Įkraunama...
Įkraunama...

Produktai su kordicepsu

QUOTE (Mįsliukė @ 2004 10 21, 20:03)
Varna, tu tikrai gėrei ne Tianši Kordicepsą, nes tianši nei žalias, nei mėlynas buteliukas..

aš geriu tokį:user posted image,turbūt ir Varna tokį gėrė g.gif (žalią wink.gif )
Tiesa, o kaip jį gert g.gif ,nes ta kuri pardavė-sakė gert po 2ml ryte, o kita bendradarbė -kad po 1ml 3 mėnesius g.gif Aš geriu po 2ml g.gif
Atsakyti
Medeina, butent lygiai toki pati ir geriau. Ir zalia, ir melyna.
Reikejo gerti ryte nevalgius, uzgerus kartos vandens, po 6 ml. O po to valanda nevalgyti.
Marazmai zodziu smile.gif
Atsakyti
Kiek zinau iki 3 ml rekomenduojama i diena. Sitas pats paprasciausias, dar yra sudetingasis kordicepsas, manau uz zalia daug stipresnis.
Atsakyti
Aš irgi norėčiau pasisakyti UŽ kordisepsą thumbup.gif Aš jį savo mamai jau geras pusmetis girdau.Pradėjau nuo 2 lašų,o dabar po 2ml girdau.Mano mama po galvos operacijos,labai sunki ligonė buvo,nevaiksčiojo,o dabar jau ir į wc pati nueina ir valgo prie stalo pati. clap_1.gif Jokių vaistų apart kordisepso jai neduodu,todėl net neabejoju,kad padeda būtent kordisepsas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Vasara @ 2004 10 26, 09:26)
Kiek zinau iki 3 ml rekomenduojama i diena. Sitas pats paprasciausias, dar yra sudetingasis kordicepsas, manau uz zalia daug stipresnis.

o jei dezute geltona ir ant buteliuko etikete geltona(kamstelis melynas)(ant dezutes parasyta " Cordycepsliquid"ir kruva hieroglifu tongue.gif ) gal zinot koks tokio dozavimas ir koks jis cia yra g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Bet kur jo galima isigyti? Gal zinot, kas ji platina? O vaistin4se ar buna jo?
Atsakyti
QUOTE (Jumi @ 2004 10 26, 22:55)
o jei dezute geltona ir ant buteliuko etikete geltona(kamstelis melynas)(ant dezutes parasyta " Cordycepsliquid"ir kruva hieroglifu tongue.gif ) gal zinot koks tokio dozavimas ir koks jis cia yra g.gif g.gif g.gif

Su tokiu neteko susidurt, geriausia konsultuotis su tuo is ko pirkai.
Atsakyti
QUOTE (Jumi @ 2004 10 26, 22:55)
o jei dezute geltona ir ant buteliuko etikete geltona(kamstelis melynas)(ant dezutes parasyta " Cordycepsliquid"ir kruva hieroglifu tongue.gif ) gal zinot koks tokio dozavimas ir koks jis cia yra g.gif g.gif g.gif

Kiek žinau,kordisepsas kiekvienam ligoniui ir kiekvienai ligai skirtingai dozuojamas g.gif Todėl konsultuokis su tuo,iš ko pirkai wink.gif
Atsakyti
tiesa pasake Aidosius, nes mano mamyte gere ir paprastaji ir karaliskaji , o doze buvo iki 5ml. jai buvo sudarytas individualus planas ir vartoti reikejo grieztai jo laikantis, tad manau, kad verta yra placiau apie si vaista pasiskaityti pries pradedant ji vartoti. beje, mamyte jautesi tikrai gerai ji vartodama smile.gif sekmes
Atsakyti
QUOTE (Meisy @ 2004 11 04, 16:53)
tiesa pasake Aidosius, nes mano mamyte gere ir paprastaji ir karaliskaji , o doze buvo iki 5ml. jai buvo sudarytas individualus planas ir vartoti reikejo grieztai jo laikantis, tad manau, kad verta yra placiau apie si vaista pasiskaityti pries pradedant ji vartoti. beje, mamyte jautesi tikrai gerai ji vartodama smile.gif sekmes

o jus visos nebijot i sharlatanu rankas patekt ir apsinuodyt?
Kodel gi vaistinej ner tu grybuku? Cia gi bele kas gali buti, niekas gi nekontroliuoja... blink.gif
O kad mama po pusmecio ant koju atsistojo tai ar nezinot tarptautinio priezodzio, kad "laikas geriausias gydytojas"??

o paremdama savo nuogastavimus galiu papasakoti apie vieninteli pasaulyje efektyvu liekninanti preparata. kaip veliau paaishkejo kapsuleje buvo kaspinuocio kiaushineliai. Aishku, kad oj oj kaip lieknino! supermama.gif
Atsakyti
Mamos77 prietarai kvepia viduramziais. Tianshi kordicepsas Lietuvoje sertifikuotas (kreipkites i Respublikini Mitybos Centra) ir oficialiai ivezamas i sali. Vilniaus onkologines ligonines vaistineje jo galima nusipirkti, tik ,zinoma ,brangiau.
Atsakyti
QUOTE (oderis @ 2004 11 05, 22:11)
Mamos77 prietarai kvepia viduramziais. Tianshi kordicepsas Lietuvoje sertifikuotas (kreipkites i Respublikini Mitybos Centra) ir oficialiai ivezamas i sali. Vilniaus onkologines ligonines vaistineje jo galima nusipirkti, tik ,zinoma ,brangiau.

Kordicepsas turetu buti registruotas per Vaistu kontroles tarnyba. Sertifikacijos proceduros kaipo tokios nera - apie ka kalbat? Koks registracijos numeris?
del Vilniaus onkologinio neturiu nuomones, taciau jei ten kazkas piktnaudziauja beviltishku ligoniu siekiu bet kokia kaina ir bet kokiu butu ishgyvent - tai ner gerai mad.gif

prietarai prietarais, viduramziai viduramziais, bet geriau zinot ka i burna kishi ir kokios bus pasekmes. + moket pinigus uz placebo irgi ne kas.. wink.gif
Atsakyti