Įkraunama...
Įkraunama...

Geneologinis medis.

Mano mamos pussesere tuo uzsiimineja, nemazai zino jau, issiaiskino, kad esam is bajoru gimines cool.gif bet reikia labai nemazai lituku susimoketi, kad mums ta bajoru titula pripazintu..
Atsakyti
sveikutės,
aš taip pat pradėjusi esu mūsų giminės medį, bet irgi neišeina užbaigt doh.gif, bet čia daugiau tingulys kaltas, nes pas mus daug medžiagos jau surinkta yra tik susistemint reikia. aš tai darau su parsisiųsta genopro programa iš interneto. labai smagi programička mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2006 10 25, 11:24)
sveikutės,
aš taip pat pradėjusi esu mūsų giminės medį, bet irgi neišeina užbaigt doh.gif, bet čia daugiau tingulys kaltas, nes pas mus daug medžiagos jau surinkta yra tik susistemint reikia.  aš tai darau su parsisiųsta genopro programa iš interneto. labai smagi programička  mirksiukas.gif

Gal galetum duoti tos programeles internetini adresiuka? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2006 10 25, 11:24)
sveikutės, aš taip pat pradėjusi esu mūsų giminės medį, bet irgi neišeina užbaigt , bet čia daugiau tingulys kaltas, nes pas mus daug medžiagos jau surinkta yra tik susistemint reikia.  aš tai darau su parsisiųsta genopro programa iš interneto. labai smagi programička
QUOTE(Simute_ @ 2006 10 25, 12:37)
Gal galetum duoti tos programeles internetini adresiuka?  mirksiukas.gif
Aš irgi norėčiau tokios programos... blush2.gif Internete galima pildyti šiuo adresu: http://www.genealogy.com
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2006 10 25, 11:24)
sveikutės, aš taip pat pradėjusi esu mūsų giminės medį, bet irgi neišeina užbaigt , bet čia daugiau tingulys kaltas, nes pas mus daug medžiagos jau surinkta yra tik susistemint reikia.  aš tai darau su parsisiųsta genopro programa iš interneto. labai smagi programička
QUOTE(ruci @ 2007 01 21, 13:50)
Aš irgi norėčiau tokios programos... blush2.gif Internete galima pildyti šiuo adresu: [URL=http://www.genealogy.com]www.genealogy.com
Tas internetinis medis tai toks tik pusė bėdos... sad.gif
Atsakyti
aš siunčiausi genopro iš čia mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, pagaliau radau savo tema!
Organizuoju sia vasara visos musu gimines suvaziavima, pas mociute kaime..ir sugalvojau padaryti gimines medi...kazin ar spesiu iki rugpjucio menesio...
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2007 01 21, 16:00)
aš siunčiausi  genopro iš čia  mirksiukas.gif
Ir kaip? Patiko daryti medį su šia programa?
Atsakyti
na visai liuk mirksiukas.gif medis praktiskai baigtas. dabar galima butu pradet kapstytis giliau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 09 19, 10:39)
Toliau bandžiau ieškoti, bet gana sudėtinga, nes senesni įrašai nei XIX a. pab. rašomi lenkiškai ir toli gražu ne dailyraščiu. Taip, kad man neužteko kantrybės...  blush2.gif Dabar labai norėčiau atnaujinti šį įdomų užsiėmimą, bet jis kaip visos valstybinės įstaigos dirba nuo 8 iki 17h kaip ir mano darbo valandos, taip, kad...
Aišku, galima būtu karts nuo karto pasiimti laisvas dienas, bet kiek atsimenu ten tokia labai ilga sistema. Vieną dieną užsakai metrikas, tada berods tik po savaitės gauni jas. Vienu žodžiu reikia daug laiko tokiam užsiėmimui..


aš ir turėjau entuziazmo iki kaklo tą medį sudaryt biggrin.gif kol nepriėjau iki XIX doh.gif jetau, ten neįmanoma įskaityt net su lupa ir dar lenkiškai doh.gif
Atsakyti
Visai nieko man ta programa GenoPro thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2007 01 22, 12:09)
Visai nieko man ta programa GenoPro  thumbup.gif


O ji nemokama? ax.gif
Atsakyti