Įkraunama...
Įkraunama...

Puodai indukcinėms kaitlentėms

mes savo indukcinei pirkom ELO-Rubin puodus-nebuvo labai brangu,bet ka galiu pasakyt-tikrai kaista rankenos ax.gif keptuve-tefal spec. indukcine, nebuvom rade virdulio, bet macaiu berghoff lyg yra, kazi ar tiks indukcinei? g.gif gal kas zinot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rupestelis: 27 rugpjūčio 2007 - 17:01
turiu indukcine ir naudoju AMWAY puodus thumbup.gif Isigijau juos pries 10 desimt metu.Ir iki siuol jie atrodo kaip nauji.Kokie privalumai
1 pirmiausia man buvo-sveikas maistas(biogarinimo maisto paruosimo sistema)
2 galima laisviausiai kisti i orkaite(rankinos nekaista)nereikia papildomu indu orkaitei
3elektros ekonomija,o dabar su indukcine tai isvis thumbup.gif
4greitasi daug paprastenis maisto paruosimas su riebalu minimumu,arba visai be ju
5 puodu kaina zymiai mazesne uz Zepter(zepter puodai su juodom rankinom indukcinem katelinem netinka)
6puodai is manuo parduotuves
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2007 08 27, 17:55)
mes savo indukcinei pirkom ELO-Rubin puodus-nebuvo labai brangu,bet ka galiu pasakyt-tikrai kaista rankenos ax.gif keptuve-tefal spec. indukcine, nebuvom rade virdulio, bet macaiu berghoff lyg yra, kazi ar tiks indukcinei? g.gif gal kas zinot?


As turiu bergoff puodus, tai rankenos, nors ir metalines, kaip bebutu keista, nekaista, bet kaista dangtis... keptuve irgi bergoff turiu, tai labai patenkinta. Siaip bergoffe sake, kad visi ju indai tinka indukcinems kaitlentems
Atsakyti
QUOTE(taskelis @ 2007 08 30, 09:52)
As turiu bergoff puodus, tai rankenos, nors ir metalines, kaip bebutu keista, nekaista, bet kaista dangtis... keptuve irgi bergoff turiu, tai labai patenkinta. Siaip bergoffe sake, kad visi ju indai tinka indukcinems kaitlentems

dangtis tai ir pas mus kaista, bet nieko keisto, kad ir rankenos -vis tik kaina atitinka kokybe mirksiukas.gif nors pagalvojus uz 5 Elo puodus apie 300 lt mokejom g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liuliuka @ 2007 08 28, 14:12)
turiu indukcine ir naudoju AMWAY puodus thumbup.gif Isigijau juos pries 10 desimt metu.Ir iki siuol jie atrodo kaip nauji.Kokie privalumai
1 pirmiausia man buvo-sveikas maistas(biogarinimo maisto paruosimo sistema)
2 galima laisviausiai kisti i orkaite(rankinos nekaista)nereikia papildomu indu orkaitei
3elektros ekonomija,o dabar su indukcine tai isvis thumbup.gif
4greitasi daug paprastenis maisto paruosimas su riebalu minimumu,arba visai be ju
5 puodu kaina zymiai mazesne uz Zepter(zepter puodai su juodom rankinom indukcinem katelinem netinka)
6puodai is manuo parduotuves


o kur ju galima isigyti?
Atsakyti
QUOTE(IGu @ 2007 08 08, 08:54)
Pries metus pries kraustantis, mes irgi nesiruosem nauju brangiu puodu pirkt  lotuliukas.gif Teko pirkti, issirinkau berghoff Gariunuose (keliais lt pigiau gavosi nei berghoff pardese), nesigailim.

Turiu arbatini ir mazuti puoda papigiai maximoj pirktus, nerudijancio plieno, nesiojomes ir tikrinom su magnetuku, bet ant abieju yra indukcijos zenkliukas, ar bent INDUCTION uzrasyta.


Tai vadinasi visgi Maximose galima kažką ir pa pigiai nusipirkt indukcinėms ax.gif O koks tas indukcijos ženkliukas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sssssss @ 2008 02 12, 01:33)
Tai vadinasi visgi Maximose galima kažką ir pa pigiai nusipirkt indukcinėms  ax.gif  O koks tas indukcijos ženkliukas?  unsure.gif

sveikute bigsmile.gif ir as tais puodais susidomejau, nes uzsisakem indukcine kaitlente
Atsakyti
QUOTE(IGu @ 2006 09 12, 22:40)
neabejoju, kad tie brangieji puodai yra super, bet kol kas jų reikalingaiusių daiktų sąraše nėra. Ieškom pigesnių variantų, tik vis pamirštu įsimest magnetą į parduotuves eidama doh.gif  biggrin.gif

O kaip emaliuoti puodai? Ar tikrai gali sugadint kaitlentę?

Cia sitata is vieno internetinio psl:
indukcinei kaitlentei tiks ne bet koks puodas. Aliumininiai ar stikliniai indai ant jos paprasčiausiai nešils. Emaliuoti nerekomenduojami elektrinėms stiklo keramikos kaitlentėms, nes emalė lydosi ir gali sugadinti paviršių. Patariama įsigyjant puodą pasidomėti, ar jis tiks indukcinei ar elektrinei kaitlentei - tai turėtų būti pažymėta ant pakuotės.
Atsakyti
Žiūriu apmirus tema...

nežinau ar aš čia kažką naujo atradau, ar jau čia forume buvo aptartas toks gėris, kaip adapteris skirtas indukcinėms kaitlentėms:

indukcinėms kaitlentėms

Naudojant jį galima bet kokius puodus naudoti.

Kažin LT galima tokių daiktų gauti g.gif
Atsakyti
Mes irgi turim indukcine virykle, pirmus puodus isigyjome Senukuose uz nedidele kaina, svarbu, kad ant puodu butu zekliukas, kad tinka indukc.viryklem, tokia spyrale. Ir siaip as naudoju Tupperware puodus, man jie labai patinka. Nei vieni, nei kiti puodai nekaista mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir aš ruošiuosiu pirkti puodus, pas tetą zepter pas anytą bauer, o aš greičiausiai pirksiu amway i cook buvau jų visų prezentacijose.Kažkaip jie labiausiai man limpa ir kaina , kokybe ir įdomu kad jie pritaikyti akliesiems,kažkaip ten dangtis pradeda judėt.
Atsakyti
QUOTE(Liuliuka @ 2007 08 28, 14:12)
turiu indukcine ir naudoju AMWAY puodus thumbup.gif Isigijau juos pries 10 desimt metu.Ir iki siuol jie atrodo kaip nauji.Kokie privalumai
1 pirmiausia man buvo-sveikas maistas(biogarinimo maisto paruosimo sistema)
2 galima laisviausiai kisti i orkaite(rankinos nekaista)nereikia papildomu indu orkaitei
3elektros ekonomija,o dabar su indukcine tai isvis thumbup.gif
4greitasi daug paprastenis maisto paruosimas su riebalu minimumu,arba visai be ju
5 puodu kaina zymiai mazesne uz Zepter(zepter puodai su juodom rankinom indukcinem katelinem netinka)
6puodai is manuo parduotuves


pagaliau radau bendraminti drinks_cheers.gif as taip pat naudoju AMWAY i cook puodus ir esu labai labai patenkinta smile.gif tinka visoms kaitlentems, tauposi energija, laikas ir sveikata, nes gaminu ir be riebalu ir be prieskoniu ir be druskos ir kaip bebutu keista maisto skoniai nesimaiso, beto visiskai kitoks skoni produktu. druskos pagamintame maiste taip pat uztenka smile.gif)
Atsakyti