Įkraunama...
Įkraunama...

Kada vakare guldote savo mažiukus?

Mano mazylis uzmiega apie 23h
Atsakyti
dazniausiai 22 jau miega
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2009 12 23, 20:20)
Nezinau, dar nesverem jo  tongue.gif  praleidom del epidemijos viena TA.
Siaip jisai yra is smulkesniu, nors mes su vyru is stambesniu  tongue.gif
As zinau, kad retai, bet kad jisai dazniau nevalgo! As jam siulau, o jisai neima!  doh.gif  Kai buna alkanas tai rekia ir kuo puikiausiai valgo  thumbup.gif

as tai manau, gal diena su naktim maiso, na valgyma, mano mazoji irgi eidavo kokia 3 nakties ilgesnio miego, pirmus tris men, o keldavosi tik pavalgyt kas tris val ir kildavo zaisti tik kokia 2-3 val dienos. draugu dukryte pora men isvis diena su naktim maise ka daryt diena reiktu tai nakti varydavo ir atvirksciai. tai as manau su laiku turetu issispresti...tik ka patart nzn, nemarinsi gi vaiko naktimis je irekia valgyt...

db jau kai didele maze eina gult 21.00 - 21.30 miega apie 10val. ir diena 1,5 - 3,0 val.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chikita: 29 gruodžio 2009 - 00:23
Dukrytę nuprausiam vakare, aprengiame pižamėle, pavakarieniauja ir apie 22.30 val. pradeda snausti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1cesna1: 01 sausio 2010 - 01:27
paskutiniu metu mes bludinejam iki 24-1h doh.gif
Atsakyti
mums jau 7 men. tai miegoti einame apie 20 val. ir ryte keliames apie 7 val. smile.gif
Atsakyti
apie 23val.jau snaudziame 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristl @ 2010 01 13, 01:13)
apie 23val.jau snaudziame 4u.gif


mums 2 menesiai ir 21- 21.30 jau miegame loveleje smile.gif jei susiveliname, tada vaikiukas nebevalgo, o "luzineja"...
Atsakyti
Po visu maudyniu sociai pavalgo ir veliausiai 22.30h jau miega smile.gif
Atsakyti
Maudynės apie 23.00, tada valgom ir guldau į lovelę, tai kaip kada ji užmiega, kartais ir iki 01.00 sau ten sau "šneka" ir neminga, aš pirmesnė dažniausiai užmiegu tongue.gif Keliasi apie 07.00 valgyt... smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti