Įkraunama...
Įkraunama...

Thermomix

QUOTE(kordilina @ 2014 04 16, 11:46)
na kiekvienas turi savo nuomonę smile.gif

Sutinku.
Man jis per silpnas ir per mažas. Ir kaitinimas jo ne indukcinis.
O daugiau priedų man atrodo privalumas.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2014 04 16, 08:59)
Sutinku.
Man jis per silpnas ir per mažas. Ir kaitinimas jo ne indukcinis.
O daugiau priedų man atrodo privalumas.
4u.gif

o man priedai galva susuka, manyciau jog teisesnis teiginys kad zaislinis doh.gif labai smagu ir paprasta. is kenwudo bent jau man sunku buvo issirinkti, be to priedu daug, netureciau nei vietos jiems nei nori galvoti kada koki naudoti.

gal galite mergaites is patirties parasyti rekomendaciju kaip kokybiskai sumalti farsa.
gal kas esate israde formulike rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tankas: 16 balandžio 2014 - 12:19
Sveiki, kas pasakys kur isigyti Thermonix . Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etikete @ 2015 03 19, 12:22)
Sveiki, kas pasakys kur isigyti Thermonix . Aciu smile.gif



g.gif Bandėt pagooglinti? g.gif

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Etikete @ 2015 03 19, 13:22)
Sveiki, kas pasakys kur isigyti Thermonix . Aciu smile.gif


aš esu pirkus Arojoj. Bet dabar suvedus jų psl. matau, kažkoks kitas produktas parduodamas. Hm....


ir į Arojos klubą neduoda prisijungt. Kas jiems atsitiko? gal kas žinote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tankas @ 2014 04 16, 13:16)
gal galite mergaites is patirties parasyti rekomendaciju kaip kokybiskai sumalti farsa.
gal kas esate israde formulike  rolleyes.gif

NUeini į maxę, parodai kurį gabaliuką ir paprašai sumalti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2015 03 22, 17:39)
NUeini į maxę, parodai kurį gabaliuką ir paprašai sumalti  mirksiukas.gif


ten sumala neišplautą su visokiom plėvėm mėsą, nemanau, kad labai skanu valgyt tokią biggrin.gif

____________________

mėsos nemalu su TM, bandžiau tik šaldytą gabalą kapot, man patiko smile.gif

Atsakyti
QUOTE(kordilina @ 2015 03 21, 16:52)
aš esu pirkus Arojoj. Bet dabar suvedus jų psl. matau, kažkoks kitas produktas parduodamas. Hm....
ir į Arojos klubą neduoda prisijungt. Kas jiems atsitiko? gal kas žinote?  g.gif



Thermomix Lietuvoje nebeplatina. Aš pirkau per Rusijos platintojus
Atsakyti
Platina ir Lietuvoje. Kiek žinau, keičiasi įmonės pavadinimas, todėl ir nėra jų puslapio. Arojoj dirbo toks Jonas, kreipkitės į jį.
Atsakyti
QUOTE(gike @ 2015 07 07, 16:15)
Platina ir Lietuvoje. Kiek žinau, keičiasi įmonės pavadinimas, todėl ir nėra jų puslapio. Arojoj dirbo toks Jonas, kreipkitės į jį.

Jau isigijau, negaliu atsidziaugti 😉
Atsakyti
QUOTE(Etikete @ 2015 11 03, 00:11)
Jau isigijau, negaliu atsidziaugti 😉



thumbup.gif

aš jau beveik 6 metus negaliu atsidžiaugt juo biggrin.gif
Atsakyti
Tai ne reklama, bet informacija.
Šis postas skirtas toms, kurios visą laiką svajojo apie Thermomix'ą, bet neturėjo tiek pinigu ar kurioms buvo gailą šitam daiktui skirti 3500,00 Lt, 4000,00Lt ar net 4500,00 Lt.
Šiuo metu Lidl'e yra pirkt Thermomixo analogas Monsieur Cuisune edition plus (MC plus). Jis visiškai niekuom nenusileidžia Thermomixui, nu gal tik kaina, kainuoja 222,00 Eur, o tai yra 767,00 Lt. Nu aišku neturi integruotų receptų, kaip naujasis Thermomix'as, dizainas truputi kitoks...
Garantija - 3 metai, nėra problemų užsisakyt atsarginių dalių ( https://shop.monsieu...__from_store=de ), tame psl yra n+k receptų (tiesa vokiečių ir anglų kalbomis, bet gi ya Googl'e vertėjas), be to tinka visi Thermomix'ui skirti receptai (išbandžiau).
Ir dar, 2017 m spalio mėn 10 d per SAT1 vyko testas ("dvikova") tarp MC plius ir Thermomix'o ( https://www.monsieur...com/de/magazin/ , tiesa neleidžia peržiūrėti vaizdo įrašo iš Lietuvos). Šioje dvikovoje Thermomix'as liko .... antras, nusileido MC plus'ui.
Atsakyti