Įkraunama...
Įkraunama...

Apgamai

QUOTE(rimule @ 2006 12 03, 15:33)
O kaip tu ta apgama naikinai? Lazeriu? As vakar buvau pas Babajana, apziurejo mano apgamus, viena rekomendavo pasalinti. As tokia ziopla, kad net nepaklausiau kokiu budu, bet sprendziu, kad ispjauti, o ne lazeriu. Tuo paciu siule kelis pasalinti lazeriu (cia tik del estetinio vaizdo). Zodziu, uzrase mane kitam penktadeiniui operacijai. O dabar as svarstau - jei uz konsultacija ir paziurejima sumokejau 220 Lt, tai kiek kainuos operacija? doh.gif  Dabar galvoju, gal kur tokias proceduras atlieka pigiau? Ar nieks pas Babajana nesalino, o gal gali taip ka patarti? Buciau dekinga uz patarimus, nes labai jau brangus malonumas g.gif

aš skambinau į GK kliniką ir klausiau kiek kainuoja apgamo pašalinimas chirurginiu būdu, sakė NUO 400 Lt.Man per brangu, susitariau Kauno klinikose.
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2006 12 04, 10:34)
aš skambinau į GK kliniką ir klausiau kiek kainuoja apgamo pašalinimas chirurginiu būdu, sakė NUO 400 Lt.Man per brangu, susitariau Kauno klinikose.


jooo, daugokoka doh.gif
o Kauno klinikose nemokamai?
kodel ji reikia chirurgiskai salinti o ne su lazeriu, nesake?
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2006 12 04, 09:36)
jooo, daugokoka  doh.gif
o Kauno klinikose nemokamai?
kodel ji reikia chirurgiskai salinti o ne su lazeriu, nesake?

Kauno klinikose nuėjau su siuntimu, tipo nemokamai, bet...mokėsiu. Onkologas pabrėžė, kad tik chirurginiu būdu, nes pakitusi apgamo struktūra, vienu žodžiu jis keičiasi, todėl reikia išpjauti viską.Eisiu ateinantį pirmadienį.
Atsakyti
Aš taip pat turiu kelis apgamus, kuriuos planuoju panaikinti - labai jau dažnai aš juos kabinu. Odos gydytojai kostatavo, kad juos pjauti galima, nepavojingi, bet vat su išpjovimu bėdos... doh.gif kiek užsiregistruoju į klinikas, tiek kas nors atsitinka ir negaliu nuvažiuoti... Gal, sakau, čia ženklas, kad nelįsčiau prie tų apgamų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Villke @ 2006 12 04, 15:19)
Aš taip pat turiu kelis apgamus, kuriuos planuoju panaikinti - labai jau dažnai aš juos kabinu. Odos gydytojai kostatavo, kad juos pjauti galima, nepavojingi, bet vat su išpjovimu bėdos... doh.gif  kiek užsiregistruoju į klinikas, tiek kas nors atsitinka ir negaliu nuvažiuoti... Gal, sakau, čia ženklas, kad nelįsčiau prie tų apgamų?  g.gif


na nežinau ar verta tuo tikėti ax.gif
vienok kai bijojau savo apgamus šalinti ir skaitinėjau visą įmanomą info, tai paprastai tariant išvados tokios -
apgamai yra arba gerybiniai arba piktybiai
gerybiniai gali supiktybet
piktybiniai yra gydomi is esmes vienu budu - juos pasalinant

tai vat esme man pasirode tokia, kad jei turi apgama, turi problema, neturi apgamo - galbut neturi problemos

aisku, pas mane liko kruva tu visokiu apgamu apgameliu, bet pasalinau ta, kuris man labiausiai kliuvo, buvo nuolat uzkabinamas ranksluosciu, šaliku, rūbus velkantis ar pan...

dar vienas dalykas, kuri noriu pasakyti (bet cia del salinimo lazeriu) - baisiausia ne pasalinti apgama, nes ten viskas vyksta labai greitai ir buni lyg kokiam apspangime - baisiausia yra po to.... kai pradeda kamuoti kažkoks nerimas, abejonės, baimė, kai tą šašą tyrinėji po 11100 kartų per dieną ir bandai įžiūrėti, ar jis gyja, ar ne; ar pūliuoja, ar ne ir pan...
Atsakyti
Vaje, kaip brangu gk klinikoje. Ko gero, perskambinsiu as jiems ar atsisakysiu... ax.gif O kur Vilniuje salina apgamus chirurginiu budu? Santariskese onkologiniame? Bet ten, speju, eiles pusmeciui g.gif. Va tau ir gydykis kad nori...
Atsakyti
Mergaitės...Turiu ir aš problemų su apgamais. Vis renkuosi, pas ką eiti. Čia paskaičiau senesnius postus, kuriuose apie Narmedą nelabai kaip atsiliepia, o va draugė sakė, kad jai būtent ten šalino ir ji liko labai patenkinta. Gal turit patirties su šia klinika būtent apgamų srityje?
Atsakyti
QUOTE(rimule @ 2006 12 03, 15:33)
O kaip tu ta apgama naikinai? Lazeriu? As vakar buvau pas Babajana, apziurejo mano apgamus, viena rekomendavo pasalinti. As tokia ziopla, kad net nepaklausiau kokiu budu, bet sprendziu, kad ispjauti, o ne lazeriu. Tuo paciu siule kelis pasalinti lazeriu (cia tik del estetinio vaizdo). Zodziu, uzrase mane kitam penktadeiniui operacijai. O dabar as svarstau - jei uz konsultacija ir paziurejima sumokejau 220 Lt, tai kiek kainuos operacija? doh.gif  Dabar galvoju, gal kur tokias proceduras atlieka pigiau? Ar nieks pas Babajana nesalino, o gal gali taip ka patarti? Buciau dekinga uz patarimus, nes labai jau brangus malonumas g.gif

jo, lazeriu panakino Bloznelytė. mokėjau tik 50lt už pašalinimą, nu bet ir rezultatas kaip už 50lt. liko duobutė doh.gif būčiau žinojus, tai geriau būčiau pasitaupius ir pas babajaną ėjus. mano dėdė pas jį šalino didžiulį apgamą, tai nė žymelės neliko..
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2006 12 03, 16:08)
dar tik savaite praejo kaip suprantu, tai sunku pasakyti. man antra savaite jau, bet dar iki duobuciu stadijos nepriejom, tik sasai nukrito...

Duti,o pa ką tu šalinai?? na tai manau jei nukritus šašams nėra tu duobučių, tai ir neatsiras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mantienė @ 2006 12 05, 17:15)
Duti,o pa ką tu šalinai?? na tai manau jei nukritus šašams nėra tu duobučių, tai ir neatsiras smile.gif


pas babajana, GK klinikoj... nu kol kas dar nesugijo pilnai, tai sunku pasakyti del duobuciu, kazkoks idubimas gal ir yra, bet jauciu vis tiek - maziau demesio tas idubimas trauks negu apgamas...
Atsakyti
QUOTE(rimule @ 2006 12 03, 16:33)
O kaip tu ta apgama naikinai? Lazeriu? As vakar buvau pas Babajana, apziurejo mano apgamus, viena rekomendavo pasalinti. As tokia ziopla, kad net nepaklausiau kokiu budu, bet sprendziu, kad ispjauti, o ne lazeriu. Tuo paciu siule kelis pasalinti lazeriu (cia tik del estetinio vaizdo). Zodziu, uzrase mane kitam penktadeiniui operacijai. O dabar as svarstau - jei uz konsultacija ir paziurejima sumokejau 220 Lt, tai kiek kainuos operacija? doh.gif  Dabar galvoju, gal kur tokias proceduras atlieka pigiau? Ar nieks pas Babajana nesalino, o gal gali taip ka patarti? Buciau dekinga uz patarimus, nes labai jau brangus malonumas g.gif


As salinau pas Babajana. Uz mazucio apgamelio pasalinima chirurginiu budu sumokejau 550 berods. Zodziu netoli 600. O dabar dar viena reikia salint, nes kazkodel is karto jo nepastebejo... *****, bet vis neprisiruosiu uzsiregistruot. Ir vel jauciu panasiai suplosiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2006 12 07, 11:10)
As salinau pas Babajana. Uz mazucio apgamelio pasalinima chirurginiu budu sumokejau 550 berods. Zodziu netoli 600. O dabar dar viena reikia salint, nes kazkodel is karto jo nepastebejo... *****, bet vis neprisiruosiu uzsiregistruot. Ir vel jauciu panasiai suplosiu doh.gif

dieve, kokios kainos...
Atsakyti