Įkraunama...
Įkraunama...

Valandinis,naktinis,savaitgalinis mokestis auklei

QUOTE(Teja @ 2006 12 08, 09:26)
Vilniuje nuo 5Lt uz valanda smile.gif

tai tipo 5lt uz val.o kiek uz parvedima?
Atsakyti
QUOTE(Skeveldra @ 2006 12 07, 23:14)
Na, bent jau Kaune valandinių ir pastovių auklyčių darbo užmokestis prasideda nuo 4 Lt/valanda.  4u.gif



Netiesa schmoll.gif Prasideda nuo 3 Lt/h
Papildyta:
QUOTE(keti24 @ 2006 12 07, 22:13)
mamytes patarkit kiek moket auklei kuri ne visada turetu parvesti vaika is lopselio ir buti su vaiku kai sirgs.juk negaliu zinot kada ji sirgs.tad kaip man tada tartis su aukle del pinigeliu?aciu


Kuo daugiau pareigų auklytė turės, tuo daugiau mokėti. Už tiek kiek išvardinai, aš mokėčiau 3 lt/h
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Villke: 08 gruodžio 2006 - 17:54
QUOTE(Villke @ 2006 12 08, 18:46)
Netiesa  schmoll.gif  Prasideda nuo 3 Lt/h
Papildyta:
Kuo daugiau pareigų auklytė turės, tuo daugiau mokėti. Už tiek kiek išvardinai, aš mokėčiau 3 lt/h

o matai sako kad kuo maziau valandu gaunasi tuo brangiau,nes nieko neuzdirbs tada
Atsakyti
QUOTE(keti24 @ 2006 12 08, 21:42)
o matai sako kad kuo maziau valandu gaunasi tuo brangiau,nes nieko neuzdirbs tada


3 lt/h yra maždaug vidurkis. Šeip gali derėtis, kad mokėti 4 lt/h, nes žiūrėt reikia trumpą laiką, bet aš tada ieškočiau studentės ar pensininkės, kuri dirbdama aukle tik prisidurtų prie gyvenimo. Tokiu atveju galima rasti net ir už 2 lt/h
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Villke: 08 gruodžio 2006 - 22:27
QUOTE(Villke @ 2006 12 08, 18:46)
Netiesa  schmoll.gif  Prasideda nuo 3 Lt/h

Na, nežinau, kiek teko bendrauti su normaliomis auklėmis (turinčiomis geras rekomendacijas), kurios ir su vaikais užsiima ir pažaidžia ir pamoko įvairių dalykų, ne tik televizorių per dienas spokso, tai kainos nuo 4Lt už valandą prasideda.
Atsakyti
QUOTE(Skeveldra @ 2006 12 09, 00:10)
Na, nežinau, kiek teko bendrauti su normaliomis auklėmis (turinčiomis geras rekomendacijas), kurios ir su vaikais užsiima ir pažaidžia ir pamoko įvairių dalykų, ne tik televizorių per dienas spokso, tai kainos nuo 4Lt už valandą prasideda.


Mūsų auklė ir žaidžia, ir moko, ir į lauką eina, ir valgyt padaro. Priėmėm ją su LABAI didelėm rekomendacijom, praėjo tikrai nemenką atranką ne tik mūsų, bet ir mus supančių žmonių. Mes jai mokam 3 lt/h.
Mano pussesres auklė prie viso to ką išvardinau dar ir lygina skalbinius - jai taip pat moka 3 lt/h.
Draugės auklę netgi galima būtų pavadinti valandine, nes darbo laikas tikrai nėra ilgas ir dar prie viso ko nėra konkrečių darbo valandų (pvz. nuo 8 iki 17 val.) vaikui daro valgyt - irgi moka 3 lt/h
Mano kaimynė dirbdama aukle su dviem vaikais ima 3 lt/h....
Galėčiau ir daugiau pavardinti, bet faktas tas, kad galima susirasti tkrai puikią auklę auklę už jau minėtą sumą valandai. smile.gif
Beje, su mūsų maže televizoriaus nepaspoksosi mirksiukas.gif Labai judrus, žingeidus vaikas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Villke @ 2006 12 09, 12:16)
Mūsų auklė ir žaidžia, ir moko, ir į lauką eina, ir valgyt padaro. Priėmėm ją su LABAI didelėm rekomendacijom, praėjo tikrai nemenką atranką ne tik mūsų, bet ir mus supančių žmonių. Mes jai mokam 3 lt/h.
Mano pussesres auklė prie viso to ką išvardinau dar ir lygina skalbinius - jai taip pat moka 3  lt/h.
Draugės auklę netgi galima būtų pavadinti valandine, nes darbo laikas tikrai nėra ilgas ir dar prie viso ko nėra konkrečių darbo valandų (pvz. nuo 8 iki 17 val.) vaikui daro valgyt - irgi moka 3 lt/h
Mano kaimynė dirbdama aukle su dviem vaikais ima 3 lt/h....
Galėčiau ir daugiau pavardinti, bet faktas tas, kad galima susirasti tkrai puikią auklę auklę už jau minėtą sumą valandai.  smile.gif
Beje, su mūsų maže televizoriaus nepaspoksosi  mirksiukas.gif Labai judrus, žingeidus vaikas.  biggrin.gif

na radau lyg viena moteriske,4lt uz val+keliones islaidos.gerai jei nesirgs,o jei sirgs verysad.gif tex beveik visa atlyginima paaukot. verysad.gif
Atsakyti
Siaubas tikras su kainom. Vyriausias kai augo 1,5 lt per valanda mokejom. Viduriniuko auklei 450 per menesi (+ laisvadieniai keli). Dabar su siaubu laukiu kitu metu kai reiks aukles ieskoti... Bijau, kad visai nesusirsim - namie atsisakem nuo televizoriaus. O ir moketi 700 lt man atrodo nepaprastai daug (pati destytojaudama gaunu 900). Kitas dalykas - net ir uz tokius pinigus neaisku ar gera zmogu rasi - ir ko tik nebuvo kol pirmi du vaikai uzaugo (aisku, turejom ir keleta tikrai nuostabiu zmoniu).
Atsakyti
nematau as cia ko stebetis. juk ir jus kai einat i darba nenorit uz minimuma dirbti, tai kodel kitiems norit moketi centus? pati studente budama dirbau aukle ir namus tvarkiau. dabar pati auklei moku 4 lt (kaune) ir ji buna tik su vaiku. tik valgyti isverda, kol miega. aukle yra aukle. jos pareiga rupintis vaikais kaip priklauso ir uz tai gauti pinigus. o namu tvarkymas jau ne aukles reikalas.
Atsakyti
QUOTE(dooovile @ 2006 12 15, 16:13)
Siaubas tikras su kainom. Vyriausias kai augo 1,5 lt per valanda mokejom. Viduriniuko auklei 450 per menesi (+ laisvadieniai keli). Dabar su siaubu laukiu kitu metu kai reiks aukles ieskoti...


Tikrai kad siaubas drinks_cheers.gif Pas mus provincijoj tai kainos siek tiek mazesnes, o jei dar kokia normalia pensininke susirandi, tai galim susitarti ir 1,5 Lt uz valanda. Pati planuoju nuo rudens aukles ieskoti (8 val. per diena), tai galvoju su kokiais 400 Lt gal susitarsim. O jei ne, tai bus liudna:blink: Suprantu, kad auklems irgi pinigeliu norisi kuo daugiau uzsidirbti, bet kai gera dali algos tenka atiduoti, tai liudna verysad.gif O darzelio del ligu bijau
Atsakyti
Kiek man teko bendrauti su aklemis pats maziausias uzmokestis 800 Lt per menesi,kuri geresne ima ir 1000 Lt. Man kila Klausimas kiek turi uzdirbti mama, kad apsimoketu akle? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tafuti @ 2006 12 26, 23:22)
Kiek man teko bendrauti su aklemis pats maziausias uzmokestis 800 Lt per menesi,kuri geresne ima ir 1000 Lt. Man kila Klausimas kiek turi uzdirbti mama, kad apsimoketu akle? g.gif

tai ir turi tiek uzdirbti kad apsimoketu smile.gif

sejp manau uz gerai atliekamas pareigas auklei privalu gerai sumoketi, jei neisgali vyras pasamdyti Aukles, tegul pasamdo vaiko motina.. (zmona) , tada jai tikrai dirbt nereiks...
Atsakyti