Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi prekė-prasta kokybė, brangi prekė-gera kokybė

QUOTE(Pireja @ 2011 02 15, 11:42)
Bet juk prie saldytuvu pateikiamos technines charakteristikos, tame tarpe ir isskiriamu decibelu kiekis  g.gif


As pirkau Samsung saldytuva pries 2 metus, tai esu labai patenkinta. Firmos nesirinkau, man svarbiau buvo tos technines charakt. ir tai, kas to saldytuvo viduje (lentynos, stalciukai ir pan.). Tai pasirinkimo didelio ir neturejau, rinkausi tarp Whirpool ir to Samsung'o.
Jei rinkciaus pagal varda, tai imciau viska Mieles  smile.gif


na SAMSUNG sutiko vyras pirkti tik todel kad pg pieriuko israsus - jis vos ne auksinius irasus turejo - ta prasme ten viskas A+, lengvas kaip vejelis ir etc.. o uz AEG su tokiom charakteristikom dvigubai pigesnis. na ir susigundem smile.gif doh.gif

o namie... negi decibelus skaiciuosi?... tik faktas kad lyginant su turetu senuciuku boshu burzgia garsiau, ir siluma pulsuoja, ko su boshiuku gyvenime nebuvo ir produktus kartais iki ledo uzsaldo, nors a la elektronika..

ai nesiplesiu. nesekmingas mums tas saldytuvas ir tiek. kiek klartu garantini kvietem. reikejo is pradziu uzprotestuoti ir pinigu grazinimo ar keitimo reikalauti. bet... dabar jau ta treju metu garantija berods pasibaige, as jau nervus siek tiek nuraminau, jau akis nebado akivaizdus skirtumo tarp tureto bosho ir samsungo (uzsimirso biggrin.gif ). tai tik slapcia tikiuosi, kad "nupush" viena diena - galesiu ramia sazine nauja pirkti bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

PS dziaugiuosi uz tuos, kurie sekmingiau samsung saldytuvus isigijo 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 02 15, 10:35)

karra, tai gal tas DVD ekonominės klasės, pasenęs morališkai modelis, kuris jau nebegaminamas n metų, bet užsigulėjęs ant mūsų prekybininkų lentynų, o nori, kad veiktų kaip VIP. Reikėtų atsižvelgti ir į paties produkto paskirtį, kam jis skirtas, ir kokios jo galimybės, iš esmės.


sutinku, kad kad uz ekonomines klases kaina - erzilo neisigysi 4u.gif taciau ir irnkomes be supre duper funkcijos - su vienu reikalavimu, kad idejus DVD - ji rodytu. Norejau net ne philips - vide (zinote toki?? smile.gif ) na va. tas isvis kaip pamenu 100 Lt. nekainavo - bet per nepilna menesi 2 pakeiciau - ta prasme - ejo kaip bite, bet po savaites - dvieju. stop ir ne is vietos. tada atgal i parduotuve... po antro karto rinkomes is toshibos ir philips (na tokie buvo antras piguvos lygis) tashiba maste greitai, bet man philips atrode patikimesnis (firma smile.gif ) tai primokejom beveik 50 lt. rpie vide kainos. na ka... negenda jau kelinti metai. Bet galvoju kad geriau buciau ne kokia 50 bet 50 pridejus g.gif - masto... letai kaip vezlys. nors reikalavimai - elementarus, kad rodytu DVD. Visokiems "vikruntasams" vyras modernu, brangu irasanti su vidinem atmintim, usb jungtim yra isigijes. O vat philipsas - zaisliukas, kuriuo leidziam naudotis ir vaikui. bet letumas... na "knisa" mane ir tiek.
Atsakyti
Tai tie decibelai pateikiami prie tu visu energijos klasiu. Man buvo svarbu, kad saldytuvas netriuksmautu, nes pas mus virtuve sujungta su svetaine, tai as i tuos dcb ir atsizvelgiau.

Nu vat as panasiai laukiu, kol mano skalbimo masina "nusprogs" biggrin.gif Pirkome pries 5 metus Indesit, nes ju vienintelis modelis turejo ir dziovykle kartu (laikyti atskiras "masinas" nebuvo vietos). Esu turejusi, Boscha, miele, tai tas Indesitas mazdaug 10 laipteliu zemiau stovi, lyginant su anom.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 15, 12:42)
Tai tie decibelai pateikiami prie tu visu energijos klasiu. Man buvo svarbu, kad saldytuvas netriuksmautu, nes pas mus virtuve sujungta su svetaine, tai as i tuos dcb ir atsizvelgiau.




prireja> kai rinkausi ir as atsizvelgiau wink.gif isirinkom buktai "tylu" modeli. neprastesni nei salia svojusios AEG - apvaiksciojom visa parduotuve "etiketes" iskaitem mirksiukas.gif tik kad va namie sad.gif visai ka kita demonstruoja sad.gif tai del isiderinnanciu temperaturu, nustojanciu veikt saldikliu meistra kvietem, o del burzgimo net kaip suformuluoti savo skunda nesumojom blush2.gif
Atsakyti
ne visuomet tiesa. kodėl taip manau?
pigiai nusipirkti brangią prekę - realus ir įmanomas dalykas smile.gif tai ar nuo to, kad pirkome prekę pigiau "su akcija", nei be jos, prekė tampa prastos kokybės?

konkretus mano pavyzdys - mobilus telefonas. Firminis, žinomas vardas, ne kinietiškas. Čia kaina būtų ~750Lt (apskritai modelio to dar nėra, planavo pristatyti šįmet), man kainavo pats telefonas ~250Lt. Skirtumas... tiesiog akivaizdus bigsmile.gif bet prekė nuo 500Lt skirtumo perėjus iš "brangios" į "pigią" kokybės absoliučiai neprarado smile.gif

ta pati kosmetika, konkrečiu atveju dušo želės. mėgstu Ziaja, na tokia studentiškai kišenei jau Lietuvoje perkant pakankamai normali kaina (500ml dušo želės 15lt, jei pasitaiko akcijos, tai visai gerai, nes galima gauti 2 už 1 kainą smile.gif ). O bet tačiau perkant tą dušo želę jos gimtinėje Lenkijoje gali tekti sumokėti vos... nuo 5 iki 7zlotų smile.gif Skirtumas vėlgi aiškiai matomas, o ar kokybė kinta nuo to, perku aš dušo želę Lenkijoje už 5Lt ar tą pačią lygiai čia už 15Lt? ax.gif

taip kad nereikėtų spręsti apie knygą iš viršelio...
Atsakyti
Tiesiog teko dirbti prie tos nelemtos elektronikos, ne is pirsto lauziu unsure.gif. Dar ir pagalvoju, kaip sekas zmonems kurie pirko brangu taisyta daikta, mokejo kaip uz nauja, ir mane taip unsure.gif. Ir tokiu fokusu buvo.
Del kosmetikos bendrai pasakyt negaleciau, tarkim chanel ar lumene geriau. Renkuos eko kosmetika ir dar tiesiog saikinga vartojima. 4u.gif
Atsakyti
Drabužių kaina ir kokybė oi, kaip nevisada siejasi. Aišku, nežinau, kaip su drabužiais, kurių laaabai didelė kaina.
Atsakyti
QUOTE(nuar @ 2011 07 06, 09:32)
Drabužių kaina ir kokybė oi, kaip nevisada siejasi. Aišku, nežinau, kaip su drabužiais, kurių laaabai didelė kaina.

drinks_cheers.gif Nusipirkau skuduryne golfą už 8lt ir kitą naują berods už 55lt, tai ta nauja greičiau susidėvėjo ir išsitampė negu ta kur už kelis litus doh.gif
Atsakyti
Kartais pigi preke nereiskia prasta,brangios prekes ne kiek nesiskiria,nebent moki daug daugiau uz 'geresni'pavadinima
Atsakyti
Garsiu firmu prekiu kokybe geresne, ir patikimesne , tik kitas dalykas ,kad tada permokama už vardą. Kaip sako MB apie pigias alternatyvas, ar pigu darba "pigiai greitai ir chujovai" thumbup.gif
Atsakyti
mano nuomone ne visada pigi prekė būna ir bloga ir mažiau tarnauja,man pasiteisina ir pigos prekės,tad savo nuomone manau,kad tai neteisinga 4u.gif
Atsakyti
Pirkau dukrai 3 dalių sportinį kostiumą e'parduotuvėj viskaspigu.lt už 89lt (vienos dalies kaina gaunasi 29lt) ir labai pergyvenau dėl kokybės... Ir ką jūs galvojat- kokybė tikrai gera, gavus net apžiūrinėjau, ieškojau prie ko čia "prikibt"- nu nėra prie ko! lotuliukas.gif Todėl, nepritariu, kad pigi prekė- bloga kokybė 4u.gif
Atsakyti
Su rubais slidus reikalas, nes kokybe nuo kainos visiskai nepriklauso. Rudeni Stokholme su drauge ofisinius marskinius pirkom per kazkoki tenyksti ispardavima (nulekiau trumpam ir visai neplanuotai), tai iki siol atsidziaugt negaliu. I litus kaina pavertus 15 Lt nesieke, bet paaiskejo, kad kokybiski ir gailiuos tik vienus priciupus blush2.gif
Atsakyti