Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir laimo liga

Sveikas busimos ir esamos mamytes,

Atsakykite kri buvote susidurusi su sita liga nestumo metu. Siuo metu as laukiuosi ir ikandusi erke uzkrete mane laimo liga. Gal galite duoti kokiu patarimu ar tiesiog apasidalinti savo patirtimi kaip viskas vyko, ar tai itakojo nestuma ar atsiliepe vaikuciui. Labai lauksiu atsakymo.
Atsakyti
Na matau nei vienai neteko susidurti su sita problema. Dziaugiuosi uz jus visas 4u.gif
Papasakosiu savo ligos eiga, gal kuriai mamytei pravers.
Zodziu uzsikretus laimo liga pries pastojant ar esant nesciai nera jokiu duomenu, kad norelijos virusas (laimo ligos sukelejes) turetu kokios nors itakos vaisiaus vystymuisi ar kaip nors jam kenktu. Jei liga aptinkama ankstyvoj stadijoj - pirminei, tai ji yra tik odoje, jos kraujyje netgi nera. Sako nera ko bijoti, isgeri vaistus, skiria nesciosioms siek tiek kitokius, jei esi elergiska penecilinui skiria dar kitokius, tie vaistai kaip sako gydytojai ir kaip raso vaisto aprasyme, taip pat toksines itakos vaikui neturi.
Na tai kaip ir viskas. Buvau pas dvi daktares, abi skyre tuos pacius vaistus ir ta pati pasake, taigi manau viskas bus gerai. Sekmes visoms nestuke.gif belaukiant savo 2.gif
Atsakyti
QUOTE(voverius @ 2006 09 20, 10:43)
Na matau nei vienai neteko susidurti su sita problema. Dziaugiuosi uz jus visas  4u.gif
Papasakosiu savo ligos eiga, gal kuriai mamytei pravers.
Zodziu uzsikretus laimo liga pries pastojant ar esant nesciai nera jokiu duomenu, kad norelijos virusas (laimo ligos sukelejes) turetu kokios nors itakos vaisiaus vystymuisi ar kaip nors jam kenktu. Jei liga aptinkama ankstyvoj stadijoj - pirminei, tai ji yra tik odoje, jos kraujyje netgi nera. Sako nera ko bijoti, isgeri vaistus, skiria nesciosioms siek tiek kitokius, jei esi elergiska penecilinui skiria dar kitokius, tie vaistai kaip sako gydytojai ir kaip raso vaisto aprasyme, taip pat toksines itakos vaikui neturi.
Na tai kaip ir viskas. Buvau pas dvi daktares, abi skyre tuos pacius vaistus ir ta pati pasake, taigi manau viskas bus gerai. Sekmes visoms  nestuke.gif belaukiant savo  2.gif

Borelijos blush2.gif Džiaugiuosi kad gali nusiraminti 4u.gif man irgi buvo įsisiurbusi erkė apie 26 sav., tai daug streso turėjau, vis laukiau, kaip čia man baigsis (nors nieko nesityriau, kokia prasmė, jei erkė ir užkrėsta, tai nemaža tikimybė išlieka, kad visgi neužkrėtė) mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip taip borelijos, buvau pamacius ta klaida, bet per velai, del to ir netaisiau smile.gif Bet dekui smile.gif
Atsakyti
Na ir dar papildyta istrorija, gal kam prireiks. Tai va po visko, jei prasirgai kazkokia infekcine lig anestumo pradzioje siuncia i genetikos centra konsultacijai. Pradziai trigubam testui, paskui 14 savaite del nervinio vamzdelio. Mane genetikos centre prieme t apcia diena, nors sake, kad artimiausiais terminas tik sio menesio gale, bet viskas imanoma, daar laukiu tyimu. Sekmes visoms nesiojancios ir laukiancioms smile.gif
Atsakyti
Na ir dar siek tiek, tyrimai is genetikos centro pas mane geri, eisuu darbar 14 savaite, pamatysiu savo lialiu per super truper echoskopa smile.gif
Atsakyti
Kiek zinau, laimo liga vaisiui nepersiduoda (partneriui irgi)...
Atsakyti
Ir negalo partneriui persiduoti ji ne lytiniu ir ne buitiniu jeliu plintanti. O del kudikio tai taip drasiai neteigciau, nedarytu tada niekas jokiu tyrimu ir kitu dalyku, paprasciausiai nekreiptu demesio. Vistik laimo liga yra infekcine, o kaip zinia visos infekcines ligos nera gerai nestumo metu.
Atsakyti
Taip rašo apie šią ligą ir kalba gydytojai. Nieko neišsigalvoju.
Atsakyti
QUOTE(voverius @ 2006 09 15, 14:24)
Sveikas busimos ir esamos mamytes,

Atsakykite kri buvote susidurusi su sita liga nestumo metu. Siuo metu as laukiuosi ir ikandusi erke uzkrete mane laimo liga. Gal galite duoti kokiu patarimu ar tiesiog apasidalinti savo patirtimi kaip viskas vyko, ar tai itakojo nestuma ar atsiliepe vaikuciui. Labai lauksiu atsakymo.




gal gali parasyt kaip visa sita istorija baigesi? ar ta Laimo liga neturejo pasekmiu vaikeliui? man irgi diagnozavo Laimo liga verysad.gif gydytojai ramina, kad vaikeliui pakenkti neturetu, bet vistiek neramu g.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes, mane domina ar persirgus laimo liga nebuvo veliau jokiu pasekmiu vaikeliui. Sia liga man diagnozavo, mane gydytojai taip pat ramina, kad nieko baisaus, taciau dabar jauciama tokia itampa bei baime....labai butu idomu suzinoti kurios sia liga persirgot nestumo metu...
Atsakyti
mano mama sirgo beislaukdama mao sesers.vaikui tikrai itakos neturejo...kadangi buvau jau ganetinai vyresne kai viskas vyko, tai viska maciau ir atsimenu...besilaukianciai ir pagimdzius moteriai nera gerai, nes ji paliecia nervines lasteles, atsiranda kitos problkemos, bet vaikiukui nieko.
Atsakyti