Įkraunama...
Įkraunama...

Valandinis,naktinis,savaitgalinis mokestis auklei

Sveikos, mamytės 4u.gif
Pirmą kartą samdau auklę ir susidūriau su tokia problema: sutarėme su aukle, kad dirbs pas mus darbo dienomis už 4lt/h. klausiau, ar galės su vaikeliu pabūti savaitgaliais. Ji sakė, kad be problemų, bet norėtų 5 lt/h. Aš sutikau. Po kelių dienų ji atėjusi praneša, kad nori už savaitgalius dvigubai, t.y. 8lt/h. blink.gif Ji, mat, pasiklausinėjusi kitų auklių ir nutarusi, kad per pigiai užsiprašė...
Sutinku, kad už savaitgalius reikia mokėti brangiau, bet jei reiks išvykti ne 3-5 valandom, o visom 30 ar daugiau? Tai tektų auklei sumokėti 240 ir daugiau Lt ????? Aš tiek neuždirbu verysad.gif Ką patartumėte? Kaip jūs mokate už išeigines dienas?
Atsakyti
Ir dar klausimas: ar apmokate mėnesinį pravažiavimo bilietą???
Atsakyti
QUOTE(mamaingrida @ 2006 09 24, 21:18)
Sveikos, mamytės 4u.gif
Ji sakė, kad be problemų, bet norėtų 5 lt/h. Aš sutikau. Po kelių dienų ji atėjusi praneša, kad nori už savaitgalius dvigubai, t.y. 8lt/h.  :


Aš tai manyčiau, kad galioja pirminis susitarimas. Tai jei dar kartą pakalbės su auklėm, tai dar ir už val. sugalvos kokius 7 lt.
Mano "ankstesnioji " auklė buvo linkusi pabendrauti su kitom auklytėm ir po to grįžusi iš lauko kelti kainą blink.gif Iš pradžių keista buvo pasiklausius kokius atlyginimus moka kitos šeimos, mano mokamas buvo mažiausias. Bet po to nebekreipiau dėmesio ir mokėjau kaip buvom sutarę.

O kelionės bilieto aš neapmoku ax.gif Beje, man irgi niekas neapmoka g.gif
Manau, čia susitarimo reikalas cool.gif
Atsakyti
Jeigu reikėtų, kad auklė pabūtų savaitgalį kelias valandas, sumokėčiau dvigubai. O visai dienai tikiuosi, kad neprireiks, turiu kitų variantų. Labai jau nemenka sumelė gaunasi. Gal tokiu atveju galima būtų sumokėti tuos 5 Lt ir pasiūlyti jai už tą pradirbtą savaitgalį išeiginę dieną vidury savaitės? (Tarkim, paimk darbe laisvą dieną, kur už vaikus priklauso mirksiukas.gif )
Dėl apmokėjimo už pravažiavimą paprastai tariamasi priimant, tas pats kaip ir su maitinimu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovvita: 25 rugsėjo 2006 - 21:57
dėkui už Jūsų nuomonę smile.gif aciuks.gif
Ir aš manau, kad kelionė į darbą ir iš jo - tai auklės reikalas. Ji turėjo apsiskaičiuoti ir kelionės išlaidas, prieš prašydama atlyginimo. Na, o dėl savaitgalių - lyg ir sutarėme. Vakar, kai ji atėjo, sakau - išsiaiškinkime, nes manęs netenkina tavo pasiūlyta kaina. Ir ką - ji sutiko thumbup.gif - už pirmas 6 val. mokėsiu dvigubai, o už likusias po 5 lt. bigsmile.gif Manau - taip bus teisingai.
Tikrai esu kol kas patenkinta savo auklyte, nenorėčiau jos prarasti, bet ir pinigų maišas nesu - tūkstančiais, dėje, negaliu mokėti mastau.gif
Atsakyti
Dažniausiai taip stipriai atlygis gali pakilti kai valandų mažiau nei keturios, bet viskas, žinoma, susitarimo reikalas.
Atsakyti
na mes su savo auklyte atsiskaitom uz savaitgalius lygiai taip pat kaip ir uz darbo dienu valandas.O menesini bilieta-tai ir man nuvykima i darba niekas nekompensuoja
Atsakyti
Vaikui 1 metai ir mėn. Visada auklei mokėdavau po 5 lt/val. lygiai tiek kiek paprastom dienom. Bet sutariam tokiu metu, kai auklei patogiau dirbti. paprastai - sekmadienį. vaikas užmiega gana anksti ir likusią vakaro dalį ji sėdi prie TV arba interneto, arba miega.... pernakvoja mano namuose ir iš ryto keliauja į mokslus, nes taip jai patogiau (namo važiuoti nenori).... paprastai manes nebuna apie 7-8 valandas, daugiau kaip pusę laiko vaikas miega. Šiandien ji pareiškė, kad kiti savaitgaliais moka po 10 Lt/val blink.gif
sakyčiau, truputį per daug kai beveik nieko daryti nereikia, nors dėl darbo priekaištų neturiu... O kaip jums atrodo?
Atsakyti
mamytes patarkit kiek moket auklei kuri ne visada turetu parvesti vaika is lopselio ir buti su vaiku kai sirgs.juk negaliu zinot kada ji sirgs.tad kaip man tada tartis su aukle del pinigeliu?aciu
Atsakyti
Na, bent jau Kaune valandinių ir pastovių auklyčių darbo užmokestis prasideda nuo 4 Lt/valanda. 4u.gif
Atsakyti
Vilniuje nuo 5Lt uz valanda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skeveldra @ 2006 12 07, 23:14)
Na, bent jau Kaune valandinių ir pastovių auklyčių darbo užmokestis prasideda nuo 4 Lt/valanda.  4u.gif


Tai ar ne nuo 3 lt/val (prasideda) ?
Atsakyti