Įkraunama...
Įkraunama...

Baltupytes mergytes

user posted imageO kokia bedantė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O Guoda kokia graži wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Labiausiai patiko, kaip is seses juokiasi mazoji tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
O Jetau, pasirodo senokai cia pas jus buvau, va ka reiskia kai per arti gyveni, tai atrodo, kad ir matai tankiai doh.gif
Ale Barbora kokia faina be dantu wub.gif O ka pele uz danti dave g.gif
Ir Guoda kokia grazuole, nu tikrai senei bemaciau. O tu ja kaip apkirpus, as vis nedrystu Lejos kirpt, jau gripka i akis lenda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ewa @ 2005 03 15, 13:25)
O Jetau, pasirodo senokai cia pas jus buvau, va ka reiskia kai per arti gyveni, tai atrodo, kad ir matai tankiai  doh.gif



Nu aš ir sakau,reiks daryt išvadas,va pavasaris ateis,gal ir tos ligos taip nebepuls ,tai ir susitiksim mirksiukas.gif O dabar tai mano merginos abi sloguoja,vat unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zydriausia @ 2005 03 15, 11:16)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif 
Labiausiai patiko, kaip is seses juokiasi mazoji  tongue.gif  4u.gif


Na,iš tikrųjų tai mažoji ne iš jos juokėsi,dar per maža ,kad suprastų,bet čia aš bandžiau kokį tai siužetą išlaužt ax.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
nu fainos merguzeles thumbup.gif wub.gif rolleyes.gif

man mazge tai jau taip panasi i patri mergaiciuke ax.gif , nu bet cia ne as pirma, man rodos, jau taip sakau blush2.gif
Atsakyti
Va čia tai bent manikės auga wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
O kokia grazi papuga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jakuska @ 2005 03 17, 15:20)
O kokia grazi papuga 4u.gif

Ne papūga, o Žolytė tongue.gif biggrin.gif blink.gif
Atsakyti
oi kokios grazulkos wub.gif
Niekaip nenusprendziu -panasios, ar nelabai. Vienoj fotke vienaip atrodo, kitur kitaip. Tai kaip is tiesu yra?

Labai afinas papugytes vardas. ir pati Zolyte fainulka


Baltupyte, greit beki i rankdarbiu skyreli papasakot, kaip mazosios megztinuko rankoves numezgei, as ir taip noriu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 17 kovo 2005 - 16:47
Vai vai, kaip gražu wub.gif O aš niekaip megztukui nenuperku užtrauktuko blush2.gif doh.gif Tu, kaip visad ir visur mane aplenki cray.gif biggrin.gif Greičiau atvažiuokit 4u.gif
Atsakyti
Sveika,Baltupyte 4u.gif

Parasiau tau meila,gal gavai. smile.gif
Jau mokslo laikais pasizymejai originali mezgeja, nu bet
va vis tobuleji.
Megztinukai liuksiniai,o dukrytes ispuostos!
Pagal Guodos veiduka supratau,kad mama kazkur matyta drinks_cheers.gif

As dar tik pradedu supermamoj,tad kai ismoksiu,gal imesiu savo nuotraukyte...
Atsakyti