Įkraunama...
Įkraunama...

Šviestuvai

QUOTE(Snake @ 2006 09 08, 09:34)
Labai daug siuolaikiniu sviestuvu yra gaminami is polipropileno - tai yra ploni plastmases lakstai is kuriu juos ir formuoja  bigsmile.gif Manau, kad tie karpiniai is panasios medziagos ir padaryti - paprastas popierius nuo karscio keistu spalva.



Galima ar daryti is silko popieriaus, jis yra atsparus temperaturai.
Idomu kur galima nusipirkti polipropileno ir kiek jis galetu kainuoti? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 09 06, 11:42)
Vat čia gražus šviestuvas:
http://www.goodhouse...rticle375.shtml
Vis ketinu jį pasigaminti ir butelį jau turiu, bet vis laiko neužtenka.
Gal galėtumėte patarti kaip tą karkasą padaryti ant kurio klijuojasi medžiaga?

Na tikrai fantastiskas sviestuvas, thumbup.gif ir dar parodyta kaip pasigaminti.
Reiktu ir man kada pabandyti ax.gif
Atsakyti
Aš prieš porą metų pasidariau šviestuvą virtuvei iš padėkliuko. Limksmas, su drugeliais, visai pritiko. Kai dariau, dar neturėjau karštų klijų, tai teko burt visaip, kol prie senosios lempos pagrindo plastiką pritvirtinau.
Neturiu galimybės nufotografuot, gaila.
Atsakyti
Labai ačiū už įvertinimus 4u.gif Dėl saugumo tai nežinau g.gif . Mes juos dar nelabai seniai turim, bet nieko pavojingo nepastebėjom. Nors ir nelabai ilgai deginam. O dėl pagaminimo, tai padarytas metalinis karkasas ir prie jo lininiu siūlu pritvirtintos vytelės.
Tiesa pasakius abu šviestuvus įkurtuvių proga pagamino mano tėtė, tikrai nemažai laiko užtruko, nes prireikė nemažai kruopštaus darbelio blush2.gif
Noriu palikėti sėkmės visom kurios mėgins pačios gamintis panašias grožybes. Tikiuosi čia bus galima išvysti rezultatus..
Atsakyti
Man sis nertas labai grazus: http://photofile.ru/...16165/22376711/ thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate123 @ 2006 09 17, 19:58)



Tikrai labai gražus thumbup.gif , ale įtariu dažnokai jį skalbti reiktų, juk nenuvalysi nuo jo dulkių, tai kažin, ar praktiška g.gif
Atsakyti
Labai grazu thumbup.gif Bet pati nesugebeciau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LauraSim @ 2006 09 09, 12:13)
Labai ačiū už įvertinimus  4u.gif  Dėl saugumo tai nežinau  g.gif . Mes juos dar nelabai seniai turim, bet nieko pavojingo nepastebėjom. Nors ir nelabai ilgai deginam.  O dėl pagaminimo, tai padarytas metalinis karkasas ir prie jo lininiu siūlu pritvirtintos vytelės. 
Tiesa pasakius abu šviestuvus įkurtuvių proga pagamino mano tėtė, tikrai nemažai laiko užtruko, nes prireikė nemažai kruopštaus darbelio  blush2.gif
Noriu palikėti sėkmės visom kurios mėgins pačios gamintis panašias grožybes. Tikiuosi čia bus galima išvysti rezultatus..

thumbup.gif Labai grazus ir meniskas sviestuvas... wub.gif
Atsakyti
Čia dar kelios idėjos:
Lempa iš gofruoto kartono, perverto lazdelėmis:
user posted image
Lempa su koralais:
user posted image
O gal norite panaudoti sudužusius puodelius ir lėkštutes? hihihi.gif
user posted image
Lempa iš senos skrybėlės:
user posted image
Atsakyti
neblogu ideju galima pasigaudyti cia visokios idejos[B][/B][COLOR=blue]
Atsakyti
O čia mano ekspromtu sugalvotas šviestuvas. Gaubtas jau buvo, bet po kambario remonto norėjosi kažko įdomesnio rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Starbust @ 2006 09 23, 07:34)
O čia mano ekspromtu sugalvotas šviestuvas. Gaubtas jau buvo, bet po kambario remonto norėjosi kažko įdomesnio  rolleyes.gif
user posted image



labai fainai sugalvojai thumbup.gif
Atsakyti