Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko durys

QUOTE(Avita @ 2006 09 25, 08:00)
Va mes butent tokias Faugoje ir ziurejome. Kazkur apie 3000 Lt, plastikines. Del reguliavimo,tai matyt jos kaip ir plastikiniai langai, reikalauja reguliavimo doh.gif


Nu pas mus irgi Faugos durys, kiek kainavo - neatsimenu, bet kažkodėl man atrodo, kad mažiau. Durų pliusas- tai jos kai užrakini užsifiksuoja keliose vietose ir jau joks vėjas jų neblaško. Praeitą žiemą nepastebėjau jokių peršalimų schmoll.gif . Minusas -jei šeimoje yra mažų vaikų, jie jų gali neužrakinti, kadangi užrakinant rankeną reikia užlaužti į viršų. Duris reikia pareguliuoti, bet serviso tarnyba sutvarkė l.gerai. Be to, sako jeigu yra kokių problemų - galima pakeisti, kadangi yra 5 m. garantija. Nu o su montuotojais -tai reikia kaip cerberiui stovėti ir žiūrėti kaip dirba. Jiems pretenzijų atrasčiau...
Atsakyti
Sveiki,

gal kas nors gali patarti del lauko duru. Nezinau kokias duris rinktis, nereikia nei kazkokiu superiniu sarvuotu ar plastikiniu. Reikia, kad nepersaltu ziema ir atrodytu graziai ir kad vaikas lengvai atsirakintu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriste222 @ 2006 09 29, 10:49)

nereikia nei kazkokiu superiniu sarvuotu ar plastikiniu. Reikia, kad nepersaltu ziema ir atrodytu graziai ir kad vaikas lengvai atsirakintu 4u.gif


Apie superines niekas ir nekalba, nes nedaug kas gali jas sau leisti... Elementarios plastikines lauko kainuoja nuo 2000...
Atsakyti
man paskaiciavo uz plastikines 3800 lt ir sake, kad cia toks paprasciausias variantas biggrin.gif
Atsakyti
Na ziurint kokie pas tave duru matmenys g.gif Pas mus 1,0 m plotis, 2,10 m aukstis, tai pigiausias paskaiciavo apie 1850 Lt. Beje,kokia firma? Nes tas pacias man skaiciavo 2 firmos, kainos skyresi 500 Lt...
Atsakyti
man skaiciavo tiks langai arba aveplast. Mano matmenys 90x210cm.
Atsakyti
Pas mus dabar name dvigubos medines su placia stakta. Bet atsirado kitas poreikis, iejus pro kiemo durys yra holas ir nera langu, taip norisi kad butu sviesu tai sugalvojau deti plastikines su stiklu. Gal kas turit tokias lauko duris, kaip del silumos ziema, nes pas mus is kart sildomos grindys, nesinori dideliu sildymo nuostoliu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Kriste222 @ 2006 10 02, 13:15)
man skaiciavo tiks langai arba aveplast. Mano matmenys 90x210cm.

Na geras ax.gif Man skaiciavo "Hronas" bei "Fauga", ir tai per puse pigiau, o tos firmos man atrodo patikimesnes nei tavo isvardintos ax.gif 4u.gif
Atsakyti
dabar skaiciuoja man fauga, kadangi mes turim siokiu tokiu darbiniu rysiu su jais, tai manau paskaiciuos geriau. Saboniai paskaiciavo 2400 4u.gif Jau nemazas skirtumas
Atsakyti
Mums Fauga paskaiciavo daugiau nei Hronas 500 lt...
Atsakyti
4u.gif Pas mus yra dvigubos medinės durys į verandą o iš verandos į lauką -plastikinės. Tikrai šilta ir patogu. Visada matai kas stovi už durų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurevaga @ 2006 10 03, 19:27)
4u.gif Pas mus yra dvigubos medinės durys į verandą o iš verandos į lauką -plastikinės. Tikrai šilta ir patogu. Visada  matai kas stovi už durų doh.gif



Ar jos visos stiklines, ar dalinai??
Atsakyti