Įkraunama...
Įkraunama...

Paulo Coelho knygų gerbėjai

Labas 4u.gif Esu be galo susižavėjusi Paulo Coelho knygomis. Pirma skaityta Knyga "Alchemikas" paliko neišdildomą įspūdį, paskui sekė kitos. thumbup.gif Na, labai labai jis man kaip autorius patinka... Gal yra bendraminčių?
Atsakyti
Yra yra.. drinks_cheers.gif perskaičiau visas jo knygas... Labai patiko visos, nors tiesą pasakius Alchemikas tikriausiai mažiausiai, skirtingai negu daugeliui... Pati pačiausia "Veronika ryžtasi mirti"
Atsakyti
Jo, "Veronika ryžtasi mirti" labai puiki knyga. Kaip ir "Ant Piedros upės ten aš sėdėjau verkdama".Aš tai išširašau patikusias mintis. Patinka man jo filosofija. O ir pats kaip asmenybė. Dažnai užsuku į Paulo Coelho svetainę thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
as irgi esu jo gerbeja thumbup.gif puikus rasytojas, labai idomios mintys, man ir patinka jo filosofija. Is tikruju, knyga Alhemikas man bent jau pasirode ne tokia stipri, kaip visos kitos. Man labai patiko "Zahiras"
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2006 09 28, 11:10)
as irgi esu jo gerbeja thumbup.gif puikus rasytojas, labai idomios mintys, man ir patinka jo filosofija. Is tikruju, knyga Alhemikas man bent jau pasirode ne tokia stipri, kaip visos kitos. Man labai patiko "Zahiras"

O aš "Zahiro" dar neskaičiau... blush2.gif gėda pripažinti blush2.gif Būtinai reiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraigyte @ 2006 09 28, 10:32)
O aš "Zahiro" dar neskaičiau...  blush2.gif gėda pripažinti  blush2.gif Būtinai reiks  mirksiukas.gif



Man geriauia Coelho knyga - Veronika ryztasi mirti bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2006 09 28, 16:19)
Man geriauia Coelho knyga - Veronika ryztasi mirti  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir mane ji patraukė nuo pirmo puslapio.Pabaiga taip pat netikėta ir gera wub.gif
Dar skaičiau"Prie Piedro upės...".Irgi patiko.
Atsakyti
QUOTE(Sraigyte @ 2006 09 28, 09:32)
O aš "Zahiro" dar neskaičiau...  blush2.gif gėda pripažinti  blush2.gif Būtinai reiks  mirksiukas.gif

tai dar perskaitysi, spesi mirksiukas.gif
Atsakyti
O man labiausiai patiko "11 minučių" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 09 29, 08:40)
O man labiausiai patiko "11 minučių"  smile.gif

as ja kaip tik dabar skaitau bigsmile.gif
Atsakyti
Mano pirma jo perskaityta knyga buvo "Veronika ryztasi mirti" thumbup.gif nerealiai patiko, o pabaiga tikrai priverte susimastyti. Po to skaichiau "Vienuolika minuchiu", irgi patiko, bet vat pasibaige kazkaip per saldziai. Na ir trechia perskaichiau "Alchemika". Idomu, bet kad buchiau labai susizavejus, tai nea schmoll.gif

Dabar eilej "Zahiras", bet laiko vis nerandu doh.gif Drauge man ja patare skaityt po Beigbederio "Meile trunka tris metus", bet pastaraja perskaichiau, o prie "Zahiro" taip ir neprisikasiau kolkas doh.gif

Shiaip bendrai man Coelho kuryba thumbup.gif
Atsakyti
Matau, labai giriat "Veroniką", tai užsisakiau ją šiandien bibliotekoje, pažiūrėsim... smile.gif
Atsakyti