Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

Ar kam nors teko gauti viesbutyje spalvota apyranke, pagal kurios spalva reikia eiti valgyti? Kaip suprantu, jos negalima nusiimti per visas atostogas. Kaip jums sis nepatogumas???
Atsakyti
QUOTE(magne @ 2006 08 15, 15:25)
Ar kam nors teko gauti viesbutyje spalvota apyranke, pagal kurios spalva reikia eiti valgyti? Kaip suprantu, jos negalima nusiimti per visas atostogas. Kaip jums sis nepatogumas???


Visishkai normalu, visuose vieshbuchiuose taip, kur su maitinimu. Ash net idegiau su apyranke smile.gif Nes tampriai buvo uzhsegta.
Atsakyti
QUOTE(mergius @ 2006 08 15, 21:19)
Musu viesbutyje (Anastasia) tokiu apyrankiu nebuvo, bet as maciau zmoniu mieste su tokiomis apyrankemis.

nebuvo,nes tas apyrankes gauni tuose viesbuciuose kur yra ir All inclusive,o anastasijoj AI negalima uzsisakyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 16 rugpjūčio 2006 - 11:18

sveikos,

mes i Kreta iskeliaujame rugsejo 8. Su vaiku ir mano mama. Busim Chernisoss kurorte. Gal galit patarti, ka pagal musu komandos "sudeti" pajegtume aplankyti, kur verta nuvaziuot ir pan. Nes i Samarijos tarpekli matyt mums bus per sunku.

Beje, kokiomis kalbomis ten imanoma susikalbeti? ar vien tik angliskai, ar ir kokia vokieciu kalba ten suprantama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Opa @ 2006 08 16, 20:35)
sveikos,

mes i Kreta iskeliaujame rugsejo 8. Su vaiku ir mano mama. Busim Chernisoss kurorte. Gal galit patarti, ka pagal musu komandos "sudeti" pajegtume aplankyti, kur verta nuvaziuot ir pan. Nes i Samarijos tarpekli matyt mums bus per sunku.

Beje, kokiomis kalbomis ten imanoma susikalbeti? ar vien tik angliskai, ar ir kokia vokieciu kalba ten suprantama  ax.gif

jūs važiuojat tuo vadinamuoju barchatiniu sezonu.. thumbup.gif taigi siūlau pasinaudot proga ir prisivalgyt iki soties vietinių daržovių ir vaisių..
o dėl pamatymo, tai priklauso ar ruošiatės nuomotis mašiną ar daugiau vietiniu transportu naudositės.. jei su mašina-lengviau, jei autobusais- gal šiek tiek mažiau pamatysit, bet vistiek galit ramiai apvažinėt artimus miestus ir miestelius...
dėl kalbų, tai tikrai vokiškai susikalbėsit irgi, jei su anglų nelabai jums... nors kai važinėji su mašina po tolimesnes vietoves, tai tiek ir tiek susiduri su žmonėm, kurie tik graikiškai kalba.. tada gestų kalba praverčia biggrin.gif

geros kelionės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2006 08 16, 20:57)
jūs važiuojat tuo vadinamuoju barchatiniu sezonu..  thumbup.gif taigi siūlau pasinaudot proga ir prisivalgyt iki soties vietinių daržovių ir vaisių..
o dėl pamatymo, tai priklauso ar ruošiatės nuomotis mašiną ar daugiau vietiniu transportu naudositės.. jei su mašina-lengviau, jei autobusais- gal šiek tiek mažiau pamatysit, bet vistiek galit ramiai apvažinėt artimus miestus ir miestelius...
dėl kalbų, tai tikrai vokiškai susikalbėsit irgi, jei su anglų nelabai jums... nors kai važinėji su mašina po tolimesnes vietoves, tai tiek ir tiek susiduri su žmonėm, kurie tik graikiškai kalba.. tada gestų kalba praverčia biggrin.gif

geros kelionės 4u.gif


thumbup.gif
Aciu uz patarimus. Man nestuke.gif ir musu vaikeliui labai sveika bus vaisiais ir darzovemis pasilepinti. Beje, kas kol kas man ir yra labai didelis privalumas. O del karscio, as jo nelabai "pernesu", todel man geriau kai ne taip karsta, pavesiukiuose.

Ketiname nuomotis automobili, biski pakeliaut su juo, paziuresim, ka siulo ir agenturos. Kazi, ar cia situacija panasi kaip Turkijoje, kai vietiniai per pus pigiau veza g.gif
Atsakyti
QUOTE(Opa @ 2006 08 16, 21:27)
thumbup.gif
Aciu uz patarimus. Man  nestuke.gif  ir musu vaikeliui labai sveika bus vaisiais ir darzovemis pasilepinti. Beje, kas kol kas man ir yra labai didelis privalumas. O del karscio, as jo nelabai "pernesu", todel man geriau kai ne taip karsta, pavesiukiuose.

Ketiname nuomotis automobili, biski pakeliaut su juo, paziuresim, ka siulo ir agenturos. Kazi, ar cia situacija panasi kaip Turkijoje, kai vietiniai per pus pigiau veza  g.gif

na, nežinau kaip dėl ekskursijų kainų, niekada nevažiavau ten su agentūra, bet kiek čia keliavusieji anksčiau rašė, tai kainos berods panašios, na gal šiek tiek tik vietinių pigiau... peržvelk šią temą atidžiau turėdama laiko, rasi nemažai info apie tai.. mirksiukas.gif
Atsakyti

Ketiname nuomotis automobili, biski pakeliaut su juo, paziuresim, ka siulo ir agenturos. Kazi, ar cia situacija panasi kaip Turkijoje, kai vietiniai per pus pigiau veza g.gif
[/quote]

Keliones per vietinius, bent jau Hersonise, pigesnes labai nedaug, arba net visai ne pigesnes. Bent mums taip pasirode, apejus kelias agenturas. O pakeliauti, kad nebutu per toli, patogu iki Agios Nikolaos (labai grazhus miestelis), iki Herakliono (jei domites istorija, tik i Knosso rumus vazhiuokite ne per pietus, nes saulekaitoje apeiti visa ta grozhi sunku), Lasithi plynaukshte bei Dzeuso urvas irg visai netoli.
Atsakyti
gal kas gyveno Heliotrope visebutyje? butu idomu suzinoti info:)
Atsakyti
Turiu tokį klausimėlį, o gal tiesiog visko nesuskaičiau...kur tuos kelių žemėlapius pirkti? Yra ten viešbučiuose, kokiose nors degalinėse?
Gal yra koks jų internetinis puslapis, negalėtumėt įmest?

O apie Kretos istoriją esu radus daugybę puslapių, tačiau gal kas matėt mūsų knygynuose apie salą vadovą lietuviškai/angliškai?
Ar vėlgi bus nusipirkt nuskridus į Kretą?

p.s. nes jokių gidų paslaugų pirkti neketinam, tiesiog norim patys pakeliauti, būti laisvi ir nepriklausomi...
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2006 08 22, 09:54)
Turiu tokį klausimėlį, o gal tiesiog visko nesuskaičiau...kur tuos kelių žemėlapius pirkti? Yra ten viešbučiuose, kokiose nors degalinėse?
Gal yra koks jų internetinis puslapis, negalėtumėt įmest?

O apie Kretos istoriją esu radus daugybę puslapių, tačiau gal kas matėt mūsų knygynuose apie salą vadovą lietuviškai/angliškai?
Ar vėlgi bus nusipirkt nuskridus į Kretą?

p.s. nes jokių gidų paslaugų pirkti neketinam, tiesiog norim patys pakeliauti, būti laisvi ir nepriklausomi...



Zhemelapi detalu duoda nuomojantis mashina. O keliones vadovu po sala yra pirkti kiekvienoje parduotuveleje, tiek anglu, vokiechiu, tiek rusu kalba.
Atsakyti
Parasykit, kurios jau buvote Kretos viesbuciuose, kokia patalyne duoda??? As labai nemegstu visokiu paklodziu ir t.t. Noriu lengvos antklodes g.gif Ar galiu tiketis? biggrin.gif
Atsakyti