Įkraunama...
Įkraunama...

Prostatos bėdos

Del prostatos nejuokauciau, mano draugo svogeris gal 35 metu mire nuo prostatos vezio. visais atvejais reikia pasikonsultuot su medikais.
Atsakyti
kuo toliau skaitau apie ta liga tuo baisiau man darosi
Vyras uzsieny, pasidare negera ir nuejo pas daktare ir bumt pranese kad prostatitas man, net nezinau ka dabar daryt...
Papildyta:
kas svarbiausia dar labai jaunas
Atsakyti
atgaivinam tema...


vyriskis skundziasi kairio pilvo sono skausmu, pereinanciu i kaire kirksni ir kaire seklide.
Skausmas atsirado veliau, kai padare kelis pratimus: atsilenkimu keleta ir vadinamas "zirkles".
Mane, gal infekcija ar uzdegimas - gere antibijotikus, nepadejo. Skausmas gulimoj padety nejuntamas, tik pradejus vaikscioti itin sustipreja. Kaire seklide patinus, desine - viskas ok. Gal cia kirksnies ar slaunies isvarza, itakojusi ir skausma zemiau? Ar cia rimtesnes vyriskos bedos, pas daktara eiti delsia?
Atsakyti
Gėrė antibiotikus, bet pas gydytoją nebuvo? Kaip rankos kyla gydytis savarankiškai tokiais vaistais doh.gif
Bet matyt, dar nėra taip blogai, kad pas gydytoją neina.
Jau ne forumuose diagnozes nustatynėt, kai kiaušinis ištinęs ir skausmas juntamas.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 03 23, 14:18)
Gėrė antibiotikus, bet pas gydytoją nebuvo? Kaip rankos kyla gydytis savarankiškai tokiais vaistais doh.gif
Bet matyt, dar nėra taip blogai, kad pas gydytoją neina.
Jau ne forumuose diagnozes nustatynėt, kai kiaušinis ištinęs ir skausmas juntamas.





Cia pakritikuot ir tusciais komentarais pasimetyt atejot? O patarimo vertingo nei vieno...
Forumai yra tam, kad diskutuoti ir dalintis patirtimi. O is jusu jos neisskaiciau..



Atsakyti
Patarimas: raginkite vyrą kreiptis į gydytoją.
Atsakyti
gal galit pasiulyt gera gydytoja kaune gydyti prostatitui?,buvau pas skaudicka jokiu tyrimu nedare tik echoskopija,net nezinau ar tikrai man tas prostatitas,siaip kartais paskausta seklides ir erkcija nekokia israse antibiotiku 10 dienu ir 3 menesius gerti kazkoki mepartricin 40mg,kuris kaip supratau nuo isvesejimo,o ne nuo prostatito ar erekcijos o kaina zveriska 20 tabeciu apie 40 euru,tai visam kursui apie 160,domintu ir kito daktaro nuomone nes cia idomei be jokiu tyrimu
Atsakyti
QUOTE(Graciella @ 2015 03 23, 20:16)
atgaivinam tema...
vyriskis skundziasi kairio pilvo sono skausmu, pereinanciu i kaire kirksni ir kaire seklide.
Skausmas atsirado veliau, kai padare kelis pratimus: atsilenkimu keleta ir vadinamas "zirkles".
Mane, gal infekcija ar uzdegimas - gere antibijotikus, nepadejo.  Skausmas gulimoj padety nejuntamas, tik pradejus vaikscioti itin sustipreja. Kaire seklide patinus, desine - viskas ok. Gal cia kirksnies ar slaunies isvarza, itakojusi ir skausma zemiau? Ar cia rimtesnes vyriskos bedos, pas daktara eiti delsia?


Nezaiskit, nelaukit, tevukui panasus skausmai buvo, pasirodo akmenys inkstuose ir slapimkanalyje, vienas jau buvo uzstriges, dar kiek butu supleses inksta. Cia ne juokai...
Atsakyti
QUOTE(Graciella @ 2015 03 24, 02:42)
O patarimo vertingo nei vieno...
Forumai yra tam, kad diskutuoti ir dalintis patirtimi

patarimas gali būt tik vienas: eit pas gydytoją.
Kai geri antibiotikus, jau ne forume diskutuot reikia ax.gif

QUOTE(skarpas @ 2015 03 24, 09:57)
gal galit pasiulyt gera gydytoja kaune gydyti prostatitui?

pabandykit čia paskaityt.
Atsakyti
QUOTE(sima123 @ 2015 03 24, 06:03)
Nezaiskit, nelaukit, tevukui panasus skausmai buvo, pasirodo akmenys inkstuose ir slapimkanalyje, vienas jau buvo uzstriges, dar kiek butu supleses inksta. Cia ne juokai...




Ar jaute tevukas skausma slapinantis? O gal galit detaliau aprasyt, kokia po to veiksmu seka esant tokiai diagnozei. Kokius tyrimus atliko norint nustatyt diagnoze? Kaip tuos akmenis vale? Skalde? Ar kitaip chirurgiskai pasalino? Ar ilgai ligoninej reikejo gulet po to? Kaip toliau prisiziureti?

Mano aprasytas atvejis komplikuotas, nes minetas vyras gyvena uzsienyje, esant tokiai situacijai planuoja skubu vizita pas gydytojus LT. Temperaturos nera, skausmo slapinantis nera, inkstu neskauda. Galbut skausmo lokalizacija skiriasi pas ivairius zmones. O ir atsirado problema kazkaip is niekur, niekad anksciau nesiskusta... Dekui uz pasidalinta patirti.
Atsakyti
QUOTE(Graciella @ 2015 03 23, 21:16)
atgaivinam tema...
vyriskis skundziasi kairio pilvo sono skausmu, pereinanciu i kaire kirksni ir kaire seklide.
Skausmas atsirado veliau, kai padare kelis pratimus: atsilenkimu keleta ir vadinamas "zirkles".
Mane, gal infekcija ar uzdegimas - gere antibijotikus, nepadejo.  Skausmas gulimoj padety nejuntamas, tik pradejus vaikscioti itin sustipreja. Kaire seklide patinus, desine - viskas ok. Gal cia kirksnies ar slaunies isvarza, itakojusi ir skausma zemiau? Ar cia rimtesnes vyriskos bedos, pas daktara eiti delsia?

jei sportuojant atsirado, gali buti patempimas, isnirimas koks... bet per kazkiek laiko turetu praeiti. na neturejo niekas plysti
Atsakyti

Sveiki visi. Tikiuosi dar atsiras galinciu padeti. Sergu letiniu prostatitu ir ieskau gydytojo profesionalo Vilniuje kuris galetu tiksliai sustatyti gydymo plana. Ar galetumete ka nors parekomenduoti?

Atsakyti