Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

paiduke, oi laikom uz tave kumstelius smile.gif Kaip neramu del taves wub.gif
Atsakyti
Paiduke, Mirėja, labai tikiuosi, kad rytojus išauš geresnis ir šviesesnis, didžiausios ir nuoširdžiausios jūms sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Mergytės, kaip jūs ? wub.gif
Atsakyti
aš vis dar kraujuoju ir ne trupučio nemažėja tas kraujavimas verysad.gif rytoj bet kokiu atveju kartosiu HCG, vilties labai mažai beliko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 10 04, 09:35)
aš vis dar kraujuoju ir ne trupučio nemažėja tas kraujavimas  verysad.gif rytoj bet kokiu atveju kartosiu HCG, vilties labai mažai beliko verysad.gif

Paiduke wub.gif laikau kumstukus stipriai stipriai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 10 04, 09:35)
aš vis dar kraujuoju ir ne trupučio nemažėja tas kraujavimas  verysad.gif rytoj bet kokiu atveju kartosiu HCG, vilties labai mažai beliko verysad.gif


ot tampo nervus doh.gif
Atsakyti
O is kur zinai, kad kas blogai? Daugeliui kraujuoja pirmaji menesi, tipo "menesines".
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 10 04, 09:40)
O is kur zinai, kad kas blogai? Daugeliui kraujuoja pirmaji menesi, tipo "menesines".


Tikra tiesa, nenukabink dar nosytės 4u.gif wub.gif
Mano močiutė su visais 4 vaikais ir mano mama su manim kraujavo pirmo nėštumo mėn. per mm, ir aš tipo gimiau daktarų paskaičiavimais 7 mėn., nors pilnai išnešiota ir normalaus svorio. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 10 04, 09:40)
O is kur zinai, kad kas blogai? Daugeliui kraujuoja pirmaji menesi, tipo "menesines".

nu tu čia ir pasakei doh.gif aišku, kad negerai, bet kokiu atvėju kraujavimas negerai, iškur jis bebūtų, ar dėl polipo ar kaip persileidimo požymis, o kad kažkas serga, tai žinok manes neguodžia, daugelis istorijų ir išgalvotų būna, kad atseit nežinojo, kad laukiasi, nes sirgo ir tt.net tris tokias istorijas žinau, o poto paaiškėjo, kad buvo noras nuslėpti doh.gif , nesiginčiju, kad būna ir kad serga, bet kiek žinau ne tiek gausiai, o aš naktį keturis kart keičiausi paketą(naktinį), tai man tikrai neatrodo tai normalu
Atsakyti
Paiduke, tai jai taip nenormaliai smarkiai kraujuoja, tai matyt tikrai ne mmm, o kažkoks embrioniukas kabinosi, o dabar toj vietoj pažeista gleivinė ir varo iš jos.....niekaip neužsitraukia žaizdelė.....svarbiausia, kad neišplautų tavo žirniuko....tikėk, labai tikėk, kad viskas bus gerai - man atrodo tai padeda... wub.gif įsivaizduoju kokį pragarą išgyveni...
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 10 04, 09:48)
nu tu čia ir pasakei  doh.gif aišku, kad negerai, bet kokiu atvėju kraujavimas negerai, iškur jis bebūtų, ar dėl polipo ar kaip persileidimo požymis, o kad kažkas serga, tai žinok manes neguodžia, daugelis istorijų ir išgalvotų būna, kad atseit nežinojo, kad laukiasi, nes sirgo ir tt.net tris tokias istorijas žinau, o poto paaiškėjo, kad buvo noras nuslėpti  doh.gif , nesiginčiju, kad būna ir kad serga, bet kiek žinau ne tiek gausiai, o aš naktį keturis kart keičiausi paketą(naktinį), tai man tikrai neatrodo tai normalu


visgi viltis miršta paskutinė wub.gif pasimelsiu, kad tavo stipruolis žirniukas išsilaikytų verysad.gif
Atsakyti
Paiduke,

o ka daktaras sako?
Atsakyti