Įkraunama...
Įkraunama...

Produktai su kordicepsu

Produkciją su kordicepsu prekiauja ne tik Tiansi, bet ir bent dar 2 Kinijos kompanijos Lietuvoje. Ir mano nuomone Tiansi tikrai nusileidžia pvz. Sigcess preparatams su kordicepsu. Nes dažnas atsiliepimas apie Tiansi, geriau ir nesupratau ar padėjo. Mūsų šeima ir vaikai jau 3 metus vartojam Sigcess produkcija ir tikrai džiaugiamės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gold Man: 01 gruodžio 2005 - 11:43
naminuk as ji geriu pagal gydytoto nurodyma.11 val.ryte ir 17val vakare ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gudytejol @ 2005 12 01, 18:20)
naminuk as ji geriu pagal gydytoto nurodyma.11 val.ryte ir 17val vakare  ax.gif

o būtina pusvalandį prieš valgį ir užgerti stikline vandens tongue.gif
būtent tai man labiausiai nepatinka blush2.gif
Atsakyti

 i 
Žiūriu kordicepso platintojai atkakliai ignoruoja forumo taisykles.
Draudžiama:
8. Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše).
Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt
Todėl trinsiu be įspėjimo tokias žinutes. Jei tai dar kartosis bus skiriamas įspėjimas.
Slapuke, tavo skelbimą taip pat pašalinau, kad kitiems nekiltų klausimų kodėl tas galima, o kitiems ne. Jei žadi parduot tik tą vieną buteliuką, kurio tau nereikia, naudokis skelbimų lenta.
Atsakyti
Ar yra mamyčių vartojančių tianshi maisto padildus? Įdomu būtų sužinoti kokį poveikį pastėbjot?

Aš ir sūnus vartojom kalcį. Poveikis pritrenkiantis blink.gif mažajai 4 mėn. (maitinu MP), pradėjo dygti dantukai, nustojo prakaituoti pėdutės ir delniukai,nors vartojom vit. D3, rachito požymiai išnyko. O sūniu irgi išdygo nuolatinis dantukas, nors pieninis biggrin.gif buvo iškritęs prieš 6 mėn.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supermergaitė: 06 gruodžio 2005 - 18:22
as savo sunui irgi duodu kalsi,ir cinka,cinkas gerai nuo persalimu,tai poveikiu thumbup.gif .daug isbande mes tu papildu,as irgi juos vartoju.o yra spirulinos tabletes jos irgi gerai,jos stiprina imuniteta,tik gal dar per mažas tavo leliukas.čia reikia pasitarti su papildu gydytoja ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(supermergaitė @ 2005 12 06, 18:12)
Ar yra mamyčių vartojančių tianshi maisto padildus? Įdomu būtų sužinoti kokį poveikį pastėbjot?

Aš ir sūnus vartojom kalcį. Poveikis pritrenkiantis blink.gif  mažajai 4 mėn. (maitinu MP), pradėjo dygti dantukai, nustojo prakaituoti pėdutės ir delniukai,nors vartojom vit. D3, rachito požymiai išnyko. O sūniu irgi išdygo nuolatinis dantukas, nors pieninis  biggrin.gif buvo iškritęs prieš 6 mėn.

prieš kelias dienas teko įsitikint pačiai, nors nelabai tikėjau.
eilinį kartą mažajam pakilo tem.38,5.,kadangi vaistukų dar duot nenorėjau sudaviau pusę pakelio vaikiško kalcio (taip patarė kai pirkau papildus) dar išgėrėm arbatėlių.Būčiau dar davus 2 kapsules biocinko bet neturėjau.ir ką manot
išprakaitavo mano ligonis kaip nuo aspirino ir vakar temperatūra neužkilo daugiau 37,5 (pas mus tem. laikosi kai sergam 3-4 dienas virš 40 ).tiesa dar vakar pradėjau duot biocinką ir kordicepsą, tai šiandien beveik sveiki, nors gerklytėje dar matosi taškeliai pūlinukų(mes nuolat sergam pūline angina)
manau kad teks profilaktiškai duot kokį mėn. biocinką ir kordicepsą nes jau nukamavo tos anginos.anksčiau nedaviau, nes maniau kad tai tik pinigėlių mėtymas o rezultatas bus kaip visada schmoll.gif
kaip seksis informuosiu tongue.gif
su sventėm
newyear.gif
Atsakyti
naminukai as irgi daug ka isbandzius,yra dar kalsis tabletemis jis gerai nuo visu anginu.as sunu irgi tik gydau jais nes ankščiau tik antibiotikais gyvas budavo.jei temperatura tai is karto kordicepso ir po triju dienu nukrenta.as pati naudoju kordicepsa nuo asmos,ir jau keli menesiai nereikia pypkes traukti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gudytejol @ 2005 12 28, 22:37)
naminukai as irgi daug ka isbandzius,yra dar kalsis tabletemis jis gerai nuo visu anginu.as sunu irgi tik gydau jais nes ankščiau tik antibiotikais gyvas budavo.jei temperatura tai is karto kordicepso ir po triju dienu nukrenta.as pati naudoju kordicepsa nuo asmos,ir jau keli menesiai nereikia pypkes traukti  thumbup.gif


o po kiek kordicepso duodi vaikui kai pakyla temp, aš daviau po 1 du kartus ir dar biocinko po 2 tris kart(ten parašyta kad biocinko neperduozuosi nes kas per daug pasišalina su išmato tai ir negailėjau) ax.gif
galvoju gert kordic pati nuo migrenos gal kas bandėt ir kaip gėrėt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naminukas: 29 gruodžio 2005 - 12:47
QUOTE(naminukas @ 2005 12 29, 14:45)
o po kiek kordicepso duodi vaikui kai pakyla temp, aš daviau po  1 du kartus ir dar biocinko po 2 tris kart(ten parašyta kad biocinko neperduozuosi nes kas per daug pasišalina su išmato tai ir negailėjau) ax.gif
galvoju gert kordic pati nuo migrenos gal kas bandėt ir kaip gėrėt g.gif

mano sunui tuoj bus keturi tai as jam duodu pirmas tris-keturias dienas po 5 kapsules per diena,o paskui sumazinu iki triju-dvieju.as konsultavausi su gyd.papildu tad nebijok drasiai duok ax.gif .o cinko as duodu tris per diena,bet ir tokia doze nepakenk,bet paskui irgi sumazink.SVEIKIT blush2.gif


o nuo migrenos tai man atrodo tikrai turetu padeti kordicepsas,o gerk po tris per diena,o tu nebandžius vitaminu is vaistines NEUROZANAS,man jis labai gerai,pas mane irgi yra migrena,bet nedidele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gudytejol @ 2005 12 28, 22:37)
jei temperatura tai is karto kordicepso ir po triju dienu nukrenta

nu nieko sau blink.gif blink.gif tai po trijų dienų ta tempa ir taip nukristų doh.gif blink.gif
Atsakyti
bet jai umi liga tai be antibiotiku neissisuksi,o kordicepsas tas pats kas antibijotikas,tik skirtumas kad jis neėda žarnyno.nu kas naudoja papildus tai tikrai mato ar jie padeda ar ne ax.gif
Atsakyti