Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. Dalia Česnavičienė

as pas ja gimdziau pirma per didziule audra prie manes prabuvo apie 8valandas issikvietem ja is namu.ir antra zadu pas ja gimdyti
Atsakyti
Labai patikima,ir supratinga,jos deka turim savo grazuoliuku,po 15metu pertraukos,pirmo gimdymo nenoriu nei prisimint,zemai lenkiu galva pries jos profesionaluma
Atsakyti
hi.gif
gal kas zinote koks jos poziuris i CS?
Atsakyti
hi.gif
vaziavau gimdyti i KMUK ir gimdziau pas sia gydytoja. galiu pasakyt, kad ji visiska naturaliste, del CS neisejo susitart, bet del profesionalumo abejoniu nera, puikiai ismano savo darba. 4u.gif
Atsakyti
Gimdziau pas sia gydytoja pries daugiau nei 6 metus,atsiliepimai ir prisiminimai patys geriausi. Buvau susitarusi is anksto,nestumo metu teko skubiai ne karta vaziuoti i kauna, pasiskambindavau, priimdavo ir ne lito uz tai nepaeme. Gimdymas prasidejo sekmadieni, issikvieciau is namu, atvaziavo ir tikrai labai rupinosi ir rupinosi visa ta laika kol isleido namo. Labai malonios buvo ir akuseres, keitesi pamainos, tai teko pabendrauti su dviems. Pirmajai davem pinigu ir prasem, kad ji pasiliktu,nes labai faina buvo smile.gif , bet pinigu neeme ir sake, nesijaudinti, nes ateis ne ka prastesne. Taip ir buvo. Man ji labai padejo. Gimdymas buvo komplikuotas, po gimdymo visa nakti gimdykloje praleidau, o ji visa laika salia buvo ir nezinojo, kad bus atsilyginta. Ka padarem tik isvezant i palata.Ir taip nenorejo imti, tai vyras be dideliu diskusiju i kisene idejo. Aptarnaujantis personalas irgi puikus, zodziu viskas puiku ir ne minties nera antra leliu gimdyti kitur. Nors neaisku kada tai bus smile.gif Sia gydytoja rekomendavau ne vienai pazystamai ir ne viena ja nenusivyle.
Atsakyti
QUOTE(KAKTEEN @ 2011 09 27, 20:29)
Gimdziau pas sia gydytoja pries daugiau nei 6 metus,atsiliepimai ir prisiminimai patys geriausi. Buvau susitarusi is anksto,nestumo metu teko skubiai ne karta vaziuoti i kauna, pasiskambindavau, priimdavo ir ne lito uz tai nepaeme. Gimdymas prasidejo sekmadieni, issikvieciau is namu, atvaziavo ir tikrai labai rupinosi ir rupinosi visa ta laika kol isleido namo. Labai malonios buvo ir akuseres, keitesi pamainos, tai teko pabendrauti su dviems. Pirmajai davem pinigu ir prasem, kad ji pasiliktu,nes labai faina buvo smile.gif , bet pinigu neeme ir sake, nesijaudinti, nes ateis ne ka prastesne. Taip ir buvo. Man ji labai padejo. Gimdymas buvo komplikuotas, po gimdymo visa nakti gimdykloje praleidau, o ji visa laika salia buvo ir nezinojo, kad bus atsilyginta. Ka padarem tik isvezant i palata.Ir taip nenorejo imti, tai vyras be dideliu diskusiju i kisene idejo. Aptarnaujantis personalas irgi puikus, zodziu viskas puiku ir ne minties nera antra leliu gimdyti kitur. Nors neaisku kada tai bus smile.gif Sia gydytoja rekomendavau ne vienai pazystamai ir ne viena ja nenusivyle.

kazkuri akusere neatsimenu vardo su ja dirbo kaip gimdziau thumbup.gif .tikrai ismano ka daro daug ir patarimu.sake patirtis 20 metu bet matosi.
Atsakyti
Puiki gydytoja: profesionali, rami, gera. Viską atliko sėkmingai ir gerai (kirpo, virkštelė buvo apsisukusi). Rekomenduoju tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Si gydytoja rugsejo men. atliko man cezari. Geriausi atsiliepimai>pjuvis grazus, prieziura thumbup.gif . Bet kaip ir kitos mamytes minejo is jos paguodos nesitikek schmoll.gif Bet as manau, kad sveikata svarbiausia.
Atsakyti
Dariausi echoskopus pas šią gydytoją su antruoju nėštumu. Susidarė patikimos, kompetetingos gydytojos įvaizdis. Nors ir kaip jau buvo minėta, nėra "saldi" arba daugiakalbė mirksiukas.gif Yra minčių tartis dėl gimdymo su šia gydytoja.
Atsakyti


 i 
Prašau nerašyti temoje tokių žinučių "Noriu informacijos, parašykite man į AŽ", "parašykite ir man AŽ" ir pan.

Ši tema yra skirta viešoms diskusijoms. Jeigu norite, kad vienas ar kitas narys atsiųstų dominančią informaciją asmenine žinute, tai prašau rašyti tokį prašymą ne temoje, o asmeniškai tam nariui.

Temą šiukšlinančios žinutės buvo pašalintos.

Moderatorė Vaivos juosta.



Atsakyti
Laba diena,
Gal yra neperseniausiai gimdžiusių pas gyd. Dalią Česnavičienę ? 4u.gif
Atsakyti
Pati klausiau, dabar po gimdymo pati ir atsakysiu mirksiukas.gif
Nuostabi gydytoja Dalia Česnavičienė, esu labai patenkinta jos priežiūra prieš gimdymą ir jos profesionalumu gimdymo metu. Gimdymas nebuvo labai paprastas, bet gerb. gydytoja savo darbą atliko profesionaliai. Mūsų šeima esame jai labai dėkingi už mūsų vaikelio pasitikimą šiame pasaulyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merilda: 19 kovo 2013 - 14:10