Įkraunama...
Įkraunama...

LOGO klubas

QUOTE(aily @ 2006 02 24, 12:13)
Aš skaičiau atsiliepimuose, kad dirbama savarankiškai namuose, be logopedų. Nors čia rasė vyresni, 18-20mečiai. kaip rašo, jau po pirmųjų pratybų kelias valandas gali kalbėti nemikčiodami. Taip pat , kad nusipirkę programą gali išbandyti , jei nepatinka, pinigai grąžinami.
Įdomu, neišeitų kaip nors pirkti iš mokinių krepšelio pinigų?



Nė neįsivaizduoju, kad būtų galima pirkti iš krepšelio. Reikalingų mokymo priemonių nenuperka pakankamai, ką kalbėti apie kažką daugiau. Gal kitur geresnė situacija, bet pas mus rolleyes.gif
Atsakyti
O mums iš krepšio nupirko LOGICO PRIMO rinkinius thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2006 02 24, 22:24)
O mums iš krepšio nupirko LOGICO PRIMO rinkinius thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Vaje kaip smagu, kur čia tokia gera "valdžia biggrin.gif Pas mus kop.popieriaus, įmaučių, segtuvų pakankamai nenuperka. Prašom flomasterių, pieštukų , gaunam po metų ir tai šešių spalvų, žodžiu minimum schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2006 02 24, 22:24)
O mums iš krepšio nupirko LOGICO PRIMO rinkinius thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Šitą priemonę GALIMA pirkti iš mokinio krepšelio lėšų.

mamytuke3, jei reiks nuorodos į dokumentą, kur tai parašyta-duok žinoti.
Atsakyti
Sakykit, o kur tą LOGICO PRIMO galima įsigyti? Ir kokio mažiaus vaikams jis tinka?
Man tai administracija pasiūlė išsirinkti kompiuterinių programų į kabinetą. Gavau seną kiužą kompą smile.gif Bet kad pasižiūrėjau aš į tų programų pasiūlą ir...nieko neužsisakiau, nes vienos per lengvos, kitos per sunkios. Pažadėjo informatikė porą programų iš namų atnešti. Tai pradžia bus padaryta.
Aš dabar kiek tik galiu, tiek ir sodinu savo vaikus prie kompo. Man lengviau, o ir jiems thumbup.gif
Papildyta:
Elvita, aš dar naujų užduotėlių pasidariau, apie dvibalsius smile.gif Gal nori tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo light blue: 25 vasario 2006 - 10:33
QUOTE(Nome @ 2006 02 25, 00:20)
Šitą priemonę GALIMA pirkti iš mokinio krepšelio lėšų.

mamytuke3, jei reiks nuorodos į dokumentą, kur tai parašyta-duok žinoti.



Nome, parašyk, labai noriu žinoti.
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2006 02 25, 10:33)
Elvita, aš dar naujų užduotėlių pasidariau, apie dvibalsius smile.gif Gal nori  tongue.gif

Nugi noriu labai mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėl rekomenduojamų įsigyti spec. mokymo priemonių žiūrėti čia: SPM sarasas
book.gif
Pavad: Rekomenduojamų įsigyti specialiųjų mokymo priemonių 2005 m. sąrašas (DOC). Ten paminėtas ir LOGICO PRIMO (Nr.88).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klopedija: 08 kovo 2006 - 12:52
Cia adresiukas, kur galima isigyti ir aprasas, nuo kokio amziaus vaikams tinka. Esme yra lenta, o paskui jau rinkiniai korteliu pagal amziu ir temas. Mano vaikis tai valandu valandas gali su juo zaisti thumbup.gif
http://www.kronta.lt/?cat_id=13
Atsakyti
Sveikos kolegės. Norėčiau paklausti, gal žinote, ar turi ikimokyklinėje ugdymo įstaigoje iš priešmokyklinuko krepšelio skirti lėšų ugdymo priemonėms ir logopediniam kabinetui,jei užsiėmimus lanko nemaža dalis priešmokyklinės grupės vaikų.
Atsakyti
QUOTE
Vilmaja,2006 03 08, 23:18
ar turi ikimokyklinėje ugdymo įstaigoje iš priešmokyklinuko krepšelio skirti lėšų ugdymo priemonėms ir logopediniam kabinetui,jei užsiėmimus lanko nemaža dalis priešmokyklinės grupės vaikų.

Be abejo taip, kadangi priešmokyklinukas, turintis spec. poreikių, "atsineša" didesnį krepšelį. Tik nežinau, kokia jo dalis priklauso spec. poreikių tenkinimui. Reikėtų klausti SMM. g.gif
Atsakyti
Klausiau SMM dėl vaiko, turinčio kalbos ir komunikacijos sutrikimą, mokinio krepšelio, formulavau klausimą gal pusvalandį, kad būtų aiškus, gavau labai "išsamų" atsakymą: "Šiais metais priešmokyklinio ugdymo grupės specialiojo ugdymo vaikui priklauso 3450 Lt / metams (mokinio krepšelyje)." Kaip nori, taip skaičiuokis, kiek priklauso. g.gif
Atsakyti