Įkraunama...
Įkraunama...

KT Jeanine

QUOTE(Edita0319 @ 2012 01 10, 18:52)
labas visoms... Man pakeitė Etindros į Jeanine...dėl sveikatos...visai nenoriu keisti, ypač prisiskaičius šalutinių poveikių, dėl kurių jūs kankinatės... bet nepabandžius nesužinosiu tinka man jos, ar ne... sad.gif

sveikos man taip pat paskyre sias tabletes gydymo tikslam.. o kaip su rukymu? smile.gif ta prsme rukot ir geriat jeanine tabletes ir nieko? man pries paskirdamas gydytojas manes net neklause apie rukyma.
Atsakyti
QUOTE(a.u.r.a.x. @ 2012 01 20, 17:32)
sveikos man taip pat paskyre sias tabletes gydymo tikslam.. o kaip su rukymu? smile.gif ta prsme rukot ir geriat  jeanine tabletes ir nieko? man pries paskirdamas gydytojas manes net neklause apie rukyma.


Man taip pat paskyre gydimo tikslam ir net nepaklause ar as rukau. g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, sias kt ir as naudoju, gydytoja israse.. Tik man toks nepatogumas su tuo krutines maudimu.. Pas mane ji ir taip labai jautri, tempdavo ir anksciau..o pradejus sias kt vartoti naktimis tempimas taip sustiprejo..kad jau gaunas nebe tempimas o skausmas..ypac kai noriu pakeisti miegojimo poza, apsiversti nuo vieno sono ant kito..Atrodo, kad vietoj krutu smelio maisai butu... siaubas..Ar yra dar kuriai taip buve?.. Klausiau savo gin.. tai atmestinai pasiule nakvisu aliejaus pagerti... geriu dar tik pora savaiciu, tai pagerejimu irgi nera.. Baisoka darosi, kad nepakenkciau sau dar labiau... g.gif unsure.gif
Atsakyti
4. Galimas šalutinis poveikis

Jeanine, kaip ir visi vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Jei pastebėjote bet kokį šalutinį poveikį, ypač sunkų ar ilgai trunkantį, arba pakito sveikatos būklė ir jums atrodo, kad tai susiję su kontraceptinių tablečių vartojimu, kreipkitės į gydytoją.

Sunkus šalutinis poveikisSunkios reakcijos, susijusios su kontraceptinių tablečių vartojimu, jau aprašytos skyriuose „Specialių atsargumo priemonių reikia", „Kontraceptinės tabletės ir trombozė" ir „Kontraceptinės tabletės ir vėžys". Dar kartą perskaitykite šiuos skyrius ir, jeigu jums kas nors kelia nerimą, nedelsdama kreipkitės į gydytoją.

Jeanine vartojančioms pacientėms buvo nustatytas šis šalutinis poveikis.

Dažnas šalutinis poveikis (pasireiškia nuo 1 iki 10 iš 100 moterų):

- galvos skausmas

- krūtų skausmas įskaitant diskomfortą krūtyse ir krūtų jautrumą

Nedažnas šalutinis poveikis (pasireiškia nuo 1 iki 10 iš 1000 moterų):

- vaginitas ar vulvovaginitas (lyties organų uždegimas),

- makšties kandidamikozė (pienligė) ar kitos grybelinės lyties organų infekcijos,

- padidėjęs apetitas,

- prislėgta nuotaika,

- svaigulys,

- migrena,

- padidėjęs arba sumažėjęs kraujospūdis,

- pilvo skausmas (įskaitant viršutinės ir apatinės pilvo dalies skausmą, pilvo diskomfortą ar tempimą),

- pykinimas, vėmimas arba viduriavimas,

- spuogai,

- alopecija (plaukų slinkimas),

- bėrimas (įskaitant bėrimą dėmėmis)

- niežėjimas (kartais viso kūno)

- nenormalios mėnesinės įskaitant menoragiją (gausios mėnesinės), hipomenorėją (menkos mėnesinės), oligomenorėją (retos mėnesinės) ir amenorėją (mėnesinių nebuvimas),

- kraujavimas tarp mėnesinių: makšties hemoragija ir metroragija (nereguliarus kraujavimas tarp mėnesinių),

- krūtų padidėjimas, įskaitant krūtų pritvinkimą ir krūtų pabrinkimą,

- krūtų pabrinkimas (patinimas),

- dismenorėja (skausmingos mėnesinės),

- išskyros iš makšties,

- kiaušidžių cistos,

- dubens skausmas,

- nuovargis, įskaitant silpnumą ir bendrą negalavimą,

- svorio pokyčiai (padidėjimas arba sumažėjimas).

Retas šalutinis poveikis (pasireiškia nuo 1 iki 10 iš 10 000 moterų):

- salpingoooforitas (kiaušintakio ir kiaušidės uždegimas),

- šlapimo takų infekcija,

- cistitas (šlapimo pūslės uždegimas),

- mastitas (krūties uždegimas),

- cervicitas (gimdos kaklelio uždegimas),

- Candida ar kita grybelinė infekcija,

- burnos

pūslelinė,- gripas,

- bronchitas,

- sinusitas,

- viršutinių kvėpavimo takų infekcija,

- virusinės infekcijos,

- gimdos lejomioma (gerybinis gimdos auglys),

- krūties lipoma (gerybinis riebalinio audinio auglys),

- mažakraujystė,

- padidėjusio jautrumo (alerginė) reakcija,

- virilizmas (vyriškų antrinių lytinių požymių išsivystimas),

- anoreksija (žymus apetito netekimas),

- depresija,

- psichikos sutrikimai,

- nemiga,

- miego sutrikimas,

- agresyvumas,

- išeminis insultas (susilpnėjęs arba nutrūkęs smegenų dalies aprūpinimas krauju),

- smegenų kraujotakos sutrikimas (kraujo patekimo į smegenis sutrikimas),

- distonija (ilgalaikis raumenų susitraukimas, sukeliantis pvz., sukamuosius judesius ar nenormalią kūno padėtį),

- sausos ar sudirgusios akys,

- oscilopsija (būsena, kai atrodo, kad daiktai juda pirmyn ir atgal) ar kiti regos sutrikimai,

- staigus klausos netekimas,

- spengimas ausyse,

- galvos sukimasis,

- sutrikusi klausa,

- širdies ir kraujagyslių veiklos sutrikimas (širdies aprūpinimo krauju sutrikimas),

- tachikardija (padažnėjęs širdies plakimas),

- trombozė (kraujo krešulys kraujagyslėse),

- plaučių embolija (būklė, kai kraujo krešulys nukeliauja į plaučius),

- tromboflebitas (venos uždegimas, įskaitant kraujo krešulius),

- padidėjęs diastolinis kraujospūdis (žemiausias lygmuo, iki kurio kraujospūdis sumažėja tarp širdies plakimų),

- ortostatinis kraujo apytakos reguliavimo sutrikimas (galvos svaigimas ar alpimas stojantis iš sėdimos arba sėdantis iš gulimos padėties),

- karščio antplūdžiai,

- venų varikozė (mazginis išsiplėtimas),

- venų sutrikimas ar skausmas,

- astma,

- hiperventiliacija,

- gastritas (skrandžio uždegimas),

- enteritas (plonųjų žarnų uždegimas),

- dispepsija (nevirškinimas),

- odos reakcijos,

- odos sutrikimai, įskaitant alerginį dermatitą, neurodermatitą/atopinį dermatitą, egzemą, žvynelinę),

- hiperhidrozė (pernelyg stiprus prakaitavimas),

- rudmė (geltonai rudos pigmentinės odos, ypač veido, dėmės, dar vadinamos nėštumo dėmėmis),

- pigmentacijos sutrikimas/ hiperpigmentacija,

- seborėja (riebi oda),

- pleiskanos,

- hirsutizmas (vyriškas plaukuotumo tipas),

- „apelsino žievelės" oda,

- voratinkliškas apgamas (voratinklio formos kraujagyslės su raudona dėme centre),

- nugaros skausmas,

- diskomfortas kauluose ar raumenyse,

- mialgija (raumenų skausmas),

- rankų ar kojų skausmas,

- gimdos kaklelio displazija (nenormalus ląstelių augimas gimdos kaklelio paviršiuje),

- gimdos priklausinių (kiaušidžių ir kiaušintakių) skausmas ar cistos,

- krūties cistos,

- fibrocistinė krūties liga (gerybiniai augliai krūtyje),

- dispareunija (skausmingi lytiniai santykiai),
- galaktorėja (pieno išsiskyrimas),

- mėnesinių sutrikimai,

- krūtų skausmas,

- periferinis pabrinkimas,

- į gripą panaši liga,

- uždegimas.

Šalutinis poveikis, nustatytas vartojant kontraceptines tabletes, kurio tikslus dažnis nežinomas, yra:

nuotaikos pokyčiai, sumažėjęs ar padidėjęs lytinis potraukis, kontaktinių lęšių netoleravimas, dilgėlinė, odos sutrikimai, pvz., mazginė ar daugiaformė eritema, išskyros iš krūtų, skysčių kaupimasis.
Atsakyti
Vartoju šias tabletes nuo liepos mėnesio, skyrė gydymo tikslais - turiu endometriozę + buvo operuota cista kiaušidėje. Nuotaikų kaitos - jokios, libido nenumušė, tik odą labai beria prieš pat mmm (labai tikiuosi, kad praeis) ir apetito nelabai turiu.
Atsakyti

 i 
Draudžiama parduoti vaistus, papildus ir kt. medicininės paskirties produktus.
Atsakyti
Sveikos.
Man paskyrė gerti Jeanine KT daktarė mėnesinių gydymo tikslais. Mano viena kiaušidė linkusi būti truputį policistinė ir ne kas mėnesį vyksta ovuliacija. Taigi pasitaikydavo visokių kraujavimų priešlaikinių ir panašiai. Išrašė duphaston gerti 2 savaites (tam, kad tai būtų normalios mėnesnės o ne tiesiog kraujavimas kaip man būna), ir tada prasidėjus mėnesinėms 2-3 jų dieną pradėti vartoti Jeanine. Truputį susiginčyjau su ginekologe dėl tos 2-3 dienos, nes kad jau gert tai sakau reikia ir privalumais pasinaudoti. Sakau taigi reikia saugotis tada 7d. O ji sako jei pradėsi gerti 2 dieną dar tikrai nereikės. Anot jos, geriau gerti 2 dieną, nes būna kad išgėrus 1 dieną dingsta mėnesinės. Informacinis lapelis dėl 2-3d sako ką kitą. Rizikuoti nesinori, taigi klausiu jūsų. Aišku, kad aš noriu pradėti gerti 1 dieną. Šiandien apie 18h pasirodė lašelis kraujo, taigi pradėjau laukti mėnesinių. Jeanine planavau išgerti apie 22h, bet dabar mėnesinės dingo ir jų nė kvapo, nors pilva maudžia tragiškai jau antra diena. Jei taip nieko ir nebesulauksiu šiandien ir pradėsiu gerti rytoj, ar dėl to vieno mažo lašelio skaitysis antra ar pirma diena ciklo? doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
sveikos,noreciau patarimo
geriant KT tabletes treciaja sav. pamirsau isgerti viena tablete,yra likusios dar 3 tabletes,o as jau susirgau menesinemis,patarkite kaip pasielgti,ar gerti toliau be pertraukos ar vis delto daryt 7 dienu pertrauka(bet per jas jau nebesusirgsiu,as taip isivaizduoju?)
Atsakyti
Gėriau Qlaira, tačiau dėl tepliojimo vidury ciklo, daktarė pakeitė jas i Jeanine - truputį stipresnes. Man asmeniškai jos nepatiko, kadangi pastebėjau stiprų plaukų slinkimą ( galbūt tai ir ne KT priežastis, tačiau nutraukus gerti slinkimas sumažėjo), bei stipriai sumažėjo libido. Geriant Qlaira, šių požymių nebuvo.... Šiuo metu darau pertrauka ir jokių negeriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Novete @ 2013 03 12, 11:32)
Man asmeniškai jos nepatiko, kadangi pastebėjau stiprų plaukų slinkimą ( galbūt tai ir ne KT priežastis, tačiau nutraukus gerti slinkimas sumažėjo)


man tas pats doh.gif toks jausmas ir vaizdas, kad nuplikti baigiu verysad.gif
o geriu dėl endometriozės, tik pradėjus gert, krūtinę maudė ir apetitas padidėjęs labai buvo, bet kažkaip susinormalizavo vėliau biggrin.gif tos pačios sudėties Amilly dar gėriau, bet nuo jų prakaituodavau labai blush2.gif bet turiu įtarimą, kad grįšiu vėl prie jų, nes nesinori prarast visų plaukų unsure.gif
Atsakyti
Oho, kaip keista. Aš šias KT vartoju nuo liepos ir man kaip tik mažiau slenka plaukai biggrin.gif

Va, tik galvoju, ar jos mane gydo (turiu endometriozę). Vistiek mmm prasideda rudai ir baigiasi taip pat, "šokoladu"...
Atsakyti
QUOTE(Minthe @ 2013 04 13, 20:36)
Oho, kaip keista. Aš šias KT vartoju nuo liepos ir man kaip tik mažiau slenka plaukai  biggrin.gif 

Va, tik galvoju, ar jos mane gydo (turiu endometriozę). Vistiek mmm prasideda rudai ir baigiasi taip pat, "šokoladu"...

jos negydo, o tik pristabdo židinių plitimą. Bent jau taip man aškino mano ginė. Mano cista per metus KT vartojimo sumažėjo keliais mm, bet be operacijos ji tikrai neišnyks
Atsakyti