Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos kursai

pradedančiųjų foto kursų kaina 360 Lt
nueik i fotografuok.lt
Atsakyti
Įdomiai skamba ir nelabai brangu smile.gif Norėčiau išbandyt visai... Ačiū už nuorodas
Atsakyti
O kiek maždaug žmonių būna kursuose? Gal kas lankėte Kaune? Ir kas kiek laiko renkama nauja grupė blush2.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lekstina: 09 lapkričio 2007 - 14:35
QUOTE(lekstina @ 2007 11 09, 14:27)
O kiek maždaug žmonių būna kursuose? Gal kas lankėte Kaune? Ir kas kiek laiko renkama nauja grupė  blush2.gif ?

Aš norėčiau išbandyti tuos kursus. Užsiregistravau, dabar lauksiu žinių. Mačiau, kad nauja grupė renkama nuo gruodžio 18 d.
Atsakyti
QUOTE(Citrinukė @ 2007 11 12, 15:13)
Aš norėčiau išbandyti tuos kursus. Užsiregistravau, dabar lauksiu žinių. Mačiau, kad nauja grupė renkama nuo gruodžio 18 d.



As irgi cia uzsiregistravau irgi laukiu ziniu ax.gif
Ir noriu ir bijau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tahra @ 2006 09 12, 19:10)
Sveikutės,
gal kas žinot gerus fotografijos kursus. Kažkada skaičiau apie Foto/Video akademijos organizuojamus kursus. Gal kas nors juos lankėt? Kaip jie?
Tiesa, kažkuri iš mamų rašė, kad galima internete įsivertinti savo darytas fotografijas  g.gif .  Žodžiu, kažkur reikia nusiųsti ir jie atsako, na, iškeikia ir panašiai  biggrin.gif . Labai norėčiau sužinoti kur reikia siųsti, kad iškeiktų  blush2.gif
GAL KAS NORS KĄ NORS ŽINOTE????? blink.gif



i tuos kursus kur akademijoj tai nepasakyciau, kad apsimoka eit. pati i juos ejau, kai noreja stot i fotografija. nieko gero (: o ir nemazai kainavo.
Atsakyti
QUOTE(Swan @ 2007 12 06, 19:35)
i tuos kursus kur akademijoj tai nepasakyciau, kad apsimoka eit. pati i juos ejau, kai noreja stot i fotografija. nieko gero (: o ir nemazai kainavo.

nepyk, kad taip sakau, bet tikriausiai neystojai, delto ir nieko gero...

Atsakyti
QUOTE(Swan @ 2007 12 06, 18:35)
i tuos kursus kur akademijoj tai nepasakyciau, kad apsimoka eit. pati i juos ejau, kai noreja stot i fotografija. nieko gero (: o ir nemazai kainavo.


o ką geresnio galėtum pasiūlyti? Kaune?
O jei būtum juos lankiusi tik dėl savęs, o ne stojimo, ar nebūtų davė naudos? ax.gif
Atsakyti
norejau lankyti, bet kadangi pradmenis kazkaip pati ismokau, senokai fotkinu, tai noreciau prie pazengusiuju jungtis blush2.gif bet kaip manot, cia jau butu profesionalesnis fotografavimas, tai ir fotiko geresnio reiketu, tarkim veidrodinio? is paprastos muilines kai kuriu dalyku neisspausi smile.gif
Atsakyti
Kas dar galetu kokius foto kursus parekomenduot, jei esat lankiusios? smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

As lankiau kursus foto ir video akademijoje, Vilniuje, 2007 metu geguzes - liepos menesiais, deja neesu pacios geriausios nuomones apie juos, kaip ir kartu su manimi lanke kolegos.
Mus moke destytojas, is vienos Vilniaus kolegijos - kaip asmuo jis man labai patiko, kaip destytojas - deja ne.
Kursai turejo susideti is teorijos ir praktikos. Deja, negavome itin daug teoriniu ziniu. Daugiausia ka veikeme kursu metu - tai varteme fotografijos zurnalus, ir aptarinejome kurios nuotraukos vykusios, kurios nelabai. Tai kaip suprantu ir buvo teorine dalis. Tiesa, 2 paskaitas is 12 buvusiu, klauseme apie fototechnika - kaip ji keitesi nuo atsiradimo, buvo zurnaluose rodomi buve ir esami idomesni fotoaparatai.
Destytojas mokejo daug kalbeti, bet tuo paciu daug kalbedamas, pateikdavo ne itin daug vertingos informacijos.
Kas liecia praktines uzduotis - ju turejome 4-5:
1. Fotografija lauke (gamta, pastatai), 2. vakarine fotografija, 3. fotografavimas studijoje, 4. nuotrauku aptarimas, 5. photoshopo pagrindai.
Grupeje buvo 12 asmenu, taigi su visais bendrauti destytojas negalejo fiziskai. As asmeniskai buvau visiskai zalia... man daugiausia padejo kolegos, kurie turejo toki pati aparata ir nusimane apie ji.

Beje, 2 zmones sumokejo pinigus uz kursus ir ju nebelanke, nenorejo gaisti savo brangaus laiko nekokybiskiems mokymams.
As saziningai atlankiau visus kursus, man buvo naudinga, nes daugelis kolegu uz mane nusimane daugiau, taigi sioki toki supratima gavau. Bet tikiu, kad ta pati galejau suzinoti ir be kursu;)

Galite ivertinti tai ka ismokau cia:
http://www.deep-smile.deviantart.com/
Atsakyti
QUOTE(deep_smile @ 2008 01 15, 11:13)
Sveiki,

Destytojas mokejo daug kalbeti, bet tuo paciu daug kalbedamas, pateikdavo ne itin daug  vertingos informacijos.
Kas liecia praktines uzduotis - ju turejome 4-5:



http://www.deep-smile.deviantart.com/


Paziurejau tavo nuotrauka, man jos labai patiko 4u.gif Saunuole.
Jei gali, papasakok dar apie siuos kursus. Ruosiuosi juos lankyti, bet nezinau, ar tikrai verta. Nes daug ka jau ir pati suprantu, tai va galvoju, ar apskritai verta eiti i kursus pradedantiesiems?
Beje, gal zinai destytoja Ricard Lenart? Jis turetu kaip tik tuos kursus Foto ir Video akademijoj destyt.
Aciu 4u.gif
Atsakyti