Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrinis virdulys

Mūsų tai nieko neūžia ir užverda normaliai. Kažkaip nepastebėjau skirtumo nuo to su spirale g.gif
Atsakyti
Pas mus Tefal Vitesse thumbup.gif Tikrai super daiktas thumbup.gif

Naudojam jį gal kokius jau 6-7us metus thumbup.gif Labai liuks daiktas, nei karto nebuvo sugedęs, tik kart nuo karto kalkes pavalau ir viskas. Dugne yra kaitinimo plokštelė.
Atsakyti
neseniai isigijom virduliuka be spirales, mokejom apie 95 lt, bet pastebejau, kad jis labai jau garsiai uzia unsure.gif o ta kur buvo su spirale veikdavo tyliai. firmos nepamenu, o siuo metu labai tingisi lekti i virtuve blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va. Tu jau ne pirmoji sakai, kad su spirale garsiai ūžia unsure.gif
Papildyta:
Oi, atsiprašau blush2.gif norėjau pasakyti, kad be spiralės garsiai ūžia.
Atsakyti
Mes irgi ne per seniausiai isigijom be spirales Eta, tai uzimas oi oi oi koks, kai kada net per nervus eina g.gif
Atsakyti
Mes turim Tefal, VEIKIA 8METAI, NETAISYTAS (tfu, tfu, tfu),bet prieš 8 metus mokėjom 139lt, tada buvo labai brangus.
Atsakyti
Elektrinis virdulys tikrai gerai. Taciau tikriausiai mazai kas zino kad vienas virdulys ima mazdauk tiek pat elektros kiek 10 kompiuteriu biggrin.gif
Atsakyti
Čia tai geras blink.gif blink.gif blink.gif Bet juk vanduo labai greitai užverda, tai jis gal nespėja suryti daug elektros g.gif .
Atsakyti
Mano virduliukas tai is Clatronic... Pavirsius metalinis, viduje plastmae, su plokstele. Veikia tikrai nelabai garsiai ax.gif
Mokejau apie 70 lt, bet jis turi 2 metu garantija... Kol kas esu labai patenkinta - ir vanduo greitai uzverda ir graziai atrodo. Naudoju vandeni is ciaupo 4u.gif
Atsakyti
Mum tie Clatronic nepasiteisino. Gavom dovanu, tai prakiuro stikliukas, kur vandens lygi rodo. As pati esu dovanojus Clatronic, tai tam zmogui sugedo net garantiniam laikotarpiui nepraejus.
Dabar turim isvis kinietiska fufliaka Gotech, su kaitinimo elementu - be spirales. Padovanojo, tai ir naudojam. Nors ir nerimta firma, bet jau kokie 3 metai su juo viskas gerai. Nei uzia, nei genda.
Pazistami labai gyre Moulinex virdulius. O man paciai labai faini Brown metalo spalvos smile.gif

O ant virdulio juk parasyta kiek W jo galia. Kuo daugiau, tai tuo greiciau uzverda vanduo, bet ir elektros tiek suka kol ijungtas. Kad elektra taupyciau, virdulyje verdu tiek vandens, kiek tuo metu naudosiu. Kam virt maximum, jei gersi kava viena?
Atsakyti
mes naudojam breville firmos virduli,2in1 brita filtras ir virdulys viename, labai thumbup.gif .Jokio garso, greit uzverda,o taip pat ir is kart persifiltruoja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristin @ 2006 10 19, 00:20)
mes naudojam breville firmos virduli,2in1 brita filtras ir virdulys viename, labai thumbup.gif .Jokio garso, greit uzverda,o taip pat ir is kart persifiltruoja thumbup.gif

O jis su spirale ar be spiralės? Maždaug kas kiek laiko reikia keisti filtrą?
Atsakyti