Įkraunama...
Įkraunama...

Plumerija

mano trimetės, ~30 cm gal, šiuo metu atrodo taip

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Migmig @ 2014 03 18, 00:37)
Plumerijų nerekomenduoja pjauti, nes jos pradeda šakotis po žydėjimo -  iš žiedyno susiformuoja naujos  šakelės.

šito nežinojau. O pas taviškės mažytės ir šakojasi.
Atsakyti
Plumerija sparčiai lapojasi, atsigavo po žiemos smile.gif Gal ir žiedų sulauksiu, kepa ant saulės. Kiek galima tik ilgin augt smile.gif
Atsakyti
Mano plumerijos irgi kepa ant saulės kartu su adeniumais, bet dar ne visos išleido pirmuosius lapelius, nors matosi, kad jau tuoj tuoj pradės augti, bet jos pas mane tikros miegalės biggrin.gif
Atsakyti
Maniškė irgi sparčiai lapus augina smile.gif Kai praeis ši vėsos banga, galvoju ją išnešti į stiklintą balkoną, ar dar per anksti? g.gif
Atsakyti
Manau, kad bus ne per anksti-jos ne tokios jautrios šalčiui, kai adeniumai.
Atsakyti
mano abidvi jau kurį laiką nestiklintame balkone mastau.gif bet, tiesą sakant, matau, kad augimas suletėjo.. bet šiuo metu neturiu kur laikyt namie tokių ištįselių blush2.gif
Atsakyti
Aaaaa as tai pat uzsikreciau sitomis nuostabiomis gelemis, dabar bandau auginti is seklyciu, sakyciau kad gan nebogai gaunasi.
Noreciau pasidalinti nuotraukomis kurias galite rasti facebooke susirade mane per paieska "Frangipani Auginu".
Lauksiu jusu tenais.
Labai smagu kad daugiau zmoniu domisi.
Iki. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien užsisakiau iš Kinijos sėklų. Mėginsiu užsiauginti smile.gif
Smagu, kad čia yra jas auginančių. Įtariu, kad man reikės nemažai patarimų ir rekomendacijų.
Frangipani Auginu, užmečiau akį į Jūsų FB psl. Įspūdinga thumbup.gif
Atsakyti
Prieš porą savaičių persodinau plumeriją, nes pradėjo jau bust, augt lapukai. Bet kada ji žydės, ir kodėl žydėt nenori, nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2015 03 08, 17:34)
Prieš porą savaičių persodinau plumeriją, nes pradėjo jau bust, augt lapukai. Bet kada ji žydės, ir kodėl žydėt nenori, nesuprantu g.gif


Į kokią žemę sodinai? Reiks man ir saviškę persodinti, nes keli metai nepersodinta ir ryškiai jau per mažas vazonas..
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2015 03 08, 17:31)
Šiandien užsisakiau iš Kinijos sėklų. Mėginsiu užsiauginti smile.gif
Smagu, kad čia yra jas auginančių. Įtariu, kad man reikės nemažai patarimų ir rekomendacijų.
Frangipani Auginu, užmečiau akį į Jūsų FB psl. Įspūdinga  thumbup.gif

Sveika,as jau parsisiunciau seklu plumerijos,ir kai pamate drauge,sako cia visiskai ne tokios seklos. unsure.gif Kai gausit atsiuskit foto kaip jusu parsisiustos atrodys.
Atsakyti