Įkraunama...
Įkraunama...

Geras stomatologas(-ė) Kaune

QUOTE(savaitelee @ 2013 07 12, 16:24)
Laba diena,
gal kas gali rekomenduoti gerą gydytoją implantuoti dantis. Gal kas turite atsiliepimų apie gyd. Valdą Labanauską ir gyd. Darių Počebutą? Ačiū iš anksto 4u.gif




Siulau ziureti i baigtus kursus ir pazymejimus kursu apie implantologija ir panasiai.
Atsakyti
as, eilini karta,rekomenduoju Gedimina Skirbuti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2013 04 09, 18:13)
Su didziausiom rekomendacijom siulau  Gyd. odontologe Dainora Akulioniene (Venciene), Senamiescio stomotologijos klinika thumbup.gif


Tik reikia zinoti, jog tai bene braqngiausia odontologine klinika Kaune:)
Gyd puikus, tik ar butina moketi pacia auksciausia kaina..zinoma, tai kiekvieno pasirinkimas. ax.gif
Atsakyti
Gal galit kas rekomenduoti gera periodontologa Kaune ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taki @ 2013 07 25, 08:58)
Tik reikia zinoti, jog tai bene braqngiausia odontologine klinika Kaune:)
Gyd puikus, tik ar butina moketi pacia auksciausia kaina..zinoma, tai kiekvieno pasirinkimas. ax.gif

Tikrai, Taki, ten kainos kandžiojasi.. doh.gif Bet ir šiaip implantai brangu. Ačiū Dievui ir mano dantų gydytojai, kad man dar jų neprireikė tongue.gif
Aš pati lankausi ir visa savo šeimyna vedu i Arinija ( http://www.arinija.lt/) rekomenduoju gydytoją Egle Guzavičiene 4u.gif
Atsakyti
Gal kas ką tvarkėtės Kaune pas Gintarą, Gintaro klinikoje savanorių pr? smile.gif
Atsakyti
Sveiki! Kreipiuosi į tuos, kurie abejoja dėl savo dantų būklės ir norėtų NEMOKAMAI juos susitvarkyti. smile.gif Esu 3 kurso studentė, dirbu Kauno klinikose trečiadienias 17-20h, atlieku dantų apžiūrą, plombuoju kariozines ertmes. Naudojame tik kokybiškas medžiagas ir dirbame prižiūrint destytojui-odontologui. Jei susidomėjote, dėl smulkesnės inormacijos kreipkitės nr.: 864792014.
Atsakyti
kokios nuomonės apie Z. Romanovo odontologijos kliniką, esančią kalniečių 175 ?
ar verta? kokios kainos ? įdomi bet kokia info
Atsakyti
Sveiki, gal kas patartumėt, kur Kaune patikimai ir nebrangiai (plombos kaina 50 -70 Lt) taiso dantis? Pati esu studentė, todėl nenorėčiau išsibraukti iš savo miesto poliklinikos, ar įmanoma taip? smile.gif
Atsakyti
Gal kas rekomenduotų į a.ž. kokybiškai dirbantį/čią stomatologą-odontologą Dainavos raj. ar aplink.

dėkui
Atsakyti
sveiki,gal kas galetu mano 3m.bijanciam vaikuciui rekomenduoti superine stomatologe,vaziuotume i bet kuri raj.aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CLAIRA @ 2014 04 25, 19:55)
sveiki,gal kas galetu mano 3m.bijanciam vaikuciui rekomenduoti superine stomatologe,vaziuotume i bet kuri raj.aciu 4u.gif


Sveiki, galiu parekomenduoti savo odontologę Vilija, mano visa šeima taiso pas šią gydytoja dantis, ji ne tik vaikams gydo, bet ir suaugusiems, labai maloni ir moka nukalbinti vaiką, o dar vaikams ir diplomus dalina už drąsą smile.gif Gydytoja dirba klinikoje Processus ši klinika yra Šilainiuose, galiu palikti kontaktinį numerį 868633884
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DelRey: 28 balandžio 2014 - 11:32