Įkraunama...
Įkraunama...

Kas jums sunkiausia vaiko auginime?

QUOTE(deiritta @ 2011 01 28, 21:12)
sunkiausia 'neišeiti' is kantrybės kai vaikas nuoširdžiai iš visų jėgų iš jos veda frusty.gif



visu 100% pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aisku, sunkiausia tam tikrose situacijose neprarasti kantrybes, bet bent jau man jos pritruksta tik tada, jei bunu labai pavargusi, neismiegojusi, nepavalgiusi ar kazko nelaiminga... Vadinasi, reikia ismokti tiesiog harmoningai gyventi.. biggrin.gif
Dar buna labai sunku rudeni, kai pasitaiko bjaurus oras, o vaikutis sirguliuoja, tai nei i lauka iseisi, nei i svecius pas kitus vaikus ar kitokius susiburimus, ir tada belieka sedeti namie ir laukti, kol vaikas pasveiks.. doh.gif
Atsakyti
Kai vaikai serga, matai, kad jiems skauda, be saiko pumpuoji vaistus su šalutiniais poveikiais ir suvoki, kad daugiau niekuo jiems padėt negali...
Atsakyti
"Va but kantri su vaiku sunku kartais buna. Sunku neaprekt, sunku paaiskint ir kantriai keliasdesimt kart nuvest nuo rozetes, sunku kartais buna eit valgyt gamint, nes virtuve ir taip jau kartais atsibosta, o cia dar kelis kart per diena specialiai vaikui gamint, indus plaut, po to grindis, kose ismetyta rinkt. Ir sunku labai but 24 val su vaiku be pertraukos. Vis del to bent valanda per diena turiu pabut atskirai, bet daznai neiseina."

pacitavau kitos mamytes zodzius parasytus keleta metu atgal ax.gif

va ir as taip jauciuosi
Atsakyti
be proto sunku neprarasti savitvardos ir kantrybes:)
Atsakyti
Sunkiausia kai neklauso, o tu turi nepratrūkti.
Labiausiai nepakenčiama schmoll.gif kai dukros tėvas aiškina jai girdint apie mano auklėjimo klaidas verysad.gif
Atsakyti
Sunkiai dygo dantys ir du metus nežinojom kas yra miegas naktį. Du metus kiekvieną naktį! Nuo miego trūkumo ir pati esu nualpusi, ir vyras. Kiek gydytojų apeita, kaip pagalbos niekur nerasta. Dabar kai prisimenu net bloga pasidaro. Palyginus su šia patirtimi, visi ožiukai atrodo juokingi.
Atsakyti
Kai vaikas serga ir tu ziuri i ta maza bejegi zmoguti verysad.gif
Kai truksta kantrybe ir vaika aprekiu arba suduodu per uzpakali,o tada sazines grauzimas kelias dienas,sau vietos nerandu verysad.gif
Atsakyti
Sunkiausia nebegalėti ekspromtu susigalvoti ko nors ir tuoj pat įgyvendinti. Dar vis pajuokauju, kad sunkiausia vaiko auginime tai jį aprengti lotuliukas.gif
Atsakyti
Man asmeniškai sunkiausia:
1. Kai serga vaikai.
2. Kai vaikutis bando prieštarauti, o man reikia išlaviruoti taip kad nebūtų konflikto.
3. Sugalvoti ką pagaminti valgyti, kad tiktų visiems, būtų ne tas pats kas prieš kelias dienas ir dar kad būtų kiek įmanoma sveikiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Makare @ 2003 07 09, 00:10)
Sunku buvo vemti pirmus menesius, sunku buvo nemiegoti puse metu, labai sunku budavo, kai pakyla temperatura, tavo vaikas serga, o tu nezinai ka daryti, sunku budavo, kai uzsidejo pirma guza....... O sunkiausia yra zinoti, kad visa gyvenima del mazo puku kamuolelio bus sunku, neramu...Man sunkiausiai zinoti, kad, kai visi aplinkui uzknis, niekada jau nebegalesiu susikrauti savo "manatkiu", susirinkti visas savo mintis ir iskeliauti viena i pasaulio krasta...
bet kartu ir lengva, kai zinai, kur save visada gali rasti......

nu fainai labai parasyta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano vaikai skirtingo amžiaus, bet abu auginant sunkiausia man yra atlaikyti ir teisingai reaguoti į jų neklausymą ir atsikalbinėjimus rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti