Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų vaisingumas

[quote=TetisG,2007 01 08, 06:28]
Santykinis vaisingumas skaičiuojamas kaip gyvybingų spermatozoidų kieks 1 ml spemos. Pas žmones su viršsvoriu jis mažesnis. Bet tai labai jau santykinis vaisingumo sumažėjimas, juk kad lelių pradėt to vieno vienitelio spematozoido reikia lotuliukas.gif
vat ir aš manau kad straipsnis yra apie tai, o ne kad storesni negali turėti vaikų. Moksliniai tyrimai ne visada turi tokia jau didelę reikšmė - kartais tyirnėjama dėl tyrinėjimo, arba kaip socialinė profilaktika prieš nutukimą.
Atsakyti
Neseniai ziurejau dokumentini filma, apie nutukusius zmones ir ten tikrai sake, kad nutukusiu zmoniu zymiai sumazeja vaisingumas
Atsakyti
Teisingai, nereikia pataikauti persirijimui. Negalima vaiku versti valgyti ir patiems reikia su saiku tai daryti.

Nutukimas - baisi epidemija.
Atsakyti
beje, nutuusios moterys taip pat yra mažiau vaisingesnės. ir išnešioja sunkiau nestuke.gif ir gimdo sunkiau. ir t.t.
o kiek ligų ir mirtingų yra nuo nutukimo tai net nesuskaičiuosi. Taigi tai tikrai baisi epidemija...
Atsakyti
Mili, siaip esu tavo dvasinis ir pasaulevaizdos priesininkas, taciau negaliu cia tau nepritarti. Reikia ne maistui, o pramogoms isleidineti pinigus, ypac aktyvioms. Vietoj sociu pietu restorane, geriau i vandens parka nueiti, daug daugiau ispudziu ir naudo bus. Juk nebutina kacialkese prakaito lieti, yra daug ir smagiu budu pajudeti.
Atsakyti
QUOTE(paulius.sav @ 2007 08 13, 21:55)
Mili, siaip esu tavo dvasinis ir pasaulevaizdos priesininkas, taciau negaliu cia tau nepritarti. Reikia ne maistui, o pramogoms isleidineti pinigus, ypac aktyvioms. Vietoj sociu pietu restorane, geriau i vandens parka nueiti, daug daugiau ispudziu ir naudo bus. Juk nebutina kacialkese prakaito lieti, yra daug ir smagiu budu pajudeti.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
verysad.gif gaila kad čia nėra kaip su tavimi ginčytis, nes man tavo požiūris ir minčių dėstymas patinka. Be to lengva man kalbėti, kai nei aš nei mano vyras neturi problemų dėl svorio, greičiau priešingai biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(paulius.sav @ 2007 08 13, 22:55)
Mili, siaip esu tavo dvasinis ir pasaulevaizdos priesininkas, taciau negaliu cia tau nepritarti. Reikia ne maistui, o pramogoms isleidineti pinigus, ypac aktyvioms. Vietoj sociu pietu restorane, geriau i vandens parka nueiti, daug daugiau ispudziu ir naudo bus. Juk nebutina kacialkese prakaito lieti, yra daug ir smagiu budu pajudeti.

o ka daryti jei per savo nutukima jis is dzinsu nelenda ir i zmones savo pilvuka isnesti bijo? niekuo nesuvilioju nei vandens atrakcionais nei iskylom po miskus nes pavargsta greit uztai neina o dar prie viso to kaltina savo storuma del kurio atseit net pramogaut nebesigauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama liala @ 2007 08 14, 10:18)
o ka daryti jei per savo nutukima jis is dzinsu nelenda ir i zmones savo pilvuka isnesti bijo? niekuo nesuvilioju nei vandens atrakcionais nei iskylom po miskus nes pavargsta greit uztai neina o dar prie viso to kaltina savo storuma del kurio atseit net pramogaut nebesigauna doh.gif

gal padėtų pagąsdinimas baisesniais dalykais nei pilvuko išnešimas į viešumą? ax.gif tik pasidomėk koks nutukusių vyrų mirtingumas, kokiame amžiuje ir nuo kokių ligų - tai kaip mat išlėks rytais pabėgioti. ir beje, kas pas jus valgyt gamina? ant dietos savo storuliuką essen.gif . tik neužmiršk morališkai palaikyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama liala @ 2007 07 24, 18:30)
tai vat kad ne as sveriu 48ir tai prisigalvoju galvos skausmu  blush2.gif lotuliukas.gif  o vyras 126 bet niekada vakare nesako gal miegam jam kad ir 2 kart per para lotuliukas.gif  tai kur tas vangumas g.gif  mirksiukas.gif

sexova pora! lotuliukas.gif Taip noretusi intymu klausyma uzduot, bet tiek to lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Perla=) @ 2007 08 10, 11:24)
Neseniai ziurejau dokumentini filma, apie nutukusius zmones ir ten tikrai sake, kad nutukusiu zmoniu zymiai sumazeja vaisingumas

vaisingumas ir sumazeja del to, kad stori zmones maziau juda, tai ir spermotozoidai stabligiski tampa lotuliukas.gif
Atsakyti
Oba, 48 vs 126 cia extrymas. Buna, kai dideli mazas megsta. Manau vyras 180 turi 70 sverti, o 185 75, nu iki 80. Reikia diedu riebiai nemaitinti.

Is kitos puses imkites vyru taktikos, pastebekite zurnaluos lieknus vyrus ir garsiai apie tai pareiskite. Niekuomet tiesiai nevarykite, vyrai viska priesingai daro.

Beje vyro anstvori gali lemti seimyninis gyvenimo budas, kai nereikia moteru kadrinti, tai ir apsileidzia.
Atsakyti
lotuliukas.gif
QUOTE(paulius.sav @ 2007 08 15, 13:28)
Oba, 48 vs 126 cia extrymas. Buna, kai dideli mazas megsta. Manau vyras 180 turi 70 sverti, o 185 75, nu iki 80. Reikia diedu riebiai nemaitinti.

Is kitos puses imkites vyru taktikos, pastebekite zurnaluos lieknus vyrus ir garsiai apie tai pareiskite. Niekuomet tiesiai nevarykite, vyrai viska priesingai daro.

Beje vyro anstvori gali lemti seimyninis gyvenimo budas, kai nereikia moteru kadrinti, tai ir apsileidzia.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paulius.sav @ 2007 08 15, 13:28)
Oba, 48 vs 126 cia extrymas. Buna, kai dideli mazas megsta. Manau vyras 180 turi 70 sverti, o 185 75, nu iki 80. Reikia diedu riebiai nemaitinti.

Is kitos puses imkites vyru taktikos, pastebekite zurnaluos lieknus vyrus ir garsiai apie tai pareiskite. Niekuomet tiesiai nevarykite, vyrai viska priesingai daro.

Beje vyro anstvori gali lemti seimyninis gyvenimo budas, kai nereikia moteru kadrinti, tai ir apsileidzia.

nesąmonė irnesakyk.gif 185 sveriantis 75- butu tikras džiūvėsis schmoll.gif 180 turėtu svert 85 kg. ir ne riebalų ,o raumenų fitness4.gif thumbup.gif Teisingai drinks_cheers.gif reikia riebiai nemaitinti ,reik maitinti baltymais ir angliavandeniais tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti