Įkraunama...
Įkraunama...

LOGO klubas

Tas vaikiukas-dar mažas (1 metų), todėl pats nieko negali atlikti, todėl ir prašau patarimo-gal kuri buvote su tokiu atveju susidūrusios. Beje, turi ir kitų problemų, o trumpai-viena kūno pusė didesnė už kitą. Tai va...
Atsakyti
sveikos mergaites, uzsukau ir as cia pas jus paskaityti, kal rasiu ka gero ir galesiu pritaikyti savam darbe ax.gif As esu logopede ir dirbu PPT, todel niekada neatsisakau bendrauti su kolegemis:)
light blue, rasei, kad zinai vietele, kur pasiskaityti apie pratimukus smulkiajai motorikai lavinti... gal galetum ir man pasnibzdeti, kur ta vietele ax.gif labai noreciau padeti vaikiukams, kurie pas mus apsilanko, bent patarimais ...
labai dekinga buciau smile.gif
Atsakyti
Gal man gali ką nors patarti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2006 02 11, 13:15)
Irmunda! Matau Tave  sunglasses2.gif  forume.  Jei norėtum ir galėtum kada užlėkt pas mane į darbą, parodyčiau, kaip sutvarkyti atestacijos dokumentus ir segtuvus. Jau neperdaugiausiai laiko iki atestacijos.  mirksiukas.gif


Sveikute smile.gif Kaip sekasi tau? Man labai praverstų tavo konsultacija thumbup.gif Gal kada susiskambinam kita savaitę? Nes jau šitos kas čia beliko thumbup.gif
Atsakyti
Su Valentinu visas. Mylėkit ir būkit mylimos wub.gif

Atsakyti
[Light blue, kiek pamenu, iš darželio perbėgai į mokyklą. Ar esi patenkinta darbu? ax.gif

Aš neperbėgau į mokyklą iš darželio, senai jau m-kloj ir darže dirbau. Variau per dvi vietas sokiai.gif
Man tiek daug darbo nereikia smile.gif Tai pasirinkau priimtinesnį variantą. Manau, kad mokykla turi tikrai daugiau privalumų.Šį kartą čia jų nevardinsiu, gal kada ir jei kam kils noras galim dėl to padiskutuoti smile.gif
Tačiau, mano pasitenkinimas pedagoginiu darbu jau kabo ant plauko. Myliu vaikus, bet...sorry, mergiotės, spjaudytis iki pensijos prieš veidrodį nenoriu. Man tai joks geras darbas, o pasityčiojimas. Aš įsivaizduoju logopedę jauną, energingą, norinčią tobulėti ir tt. Juk pažįstat ne vieną pajuokos vertą logopedą, kuris nepaisant savo itin garbaus amžiaus dar kliba logopedo kėdėj. Nors jo nenori tėvai, bijo vaikai. Nenoriu sau tokios ateities. Beje, net pensijai iš tokios algos padoriai nesukaupsiu. Tad...labai įtemptai svarstau galimybę vėl pradėti studijas ir tapti visai kuo kitu smile.gif O gal aš jums tada švietimo įstatymus nuleidinėčiau iš viršaus lotuliukas.gif Aišku, jau pasiekta nemažai:magistras ir metodininką kaip nors išsikovosiu, bet... Knisa politika švietimo ir vidinė tvarka.
ta va. Tiek aš patenkinta pasikeitimais smile.gif
Atsakyti
Light blue, toks jausmas, kad aprašei mano mintis. Aš taip pat lygiai galvojau, bet ne pensija ir ne senatvės baimė mane pastūmejo kažką keisti. Darbo iš pradžių nemečiau, bet paraleliai baigiau teisės studijas. Po to sau laiminga ir atsipūtusi, be jokio širdagraužio palikau logopedo darbą ir dirbu visai kitoj srity (bet nelabai nutolusioj nuo švietimo sistemos)
Atsakyti
[quote=Nome,2006 02 14, 21:50]
NOME, o kada tu baigei teisę?
Atsakyti
Su VALENTINO diena friends.gif


Seniai čia besilankiau, bye1.gif Man irgi labai įdomi masažiukų tema. Dėl to verda ginčai: gali logopedas juos daryti, ar negali g.gif Man atrodo, kad dizartriją turintiems tai labai efektyvu. Masažiukai + mankštelės duoda gerų rezultatų, be to logopedijos vadovėlyje apie tai rašoma, tai kodėl nedaryti mastau.gif Tik va literatūros apie tai tikrai trūksta, gal kas žinot ir galit pasidalinti smile.gif
Atsakyti
[quote=mamytuke3,2006 02 14, 22:21]

apie masažus siek tiek užtinku rusiškose knygose, ir ne tik. bet kad nelabai jų yra pirkti.

Light blue, o kur būtų galima paskaitinėti daugiau apie smulk motorikos lavinimą? Mane tai domintų, jei rašoma daugiau nei toje mūsų gerai žinomoje melsvoje knygelėje
Atsakyti


Didelio džiaugsmo pedagoginis darbas neteikia, ir ko gero daugeliui, nes jis neįvertintas. Jei dar tampa monotonija, tai visai prastai verysad.gif Japonai mokytojais gali dirbti 15m, paskui išleidžia į pensiją. Turbūt neveltui ploja.gif Savo srity pasiekiau nemažai - ir magistrantūra, ir kategorija aukšta, bet irgi aplanko mintys, kad jau atsidirbau. Sulaiko ilgos atostogos, dar + visokios papildomos , trumpesnė darbo diena. Būti funkcioniere, iš kurių pačios šaipomės ir pykstam, nenorėčiau. Man tie visi švietimo sk. ar kt. valdininkai tokie be ugnelės, sausi. Geriau jau vaikai, jie nors ir pasiutę, bet nuoširdūs.
Kai jau turi patirties , norisi būti nepriklausomu, dirbti sau. Ir mūsų specialybę turint tai įmanoma. Nu va, kad prisisvajojau thumbup.gif
Atsakyti
[quote=aily,2006 02 14, 22:00]
[quote=Nome,2006 02 14, 21:50]
NOME, o kada tu baigei teisę?
[/quote]
2005 m.birželį gavau diplomą
Atsakyti