Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kainuoja žmona

QUOTE(blondinas Nr.253 @ 2010 11 27, 04:00)
dazniausiai bobos vyram permeta tuos darbus, kuriu nesugeba .
Kalbu apie seksa.


cia sededamas patsjau kaip boba mastai lotuliukas.gif
ar supratai ka pasakei? ar cia toks zodziu zaismas?
Atsakyti
isvis tema nesamoninga, yra vyru ir ju skaicius vis daugeja kaip ir panasiu moteru, kuriems seimos nereikia, tai skaiciuok neskaiciaves, jiems nei zmona nei vyras nereikalingi, kad ir nieko jie nekainuotu , nes jie gyvena savo pasaulelyje ir jiems uz save nieko nera brangiau, o jei zmogui reikia antros puses jis ja susiranda ir veda , o ne skaiciuoja ir neisvedzioja formuliu su apskaiciavimais, kai zmones kartu turi bendras islaidas, gyvena bendrom problemom ir jas sprendzia bendrai. Turtingam vyrui daznai reikia leles, todel jis ja ir turi, kaip ir koki bentley ar kita zaisla kuri rodo draugams, va toks gali mazdaug sudaryt sarasa kiek jam kainuoja to zaislo islaikymas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VytautasSt: 23 balandžio 2011 - 13:38
QUOTE(+333+ @ 2006 09 13, 22:10)
Namų tvarkytoja 1 kartas (išvalo viską nuo iki) - 120Lt (jei nedidelis namas.. jei butas mažiau).
Skalbimas ir lyginimas valyklos kainomis (nežinau kiek kainuoja, nes ten skalbinius veža vyras  tongue.gif )
Maisto gaminimą šeimai  įvertinčiau kaip pusė etato fizinio mažai apmokamo darbo.. tai kokie 400Lt
Auklė vienam vaikui apie 900Lt mėnesiui (nors už tiek jau sunku surasti).. tai 2 be 1500Lt niekas neprižiūrės.. + naktinis tarifas.

Dėl geros išvaizdos ir šypsenos veide... jei turėčiau auklę, namų tvarkytoją ir virėją.. visada atrodyčiau nepriekaištingai  flirt.gif nes tam turėčiau marias laiko...
o dabar sėdžiu su 2 vaikais, miegu retai... namai suversti, valgyt būna retkarčiais.. savo išvaizda dažniausiai pasirūpinu, jei mažas nusprendžia pamiegot  rolleyes.gif  Vyras dažnai nepatenkintas, bet aš nesiruošiu plauti grindis ir klausytis kaip vaikas verkia  schmoll.gif jis reikalauja viso mano dėmesio ir man yra svarbesnis nei indai ir grindys.. puikiai ir pats gali susidėti indus į indaplovę ir prasinešti su šluota. Vaikų auginimas irgi yra DARBAS ir jis nesibaigia 17val... aš ir taip nakimis keliuosi viena.. nes jis negali nemiegojęs eiti į darbą... o aš galiu.. jam būna išeiginės, o man ne.. jis gali neatsiklausęs ir nesuderinęs dėl vaikų priežiūros vėluoti namo, o aš ne... taip kad persiplėšti visai nenoriu.
apskritai.. jei tau tokie klausimai atsiranda, tai ne žmonos supermenės tau reikia, o valymo ir maisto ruošimo įmonių paslaugų  rolleyes.gif Žmonos fukcija šeimoje šiek tiek kitokia turėtų būt...


Kokia zmonos funkcija seimoje, be visu namo kampu laikymo? Be vaiku auginimo, maisto gaminimo, namu tvarkymo, ejimo i darba, darzu ir gelynu ravejimu? Dauguma tik tai ir atlieka, jei finansai neleidzia namu tvarkytoju samdytis. Ko pasekoje, vyras susiranda meiluze, visada svytincia ir grazia cool.gif O zmona tegul sau aria 24val per para, juk jai uz ta darba moketi nereikia - cia atseit jos pareiga, tuo labiau dar pati eina i darba, ir savo ir vaiku poreikiams uzsidirba. Palepini zodeliu "Myliu" ir tiek ziniu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fashion: 04 gegužės 2011 - 08:53
Jai vyrai vis dar veda biggrin.gif vadinasi zmona islaikyti pigiau, ypac jai ta zmona dar ir pati uzdirba.

As siulyciu vyrams samdytis tarnaites, bent zinos kiek darbas kainuoja.
Apie aukles... vyrai brangu, gal nesigaminkit tu vaiku, tikrai neapsimoka, naudokit prezervatyvus, tikrai bus pigiau.

Apie sexa, cia jau kaip kam patogiau, abipusis malonumas, bet del sexo veda dauguma vyru, nes pirkti kuniskus malonumus perbrangu , o ypac jai nori daugiau nei pats esi vertas biggrin.gif

isvis vyrai gyvenkit vieni, nes moteris yra perbranguj, todel islikt orus ir gyvenkit pigiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilokee @ 2011 05 07, 15:36)
Jai vyrai vis dar veda biggrin.gif vadinasi zmona islaikyti pigiau,

jo..pigiau ***.
Isivaizduok- i kiema atklysta toks subloges suniukas, dreba visas, akytem tokiom ziuri ziuri...Nebyliai maldauja "nu pasilik mane".
Ir pasilieki.
Neziuri kiek jis kainuoja.
O jei nepasilieki, tai bent pavalgydini.
Taip ir su zmonom...is gailescio.

Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.292 @ 2011 05 07, 16:18)
jo..pigiau ***.
Isivaizduok- i kiema atklysta toks subloges suniukas, dreba visas, akytem tokiom ziuri ziuri...Nebyliai maldauja "nu pasilik mane".
Ir pasilieki.
Neziuri kiek jis kainuoja.
O jei nepasilieki, tai bent pavalgydini.
Taip ir su zmonom...is gailescio.

Gal tada užmigdyti verta? Iš gailesčio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2011 05 10, 09:46)
Gal tada užmigdyti verta? Iš gailesčio?  g.gif


jei atklystu mirtinai suzeista.
Tik tada.
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.292 @ 2011 05 10, 21:31)
jei atklystu mirtinai suzeista.
Tik tada.

Sakyčiau, esate mazohistas. Naudos nėra, vieni nuostoliai, gailėstis neatsiperka. Gal tada į prieglaudą kokią? Kiti pasiims ne gailesčio vedami.
Atsakyti
QUOTE(Vilokee @ 2011 05 07, 13:36)
Jai vyrai vis dar veda biggrin.gif vadinasi zmona islaikyti pigiau, ypac jai ta zmona dar ir pati uzdirba.

As siulyciu vyrams samdytis tarnaites, bent zinos kiek darbas kainuoja.
Apie aukles... vyrai brangu, gal nesigaminkit tu vaiku, tikrai neapsimoka, naudokit prezervatyvus, tikrai bus pigiau.

Apie sexa, cia jau kaip kam patogiau, abipusis malonumas, bet del sexo veda dauguma vyru, nes pirkti kuniskus malonumus perbrangu , o ypac jai nori daugiau nei pats esi vertas biggrin.gif

isvis vyrai gyvenkit vieni, nes moteris yra perbranguj, todel islikt orus ir gyvenkit pigiai biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tiesiog ner ka pridurti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kažkaip netyčia čia užklydau ir pasibaisėjau... Žmoną išlaikyt brangu, jos nieko nedirba, blogai atrodo ir visa kita...
Paprastai šiais laikais abu - ir vyras, ir moteris - dirba (auginant vaiką moteris gauna išmoką). ir dažnai uždirba panašiai.
BET, nepaisant to, kad abu dirba nuo 8 iki 17 ir tempia pinigus namo, moteris vis tiek privalo suspėti ir valgyt padaryti, ir kambarius sutvarkyti, ir rūbus plauti lyginti, ir vaikais pasirūpinti...
Ir dar po to kažkas burba, kad žmoną išlaikyti BRANGU... apšalau...
Atsakyti
O kuo čia baisėtis... nieko tame ypatingo aš nematau. Kas tingi tvarkytis, uždirba kambarių tvarkytojos paslaugoms apsimokėti....
Atsakyti
zmonos kaina atvirksciai proporcinga jos amziaus ir svorio sandaugai.
Atsakyti