Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

Tai gi suerzinot mane su tuo skylėtu šaliku wacko.gif . Ir ką jūs manot:
1. Jis jau procese ax.gif pioneer.gif assa.gif.
2. Vyras sakė iš namų išvarys doh.gif jei aš dar forume sėdėsiu ir į visokes grožybes žiūrėsiu lotuliukas.gif .
3. Virtuvė (nes kitur nėr vietos) visa supilta vandeniu, muilu.... Nieko neįleidžiu, gink Dieve, sutrukdys visą procesą pomidorai2.gif .
4. Paklausit, o kodėl gi aš čia? topsecret.gif Tik biškuliuką atsikvepiu ir vėl šaunu prie darbelio karsta.gif .
5. Prisigyriau anksčiau laiko doh.gif , gal dar nieko nesigaus mastau.gif, gal ne taip gražiai kaip jūsų įkeltose nuotraukytėse, ale vis tiek kas nors bus lotuliukas.gif mielo sau 4u.gif .
Atsakyti
Uuups- labai grazus baciukai:) laaabai:)))

O cia mano eiline kruva tapkiu-pirstiniu:

user posted image


user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(bonbonkea @ 2006 11 18, 20:24)
labaui grazi apyranke... spalvos suderintos ir siaip kaip pirmam kartui tai labai neblogai  thumbup.gif


aciuks.gif Kiek vakar darbeliu darem, tai tik sis taip neblogai isejo wub.gif
Atsakyti
Labai nepeikit blush2.gif . Dar šlapias, bet labai doh.gif jau knietėjo pasimaivyt prieš veidrodį, na tuo pačiu pasirodau ir jums ax.gif :

user posted image

user posted image

*Diva* kaip visad - g r a ž u wub.gif thumbup.gif .

Ametiste tavo apyrankė irgi nuostabi wub.gif thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2006 11 18, 22:50)
Labai nepeikit  blush2.gif . Dar šlapias, bet labai  doh.gif jau knietėjo pasimaivyt prieš veidrodį, na tuo pačiu pasirodau ir jums  ax.gif :

*Diva* kaip visad - g r a ž u  wub.gif  thumbup.gif .

Ametiste tavo apyrankė irgi nuostabi  wub.gif  thumbup.gif .



smile.gif

Aciu aciu:)

Nu tavo ne maziau grazu:)) o skyles karpei, ar vilna taip deliojai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 18 lapkričio 2006 - 21:54
QUOTE(*Diva* @ 2006 11 18, 22:53)
smile.gif

Aciu aciu:)

Nu tavo ne maziau grazu:)) o skyles karpei, ar vilna taip deliojai?


Vilną taip dėliojau 4u.gif . Buvo šiek tiek pakliuvę vilnelės ir keliose skylėse, tai tas nereikalingas apkarpiau mirksiukas.gif . Jau planuoju kitą ir šiek tiek kitaip sumąsčiau vilnelę dėliot, tik nežinau ar pavyks, bet kai išbandysiu, tuomet ir parašysiu biggrin.gif . Aš patenkinta rezultatu, nes maniau, kad bus prasčiau blush2.gif . Nešiosiu yahoo.gif flirt.gif yahoo.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2006 11 18, 22:53)
smile.gif

Aciu aciu:)

Nu tavo ne maziau grazu:)) o skyles karpei, ar vilna taip deliojai?

įdomu ar čia tik man nuotraukų nerodo? g.gif
jūs giriat, o aš nieko nematau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2006 11 18, 19:18)
Sveikos merginos!
Siandien parduotuvej netycia pamaciau pirkt vilnos velimui, tai labai susidomejau kaip tai padaryt.

o cia kokioj matei?

pasigirsiu savo mazosios pirstinem:
spausti cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gugile: 18 lapkričio 2006 - 22:29
QUOTE(gugile @ 2006 11 18, 23:14)
pasigirsiu savo mazosios pirstinem:
spausti cia



clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif f a n t a s t i k a wub.gif . Sekantis mano darbelis - mažylei tapkutės, o po to tai tikrai velsiu pirštinaites biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2006 11 18, 23:34)
clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif f a n t a s t i k a  wub.gif . Sekantis mano darbelis  - mažylei tapkutės, o po to tai tikrai velsiu pirštinaites  biggrin.gif .


o man batukai nesigavo blink.gif tai daba turbut bandysiu ta skyleta salika daryti o paskui vel grisiu prie batuku ax.gif
Atsakyti
diva, o tu taip isdelioji vilna ar po to sausai pagrazini? labai jau grazus ir spalvingi tavo tapkiukai mirksiukas.gif
asarele salis labai grazus, geda butu nenesioti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2006 11 19, 00:08)
diva, o tu taip isdelioji vilna ar po to sausai pagrazini? labai jau grazus ir spalvingi tavo tapkiukai  mirksiukas.gif
asarele salis labai grazus, geda butu nenesioti  rolleyes.gif



Viska slapiai- sausai vienas tapkes grazinau. ir sake dekoras po daug nesiojimo pradeda luptis.. tai daugiau sausai nezadu dekoruoti..smile.gif
Atsakyti