Įkraunama...
Įkraunama...

Kada vakare guldote savo mažiukus?

Mamytės, kokią valandą vakare guldot miegučio vaikelius? Aš tai savąją stengiuosi guldyti 20 valadą. Visada per kokį pusvalandį užmiega, bet vakar visai nenorėjo miegoti, aš ir nešioju, ir krūti duodu , kad pavalgytų ir užmigtų, o jinai vis nenori užmerkt savo akytes, užmigo tik 22 valandą doh.gif Gal galvoju per ansti 20 valandą guldyti...
Atsakyti
QUOTE(Mekačka @ 2006 09 06, 08:50)
Mamytės, kokią valandą vakare guldot miegučio vaikelius? Aš tai savąją stengiuosi guldyti 20 valadą. Visada per kokį pusvalandį užmiega, bet vakar visai nenorėjo miegoti, aš ir nešioju, ir krūti duodu , kad pavalgytų ir užmigtų, o jinai vis nenori užmerkt savo akytes, užmigo tik 22 valandą  doh.gif  Gal galvoju per ansti 20 valandą guldyti...


Mano pipiras tokio amžiaus miegoti eidavo irgi tik apie 22val. Paskui grafikas keitėsi ir pamažu, kiekvieną mėnesį vis truputuką anksčiau eidavo miegelio.
Atsakyti
QUOTE(Mekačka @ 2006 09 06, 07:50)
Mamytės, kokią valandą vakare guldot miegučio vaikelius? Aš tai savąją stengiuosi guldyti 20 valadą. Visada per kokį pusvalandį užmiega, bet vakar visai nenorėjo miegoti, aš ir nešioju, ir krūti duodu , kad pavalgytų ir užmigtų, o jinai vis nenori užmerkt savo akytes, užmigo tik 22 valandą  doh.gif  Gal galvoju per ansti 20 valandą guldyti...



Mums už 10 dienų 7 mėnesiai, mes visada užmiegam apie 21.30-22h smile.gif , nes paskutinį kartą tokiu laiku pavalgom, o tai kada jūs keliatės naktį valgyti? Mes kuo anksčiau iš vakaro pavalgom, tuo greičiau naktį pabundam doh.gif
Atsakyti
sunelis jau priprates prie grafiko,tai miegucio eina 21.30-22h.Kartais buna kad issiduksta tai ir veliau uzmiega.o keliasi visad 8-9h,buna 7h.
Atsakyti
QUOTE(daliagpr @ 2006 09 06, 09:40)
Mums už 10 dienų 7 mėnesiai, mes visada užmiegam apie 21.30-22h smile.gif , nes paskutinį kartą tokiu laiku pavalgom, o tai kada jūs keliatės naktį valgyti? Mes kuo anksčiau iš vakaro pavalgom, tuo greičiau naktį pabundam  doh.gif


Kai pamaitinu prieš miegą, t. y. prieš 20 valandą, tai tada naktį pabundą kažkur 1-2 valandą pavalgyti ir dar kažkur apie 5 valandą, po to ryte atsibunda 8 valandą.
Atsakyti
Kai manoji buvo mažesnė, paprastai eidavo miegoti apie 10.30 - 11 valandą, keldavosi apie trečią, paskui dar pamiegodavo iki 8. Dabar jai jau 11 mėn ir miega nuo 9 vakaro iki 7 ryto.
Atsakyti
QUOTE(Mekačka @ 2006 09 06, 08:51)
Kai pamaitinu prieš miegą, t. y. prieš 20 valandą, tai tada naktį pabundą kažkur 1-2 valandą pavalgyti ir dar kažkur apie 5 valandą, po to ryte atsibunda 8 valandą.


mes trijų mėnesių irgi panašiai valgėm, tik dar paskutinį kartą pamaitindvau apie 22-23h, o dabar valgom 21-22h, tada apie 3h ir jau ryte apie 7h ax.gif
Atsakyti
Mes nuo 2 men. apie 21.30 pavalgome, issimaudome, tada dar truputi uzvalgome ir apie 22 val. jau miegame. Taip ismiegame iki 3 val., o kartais ir iki 5 val. Pries menesiuka miegodavo net iki 5 val. visada, o kartais net iki 6.30!!! Idomu, ar nepakeis miegelio ritmo beaugant?
Atsakyti
Mes gulame ivairiai,priklauso kada mazylis pats nori miegelio.Tai buna ir 8 valanda,kartais ir 10 val. vakaro.Nepriversiu juk jo miegoti lygiai 8 kiekviena diena,jei jis miegot nenori.
Atsakyti
O mes gulames 24val.ismiegam iki 7-8 ryto.gal biski velokai,bet uztat nakti nereikia keltis valgidinti biggrin.gif
Atsakyti
Kai buvo mažesnis eidavo gulti nakčiai apie 22.30 val., o dabar visada apie 21-21.30 val. , bet už tai naktį kelia kokius 5-6 kartus verysad.gif , nori ne kad valgyt, o pasičiulpti, nes be soskio gyvenam
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2006 09 06, 09:37)
Mano pipiras tokio amžiaus miegoti eidavo irgi tik apie 22val. Paskui grafikas keitėsi ir pamažu, kiekvieną mėnesį vis truputuką anksčiau eidavo miegelio.

Pas mus tas pats. Dabar guldome 20.30, kartais uzmiega 20.45, o kartais ir 21.30 doh.gif

QUOTE(Spurga577 @ 2006 09 06, 10:29)
Mes nuo 2 men. apie 21.30 pavalgome, issimaudome, tada dar truputi uzvalgome ir apie 22 val. jau miegame. Taip ismiegame iki 3 val., o kartais ir iki 5 val. Pries menesiuka miegodavo net iki 5 val. visada, o kartais net iki 6.30!!! Idomu, ar nepakeis miegelio ritmo beaugant?

Ivairiai buna. Mano sunus pakeite.
Atsakyti