Įkraunama...
Įkraunama...

Medinės žaliuzės

Pas mane medinės tamsios žaliuzės. Grožis nerealus. Bet jau dulkės dulkelės doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2010 01 29, 22:33)
Pas mane medinės tamsios žaliuzės. Grožis nerealus. Bet jau dulkės dulkelės doh.gif 


Greitas ir paprastas būdas - pasukti žaliuzes, kad jos būtų "uždarytos", imti dulkių siurblį ilgu "kotu", įjungti vidutiniu pajėgumu ir nusiurbti. Tada uždaryti žaliuzes priešinga puse ir procedūrą pakartoti. thumbup.gif
Na gal ir nebus taip švaru, kaip valant po vieną juostelę skudurėliu, bet jei į svečius atvyksta anyta ("Už pusvalandžio būsiu!"), toks greitasis apsišvarinimo būdas - pats tas! ax.gif

Aš, kaip ne pati didžiausia švaruolė, saviškes taip nusiurbiu gal kartą per mėnesį, o rimčiau valau tik gal prieš Velykas ar kitas didžiąsias šventes blush2.gif - na ikišiol dar niekas pirštais neužbadė ax.gif

Atsakyti
man labai grazu medines zaliuzes thumbup.gif o kokio didziausio plocio jos galetu buti? jei pvz norisi deti ant terasiniu duru...
dar ziurejau Laurestos psl, pliusuotos zaliuzes -nerealiai graziai atrodo wub.gif
Atsakyti
Giedre.v, Jei dėl pačių žaliuzių pločio, tai jų plotis iki 3 metrų bigsmile.gif
O medinės juostelės gali būti iki 70 mm mirksiukas.gif
O kokie Jūsų lango išmatavimai ?
Atsakyti
QUOTE(Skirpus @ 2010 02 02, 09:19)

Giedre.v, Jei dėl pačių žaliuzių pločio, tai jų plotis iki 3 metrų  bigsmile.gif
O medinės juostelės gali būti iki 70 mm  mirksiukas.gif
O kokie Jūsų lango išmatavimai ?


oi tai pakankamai plocio. pas mus apie 4 metrus vitrinos, bet jos padalintos per puse.

man dar patinka fasadines zaliuzes arba tiesiog tokios kaip audinys, bet is isores namo. Lt dar neteko matyt tokiu. bet vaizdas liuks, o ir is vidaus nereikia apsikraut visokiom uzuolaidom ar zaliuzem smile.gif
Atsakyti
pas mane namuose gal jau 2 metai medines zaliuzes. Uzsakinejom Laurestoj. Virtuvej du langai nevarstomi,tai dejom tas storesnes juosteles zaliuzes, o plonesniu juosteliu uzdejom ant vitrininiu langu,kuriu yra 4 ir tik vienas is ju varstoma(tai ten dar papildomai ta zaliuze pritvirtina,kad nesitabaluotu). Spalvas suderinom labai thumbup.gif atrodo. Duoda daug jaukumo namams. Del dulkiu valymo,tai nera labai sudetinga,bet to as ne taip ir daznai jas ten valau(gal i menesi viena kart pereinu). Siaip dar toks pastebejimas,kad tos plonesniu juosteliu zaliuzes kai kurios issilankste nuo saules,bet tikrai ne ant tiek ,kad gadintu vaizda(tai mes zinojom,nes vis delto tai medis).
Atsakyti
pas mus dabar bute yra medines issikraipiusios, bet jos is Ikejos, tai ir kokybe matyt aititinkama smile.gif
Atsakyti
Giedre.v, yra 2 galimybės : montuoti žaliuzes prie rėmo arba uždengti visą nišą smile.gif

O dėl išsikraipymo..taip, medis kartais būna neprognozuojamai "gyvas", bet įprastai tai pasireiškia per garantinį laikotarpį ir labai retai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Skirpus @ 2010 02 03, 14:15)
Giedre.v, yra 2 galimybės : montuoti žaliuzes prie rėmo arba uždengti visą nišą  smile.gif  atsiųskite langų nuotraukas į AŽ arba galite užsisakyti nemokamą konsultaciją ir mes pasiūlysime optimaliausią variantą  mirksiukas.gif



oi kad mums dar anksti apie tai galvoti... pas mus dar nei sienos netinkuotos biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki , kalbant apie mediniu zaliuziu kaina - neperlekite lazdos! smile.gif
Buvau uzejes i laurestos salona Domus galerijoje, paprasiau pigiausiu placiu mediniu zaliuziu, tai man mergina parode zaliuziu pavyzdi, kur aiskiai matosi uzklijuota plevele su atspausdintu medzio rastu... g.gif I mano klausima, ar tai tikrai medines zaliuzes, atsake- taip, bet padengtos kitaip, kaip- nezino... schmoll.gif Nieko pries lauresta neturiu, bet mokant tokius pinigus, norisi zinoti viska apie preke... Tiesiog norejau perspeti ir apie toki varianta. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ekler: 04 vasario 2010 - 10:48
QUOTE(ekler @ 2010 02 04, 12:47)
Sveiki , kalbant apie mediniu zaliuziu kaina - neperlekite lazdos!  smile.gif
Buvau uzejes i laurestos salona Domus galerijoje, paprasiau pigiausiu placiu mediniu zaliuziu, tai man mergina parode zaliuziu pavyzdi, kur aiskiai matosi uzklijuota plevele su atspausdintu medzio rastu... g.gif  I mano klausima, ar tai tikrai medines zaliuzes, atsake- taip, bet padengtos kitaip, kaip- nezino...  schmoll.gif Nieko pries lauresta neturiu, bet mokant tokius pinigus, norisi zinoti viska apie preke... Tiesiog norejau perspeti ir apie toki varianta. cool.gif


Ech, na kalbant apie "kokybišką" konsultantės darbą, tai nebėra ką pasakyti, žodis ne žvirblis, ar kaip ten sakoma blush2.gif , vis tik apgailestauju, kad ne visi myli savo darbą 4u.gif

Taigi, teisybė tokia. Plačios žaliuzės Laurestoje yra dviejų rūšių (kiekviena iš jų turi ir savo spalvų paletę). Pirmoji, pigesnė, yra gaminama iš laminuoto medžio. Tai tas pats medis, tik jo paviršius padengtas plonyte specialia plėvele su medžio rievių raštu. Tokios lentelės yra kiek ryškenės, su išraiškingesne medienos tekstūra ir apsaugotos nuo saulės blukinimo, o bendra visos žaliuzės spalva gaunasi vientisesnė . Kadangi supjaustytos medienos nereikia taip kruopščiai rūšiuoti, laminuotų medinių žaliuzių kaina yra apie 50 Lt mažesnė.

Kita rūšis, gaminama iš visiškai natūralaus impregnuoto-dažyto-lakuoto medžio. Visiškai natūralu, vadinasi, "kaip gamta sutvėrė" - atskirų juostelių medienos struktūra skirtinga, vienų pluoštas smulkus, kitų kiek stambesnis, vienos margesnės, kitos lygesnės ir t.t. Nėra tokios išraiškingos, kaip laminuotos, tačiau visiškai natūralios mirksiukas.gif
Atsakyti

Aciu, Feja, manau , gavus tokia konsultacija, lauresta sulauktu tik komplementu. 4u.gif Noras sutaupyti siais laikais yra naturalus, bet zaliuzes, ypac medines- tai ilgalaike investicija... Galiu itarti, kad mediniu zaliuziu pagrindinis priesas - saules spinduliai, ka galima pasakyti apie atsparuma blukimui? g.gif
Atsakyti