Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Po skiepo skauda kojytę

Na pas mus tai neisbego puliai, po maudyniu ant virsaus uzsideda toks sasas, po to jis nukrenta, bet guziukas kaip yra taip yra toks tamsiai tamsiai violetinis, beveik juodas. Tai vat ir nezinau ka daryti, nes pirmajam vaikuciui taip nebuvo.
Atsakyti
sveikos mamytes, kaip jums sekes 11 menesi po skiepo? mano mazutei po sesto menesio skiepo buvo siek tiek pakilus temperatura, k0okias tris paras, 37,5 tai dabar labai pergyvenu del 11menesio skiepo g.gif
Atsakyti
Tai kad 11 mėn jokio skiepo nėra, sekantis jūsų skiepas MMR 15 mėn.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2007 11 21, 11:55)
Tai kad 11 mėn jokio skiepo nėra, sekantis jūsų skiepas MMR 15 mėn.

yra, pasiziurek skiepu lentele, sitam skireli yra, 11 ir 15menesi.
Atsakyti
Į kalendorių įrašyta 11 mėn. BCŽ1 /jei be vakcinacijos randelio/
bet jau ne vieneri metai kai šio skiepo yra atsisakyta dėl jo neveiksmingumo, taigi nuo TBC revakcinacija nebedaroma, net ir randeliui ant petuko nesusiformavus. Patarčiau mamytei labiau domėtis skiepais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2007 11 22, 17:09)
Į kalendorių įrašyta 11 mėn. BCŽ1 /jei be vakcinacijos randelio/
bet jau ne vieneri metai kai šio skiepo yra atsisakyta dėl jo neveiksmingumo, taigi nuo TBC revakcinacija nebedaroma, net ir randeliui ant petuko nesusiformavus. Patarčiau mamytei labiau domėtis skiepais  mirksiukas.gif

tai uz tai ir klausiu, kad domiuos... komentaras ne i tema, aciu, kad parasiai, o kas nevietoj tai taikyk sau. bash.gif
Atsakyti
Nu jo bash.gif moki, o aplinkines temas apie vakcinavimą paskaityt tai jau ne. dar lyginti vakcinas ir reakcijas nuo visiškai skirtingų ligų. Ai tuščia tokiom ir atsakinėt irnesakyk.gif
Atsakyti
na jei gydytoja neilgai atostogaus, tai gal ir palauk g.gif mums šiek tiek virš dviejų mėnesiukų, tai irgi neseniai pūliai išbėęgo, bet nedidukas šašelis dar yra. kai buvo raudonas guzelis, tai gydytoja patarė nieko nedaryti ir nekrapštinėti ir praeis.
Atsakyti
O manajai nuo to skiepo prasidejo temperatura kai pradejo puliuoti.Visa savaite kankinomes.Daktare is pradziu nesuprato kodel vaikas karsciuoja.Visur siunte, klinikose begales tyrimu padare, ir viskas tipo gerai jom buvo.Poto po maudyniu truko.Bet po poros dienu naujas pulinukas prasidejo, nors ir steriliai laikiau neslapinau.Kai daktarei pasakiau kad vel puliuoja ji netikejo, sako taip negali but kad antra karta.Ir vel mazajai temperatura pakilo.Tik si karta as ta pulini isspaudziau ir su peroksidu pora dienu valiau.Ir baigesi visos problemos.Zinau kad taip negalima bet kai vaikas serga ir daktarai absoliuciai nesupranta kame reikalas, tik su savo tyrimais siuntineja ir maziuke mano bado, tai tikrai nera lengva. blush2.gif
Ir apskritai mane nustebino Kauno daktaru abejingumas ir laukimas pinigu.
Atsakyti
Mano drauges dukryte uzvakar isoperavo.......... Nes kitos iseities nebuvo, operavo Vilniuje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2007 12 16, 00:23)
Mano drauges dukryte uzvakar isoperavo.......... Nes kitos iseities nebuvo, operavo Vilniuje blush2.gif


o operavo del to guziuko?
Atsakyti
QUOTE(kristegri @ 2007 11 19, 15:47)
sveikos mamytes, kaip jums sekes 11 menesi po skiepo? mano mazutei po sesto menesio skiepo buvo siek tiek pakilus temperatura, k0okias tris paras, 37,5 tai dabar labai pergyvenu del 11menesio skiepo g.gif

as skiepu kalendoriuje ziurejau,nera 11men skiepo .tik 15-16,6men MMR.
Atsakyti