Įkraunama...
Įkraunama...

Trikotažo siuvimas

man reikia atlenkti trikotazines kelnes, bet niekaip nesiuva mano masina, vietoj varo ir viskas, o jei tempiu medziaga tai tada susigarbanoja. kokia ten dar juostele, kur jos gauti ir kaip naudotis, nesupratau blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2007 09 29, 22:39)
man reikia atlenkti trikotazines kelnes, bet niekaip nesiuva mano masina, vietoj varo ir viskas, o jei tempiu medziaga tai tada susigarbanoja. kokia ten dar juostele, kur jos gauti ir kaip naudotis, nesupratau  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


siaip trikotaziniu kelniu apaciu palenkimui yra spec. masinos , ploksciasiules , o jei kala vietoj , reikia atreguliuoti masina ( galbut nuleisti dantukus ar pakelti pedele). o juostele dazniausiai naudojama susiuvant peciu siules mirksiukas.gif
Atsakyti
aisku, vistiek kaip nors susiusiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2007 10 01, 09:18)
aisku, vistiek kaip nors susiusiu g.gif

pabandyk trikotazui spec.adatas nusispirkti
Atsakyti
sia savite varysiu iki kauno, nes gyveno rajone ir butinai uzsuksiu i hyper maxima, ten yra siuvimo reikmenu parduotuve, na bent jau as ten viska perku, tai ten turetu buti ir adatu trikotazui siuti. o jus kur perkat viska siuvimui?
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2007 10 01, 14:31)
sia savite varysiu iki kauno, nes gyveno rajone ir butinai uzsuksiu i hyper maxima, ten yra siuvimo reikmenu parduotuve, na bent jau as ten viska perku, tai ten turetu buti ir adatu trikotazui siuti. o jus kur perkat viska siuvimui?

as tai perku visose siuvimo reikmenu parduotuvese. as tai trikotazines adatas kai perku jos buna geltonos spalvos.pasitarsi su pardaveja smile.gif
Atsakyti
smile.gif smile.gif pasitarsiu o kas daugiau belieka
Atsakyti
as kad ir su trikotazinem adatom siuvu, vistiek sunkiai gaunasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(=Gintare= @ 2007 10 02, 18:47)
as kad ir su trikotazinem adatom siuvu, vistiek sunkiai gaunasi  blush2.gif


bet gaunasi ir jau gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deizi @ 2007 07 05, 23:40)
O cia dviadate gali detis i visas buitines masinas? Ar tam reikia uzstatyti specialia kokia programa ar tiesiog uzstatyti paprasta siuvama siule? Niekad nebandziau su dviadate.  blush2.gif Trikotaza siuvu su smulkiu zigzagu, bet vis tiek ne ta kokybe. Dar klausimas: Ar su dviadate gaunasi pakankamai elastinga siule trikotazui? Idomu, kaip ten siulas apacioj pinasi.  g.gif

Dviadate gali deti i tas masinas, kurios siuva zigzagu, nes joms reikia, kad butu platesne skylute ilisti prie saudykles. Jokios spec. programos nereikia. Tiesiog iveri du siulus virsuje. Dviadate skirta krastu palenkimui. Apacioj gaunasi kaip zigzagas. Siules (ne palenkimo) galima siuti smulkiu zigzagu, bet overloku geriau thumbup.gif
Atsakyti
o kaip ta siula i dviadate iverti. Tiek tai suprantu kad apacioj vienas siulas, ovirsui du, bet kaip juos iverti
Beje buvau kaune prie redos siuvimo reikmenu parduotuvej, tai tokios pardavejos siaubingos, kazkokios klimaksines, nu negrazu taip sakyti, bet yra kaip yra, paklausiau ar parduoda po viena adata ar kelias, tai kai pradejo saukti kas cia per issigalvojimas, kad tik dezutem parduoda, negi negalima pasakyti viso sito ramiai.
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2007 10 12, 15:23)
o kaip ta siula i dviadate iverti. Tiek tai suprantu kad apacioj vienas siulas, ovirsui du, bet kaip juos iverti
Beje buvau kaune prie redos siuvimo reikmenu parduotuvej, tai tokios pardavejos siaubingos, kazkokios klimaksines, nu negrazu taip sakyti, bet yra kaip yra, paklausiau ar parduoda po viena adata ar kelias, tai kai pradejo saukti kas cia per issigalvojimas, kad tik dezutem parduoda, negi negalima pasakyti viso sito ramiai.

Is pradziu veri du siulus suemusi kartu, o prie adatos yra tokios vielines ''auseles'' siului, tai jei jos dvi- tai siulus atskiri ir veri kiekviena i skirtingas adatas.
Atsakyti