, bet dabar jau 3 dienos visiskai jokiu zenklu, panasiu i judesius verysad.gif
Ar jums taip yra buve? Ar reiktu man kreiptis kuo skubiau pas gydytoja? kodel taip yra?
Atsakyti
As patarciau kalbetis su gydytoja, nuramins tave, nors 21 sav vaisiaus judesiukus jausti reguliariai nera taip labai svarbu.. Na, bet pasiskambink gydytojai geriau.
Atsakyti
Mano mazas irgi duodasi lyg soktu smile.gif Pirmo vaikeliu judesius pajutau 17 sav, o dabat apie 16. Bet taip stipriai judeti pradejo tik 20 sav.. o dabar sokiai dainos estrada.. ryte per pietus ir labiausiai vakare smile.gif na, bet seimynai dziaugsmo smile.gif ypac sunui smile.gif
Atsakyti
oij mano pupulis tai jau toks nemiegena kad sakes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Favorite @ 2007 04 11, 11:48)
Prasau patarkit ka man daryti. dabar man 21 sav. pirmus judesius pajutau 16 sav. bet jau 3 dienos, kaip ju nejauciu. pridejus ranka prie pilvo kartais vos vos kazka pajauciu, bet net negaleciau pasakyti kad tai judesiai. Nors nebuvo taip niekad kad aiskiai ir kiekviena diena juos jausciau, bet dabar jau 3 dienos visiskai jokiu zenklu, panasiu i judesius  verysad.gif
Ar jums taip yra buve? Ar reiktu man kreiptis kuo skubiau pas gydytoja? kodel taip yra?

Nepergyvenk labai, gal jis pasisukes ne i pilvo, o i nugaros puse ir del to judesiukai silpnai jaucias ar net isvis nesijaucia. Bet del sirdies ramybes paskambink gydytojai, nueisi, paklausys vaikucio sirdutes ir nusiraminsi wink.gif Nes tokios cia ir patarejos is musu biggrin.gif
Atsakyti
iskilo man klausimas, kada jau galima sakyti atsiranda tikrieji judesiukai? Tada kai pajauti lengvus svelnius vos juntamus bumtelejimus, ar tik tada kai jau ispiria kaip reikiant. Svelnius bumtelejimus as pajutau jau 17 savaite, bet ar tai jau tikrieji judesiukai? ar dar reiketu palaukti tikresniu tongue.gif
Atsakyti