Įkraunama...
Įkraunama...

Antibiotikai ar homeopatiniai/augaliniai vaistai

O ką parodo kraujo tyrimas jeigu vaikas karščiuoja? Žodžiu jeigu vaikui pakyla temperatūra tai daktarė iškart liepia pasidaryti mokamą kraujo tyrimą kuris neva parodo ar reikalingi antibiotikai, na kažkoks (pamiršau pavadinimą) rodiklis padidėja daug kartų, bet aš abejoju ar reikia tų antibiotikų. Na pvz. dukrytei temperatūra buvo 1 d. raudona gerklė, puolė gazdinti, kad be antibiotikų liga gali persiduoti į inkstus ir pan. Pradėjom aišku juos gerti ir situacija jau pirmą dieną pasidarė gera, ar galima juos nutraukti? Kitą kartą vėl temperatūra, vieną d. raudona ausis, vėl tas pats kraujo tyrimas ir vėl toks pasakymas, kad be antibiotikų tau jau niekaip. Gal žinot kokį rodiklį parodo tas kraujo tyrimas, pasiskaityčiau internete, aš manau, kad kai pakyla temperatūra jis bet kokiu atvėju išauga.
Atsakyti
QUOTE(liepa1 @ 2010 11 26, 17:22)
O ką parodo kraujo tyrimas jeigu vaikas karščiuoja? Žodžiu jeigu vaikui pakyla temperatūra tai daktarė iškart liepia pasidaryti mokamą kraujo tyrimą kuris neva parodo ar reikalingi antibiotikai, na kažkoks (pamiršau pavadinimą) rodiklis padidėja daug kartų, bet aš abejoju ar reikia tų antibiotikų. Na pvz. dukrytei temperatūra buvo 1 d. raudona gerklė, puolė gazdinti, kad be antibiotikų liga gali persiduoti į inkstus ir pan. Pradėjom aišku juos gerti ir situacija jau pirmą dieną pasidarė gera, ar galima juos nutraukti? Kitą kartą vėl temperatūra, vieną d.  raudona ausis, vėl tas pats kraujo tyrimas ir vėl toks pasakymas, kad be antibiotikų tau jau niekaip. Gal žinot kokį rodiklį parodo tas kraujo tyrimas, pasiskaityčiau internete, aš manau, kad kai pakyla temperatūra jis bet kokiu atvėju išauga.

Jau radau ką nustatinėja, C reaktyvinį baltymą, kuris rodo organizme vykstantį uždegimą, bet ar tai pagrindas skirti antibiotikus?
Atsakyti
CRB rodo ar organizme bakterinė infekcija ar virusinė, atitinkamai skaičiukas parodo. Tačiau pradėjus vartot antibiotikus jo tyrimas visiškai bereikšmis, nes iškreips rodmenis. Be to papratas automatas kraujo parodo irgi bakterinį uždegimą...
Atsakyti
QUOTE(Lotynė @ 2010 11 26, 21:41)
CRB rodo ar organizme bakterinė infekcija ar virusinė, atitinkamai skaičiukas parodo. Tačiau pradėjus vartot antibiotikus jo tyrimas visiškai bereikšmis, nes iškreips rodmenis. Be to papratas automatas kraujo parodo irgi bakterinį uždegimą...


O sakykite, kokie parametrai paprastame kraujo tyrime parodo ar virusas ar bakterija? Kiek esu susipazinusi (nesu medike), tai is kraujo formules galima spresti, jeigu limfocitai virsija stipriai - tai virusas, jeigu granuliocitai - tai bakterija, ar as visiskai ne taip suprantu? Labai lauksiu atsakymo, nes irgi turime gydytoja, kuri mielai pyskina antibiotikus i knygele nuo bet kokio persalimo (gerai kas as ne visada jos klausau blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(sveikuolyte @ 2010 07 09, 00:56)
Nesu gydytoja, bet antibiotiku baidausi labai. Esant temperaturai 3 dienas tikrai ne visada reikia antibiotiku, gi reikia stebeti vaika. Ir mano mazei skyre antibiotiku kai nebuvo dar nei metuku. Gydytojai per daug skuba... Gydytojai paskiau, kad neduosiu. kaip nepaklusnia mama nusiunte i klinikas. Ir dabar dziaugiuosi, butu be reikalo sugerusi, del ko, raudonos gerkles, temperaturos. Na ir kas, kad daznai pasloguoja, juk auga, stipreja.

O homeopatiniai vaistai labai padeda, ypac jeigu tiki ir parinkti butent tau. Radau Kaune homeopate, kuri atlieka testa ir skiria vaistus. Gydziausi kartu su vaiku, nes kai maitini reikia gydyti abi. Rezultatas - tikrai geras. labiausiai ejau del alergijos, tai manau, kad labai padejo, jeigu ji dar ir yra, tai minimali. Sutiprejo net imunitetas siek tiek, man ypac susitvarke nervu sistema.
Galiu rekomenduoti, ypac nebeturincioms vilties, nebezinancioms kur kreiptis. Tradicine medicina ne visada gali padeti.
Tik kartais ten sunku suprasti diagnozes, bet nebutina gilintis. Brangoka, bet del savo vaiko verta.

Laba diena, gal galėtumėt duoti kontaktus gydytojos homeopatės pas kurią lankėtės.Vaikas ištisai serga nebežinau jau ką daryti.
Atsakyti
Labas vakaras moterys!
Reikia jusu pagalbos. Neradau aktyvios temos apie tokia problema kaip g.kaklelio gydymas, todel rasau i sia tema.

Ieskau vaistu nuo g.kaklelio erozijos, vadinasi - SOLCOVAGYN tik gydytoja sake kad Lietuvoje ju nera. O yra tik Baltarusijoje ar Rusijoje.

Labai prasau, atsiliepkite kas zinote kaip galima ta vaista gauti!
Atsakyti
QUOTE(Liulita @ 2011 01 11, 19:45)
Labas vakaras moterys!
Reikia jusu pagalbos. Neradau aktyvios temos apie tokia problema kaip g.kaklelio gydymas, todel rasau i sia tema.

Ieskau vaistu nuo g.kaklelio erozijos, vadinasi - SOLCOVAGYN tik gydytoja sake kad Lietuvoje ju nera. O yra tik Baltarusijoje ar Rusijoje.

Labai prasau, atsiliepkite kas zinote kaip galima ta vaista gauti!

Bandykite klausti pas tuos kurie prekiauja rusiškais vaistais, manau jeigu neturi, galima tartis, kad atvežtų
Atsakyti
Matyt teks kurti nauja tema ...
Atsakyti
QUOTE(Liulita @ 2011 01 14, 15:11)
Matyt teks kurti nauja tema ...

Nebūtina. Jei esat kaunietė, sutarsit Stoties turguje dėl vaistų. Jei vilnietė - Kalvarijų turgus pagelbės. smile.gif
Atsakyti

Sveikos,
esu pasimetusi unsure.gif ejom profilaktiskai pasitikrint, pridavem kraujuka, slapima pirmadieni, o antradieni vakare pastebejau, kad mazyle karsciuoja. Paskambinau paklaust del tyrimu ats. pasako- blogi atvykit su mazyle..
sake hemoglobinas blogas - 112. O CIA lentelese randu, kad 11-13,5 mėn norma: 107-131 g/l.
slapime leukocitu rado nepamenu ar sake skaiciu g.gif ale paskaiciau, kad karsciujat leukocitu visada yra. Paskyre gydytis antibijotikais unsure.gif O taip nesinori ju mazylei doh.gif skaitau visur ir dar labiau abejot pradedu ar duot verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Eglita_L @ 2011 02 09, 15:53)
Sveikos,
esu pasimetusi unsure.gif  ejom profilaktiskai pasitikrint, pridavem kraujuka, slapima pirmadieni, o antradieni vakare pastebejau, kad mazyle karsciuoja. Paskambinau paklaust del tyrimu ats. pasako- blogi atvykit su mazyle..
sake hemoglobinas blogas  - 112. O CIA lentelese randu, kad 11-13,5 mėn norma: 107-131 g/l.
slapime leukocitu rado nepamenu ar sake skaiciu g.gif ale paskaiciau, kad karsciujat leukocitu visada yra. Paskyre gydytis antibijotikais unsure.gif  O taip nesinori ju mazylei doh.gif  skaitau visur ir dar labiau abejot pradedu ar duot verysad.gif

As Jusu vietoje tris dienas tikrai neduociau, po triju dienu matysite, paprastai jeigu persalimas, bukle vaikiuko gereja... Mums gydytoja visada pataria palaukt tris dienas, ir jeigu ir toliau auksta temperatura ir hemopatiniai vaistai nepadeda, gali prireikti antibijotiku... Kol kas neskubekite
Atsakyti
Sveikos, norejau jusus pasiklausti, esu pasimetusi. NUo penktadienio dukryte serga koseja, sloga, bet niekas nesipucia tik viduje kriokia, nu atrodo kaip pilna nosis (jasi 3 metai) pasirodem gydytojai , skyre vaistu nuo kosulio, nuo slogos, ne antibijotiku. bet jau 5 diena temperatura nekrenta, (38,8. 39,6 ir t. t.) tik numusu ir vel sukyla. siandien issikvietem gydytoja, paklause, lyg desineje puseje siurkstus kvepavimas) skyre antibijotikus bet tai nesinori ju duoti. Ka daryti dar laukti, ar duoti antibijotikus, baisu neprisizzaisti, bet nesinori atrodo ir nuodyt vaiko. kaip apsispresti?
Atsakyti