Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

Sveikos smile.gif , prašau ir aš jūsų patarimo ax.gif , jei baldai tokie: user posted image kokia spalva patartumėte dažyti sienas?
Atsakyti
QUOTE(Mama! @ 2007 03 19, 13:40)
Sveikos  smile.gif , prašau ir aš jūsų patarimo  ax.gif , jei baldai tokie: user posted image kokia spalva patartumėte dažyti sienas?



Kokia sviesi kremine. Atspalviu galima visokiu. Ziurint kas toliau bus.
Atsakyti
QUOTE(anaid79 @ 2007 03 18, 17:34)
Ligiukss ir rutellee, labai ačiū jums už patarimus, būtinai jais pasinaudosiu  4u.gif. Tai jei dėsiu vienodas plyteles virtuvėj ir koridoriuj, tai sienas koridoriuj turiu irgi ta pačia spalva dažyt, o gal galiu jas tamsesnes daryt tik panašaus atspalvio į virtuvės sienas?  g.gif


neturi dazyti tos pacios spalvos, gali ir tamsesnes kaip sakai....gali netgi kitokio atspalvio drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Mama! @ 2007 03 19, 13:40)
Sveikos  smile.gif , prašau ir aš jūsų patarimo  ax.gif , jei baldai tokie: user posted image kokia spalva patartumėte dažyti sienas?


na situ baldu spalva galima butu pavadinti "oranzine"...ziurint i spalvu rata visada galima derinti spalvas esancias salia sios spalvos...tai visos gelsvos spalvos einancios link raudonos...bet spalvu gama butu vientisa....jei nori kazko kontrastingo, gali derinti spalvas esancias kitoje rato puseje.....
kalbant apie tai kas man patiktu, tai as prie sitos spalvos derinciau kazka sviesaus, t.y. rudus atspalvius bet labai sviesius....
Papildyta:
nors dar noriu pasitaisyt....gal rudi atspalviai dar patamsintu kambari, ypac jei tai standartinis butas ir kambarys mazas....gal geriau butu gelsvi atspalviai......tik jie labai sildo kambari, bet jei siaurine puse tai tada thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(anaid79 @ 2007 03 18, 17:34)
Ligiukss ir rutellee, labai ačiū jums už patarimus, būtinai jais pasinaudosiu  4u.gif. Tai jei dėsiu vienodas plyteles virtuvėj ir koridoriuj, tai sienas koridoriuj turiu irgi ta pačia spalva dažyt, o gal galiu jas tamsesnes daryt tik panašaus atspalvio į virtuvės sienas?  g.gif


"..tk panašaus atspalvio" nieko neduos. Dažyk ta pačia arba visai kitokia spalva, kad tikrai skirtumą visi pstebėtų. O "panašaus atspalvio" niekas nesupras, tik kambarys keistai tamsus atrodys.
Mano patarimas - rinkis vieną spalvą, netgi visam butui. Juk sienos tai tik viena is keleto sudedamųjų interjero dalių. Yra dar su kuo tuos kambarius individuliais padaryt: baldai, grindų danga, užuolaidos... Ir jokios monotonijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pele: 19 kovo 2007 - 17:04
Rutellee ir pele, nuoširdžiai dėkoju jums už patarimus 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(anaid79 @ 2007 03 19, 17:37)
Rutellee ir pele, nuoširdžiai dėkoju jums už patarimus  4u.gif .


ner uz ka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 03 19, 13:46)
Kokia sviesi kremine. Atspalviu galima visokiu. Ziurint kas toliau bus.



QUOTE(rutellee @ 2007 03 19, 16:44)
na situ baldu spalva galima butu pavadinti "oranzine"...ziurint i spalvu rata visada galima derinti spalvas esancias salia sios spalvos...tai visos gelsvos spalvos einancios link raudonos...bet spalvu gama butu vientisa....jei nori kazko kontrastingo, gali derinti spalvas esancias kitoje rato puseje.....
kalbant apie tai kas man patiktu, tai as prie sitos spalvos derinciau kazka sviesaus, t.y. rudus atspalvius bet labai sviesius....
Papildyta:
nors dar noriu pasitaisyt....gal rudi atspalviai dar patamsintu kambari, ypac jei tai standartinis butas ir kambarys mazas....gal geriau butu gelsvi atspalviai......tik jie labai sildo kambari, bet jei siaurine puse tai tada thumbup.gif

ačiū už patarimus wub.gif . Na natūroje jie tokie labiau rusvos spalvos, nei oranžiniai ir kažkaip mintys dabar sukasi apie švelniai gelsvą, vadinamą "šampano" spalvą. Kaip jums atrodo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama! @ 2007 03 19, 19:52)
ačiū už patarimus  wub.gif . Na natūroje jie tokie labiau rusvos spalvos, nei oranžiniai ir kažkaip mintys dabar sukasi apie švelniai gelsvą, vadinamą "šampano" spalvą. Kaip jums atrodo?  g.gif



Manau grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anaid79 @ 2007 03 18, 17:34)
Ligiukss ir rutellee, labai ačiū jums už patarimus, būtinai jais pasinaudosiu  4u.gif. Tai jei dėsiu vienodas plyteles virtuvėj ir koridoriuj, tai sienas koridoriuj turiu irgi ta pačia spalva dažyt, o gal galiu jas tamsesnes daryt tik panašaus atspalvio į virtuvės sienas?  g.gif


Na o kolidorius yra apšviestas kaip?Jei darysi tamsesnes nebus tamsu?
Gal geriau tokia paty,ar kita bet gal šviesia spava.
QUOTE(Mama! @ 2007 03 19, 13:40)
Sveikos  smile.gif , prašau ir aš jūsų patarimo  ax.gif , jei baldai tokie: user posted image kokia spalva patartumėte dažyti sienas?

Žiūrint kokias spalvas tu pasti mėgsti.Gali būti ir žalsvi totai...
Atsakyti
Zalsvi tonai tikrai tinka, nes maciau lygiai toki pat komplekta ir sienos buvo sviesiai zalsvai nudazytos, tai grazu, bet, kad ta spalva, man atrodo, kaip ir persikine visiems atsibodusi!
Atsakyti
Laaabai ačiū už patarimus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama! @ 2007 03 19, 19:52)
ačiū už patarimus  wub.gif . Na natūroje jie tokie labiau rusvos spalvos, nei oranžiniai ir kažkaip mintys dabar sukasi apie švelniai gelsvą, vadinamą "šampano" spalvą. Kaip jums atrodo?  g.gif


tikrai tiks thumbup.gif
Atsakyti