Įkraunama...
Įkraunama...

"Varpelio" mokykla

QUOTE(Salsa @ 2007 05 03, 13:58)



Salsa, jei jus is kito rajono, tai gal ir itakos tos kelios dienos.... Gyvenancius savo rajone priimti privalo, taip kad per daug galvos labai nesuku... g.gif .
As apie ta sveikatos pazyma, kad reieks, tai zinojau jau nuo vasario menesio....
Taciau LOGISKAI nusprendziau, kad apie vaiko sveikata pazyma turetu buti reiklainga vasaros pabaigoje... Per pusmeti velnias zino kas gali dar nutikti....

Pati avepiza buvau, uztat dabar su menesio laiko lelka ir pirmagimiu turiu varineti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2007 05 03, 16:58)
Pati avepiza buvau, uztat dabar su menesio laiko lelka ir pirmagimiu turiu varineti...  doh.gif



O aš planavau vasarą vyrą po pioliklinikas su dukra pavarinėti - kai jam bus atostogos ax.gif

Dar nežinau, kaip bus su ta brandumo pažyma. Darželio auklėtojos paaiškno, kad tokios dabar neišdavinėja, nes ugdymo laikas dar nepasibaigė, ne visi testai su vaikučiais atlikti, ne visa jų programa išeita, taigi...

Išvis jau nebesuprantu, kur ir kokių galų ieškoti doh.gif Visi kiti grupės tėvai atsipūtę sau vasaros laukia ir niekur neskuba, aš viena kaip durnė čia plūkiuosi ir lakstau doh.gif

Priklauso mums, priklauso pagal rajoną tas "Varpelis" (nepriklausytų ar bent jau būtų arti namų kita normali mokykla - prisiekiu, leisčiau į ją unsure.gif ), bet, kaip supratau, klasės jau išsidalinamos, taigi jei nori, kad vaikas patektų ten, kur nori... ko gero, net ir tas kelias dienas būsiu pavėlavusi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Salsa @ 2007 05 03, 17:58)
Gali būti, neatmetu galimybės, kad toks - tik pirmasis įspūdis. Mačiau ją pirmą kaertą gyvenime. Kai taip parašei - net pagalvojau: velnias žino, o gal ne su direktore, o su kokia pavaduotoja kalbėjausi? Bet bent jau direktorės kabinete ji sėdėjo... Suprantu, kad gal žmogus pavargęs, gal ne nuotaikoj, galdar kas nors - visaip gyvenime pasitaiko.

Bet kai ateina moteriškė su tokiu pilvu, jog akivaizdžiau nebūna, kad jai "ant dienų" gimdyti (čia man) ir kai tau visiškai šaltu ir bejausmiu poku pareiškia, jog reikia visas pažymas atnešti iškarto, kitaip dokumentų nepriims - nu nebegalėjau tverti savyje, pusdienį pražliumbiau  doh.gif 

Aš nežinau, ar suspėsiu tas pažymas surinkti iki pagimdysiu. O reikia ir pas okulistą, ir pas chirurgą, ir pas stomatologą (laimė, šita bent pažįstama, tai jau vakar štampą gavom) - visur eilės, visur važinėjimas, sėdinėjimai poliklinikoje, kai, žmogus, ir taip vos kojas bepavelki.

Manyčiau, šiaip ar taip galėjo kaip nors dalykiškiau į tai pasižiūrėti, galbūt pasiūlyti kokią išeitų, pasakyti, kurie dokumentai būtinesni, kuriuos gal ne taip svarbu, ar atnešiu dabar, ar po savaitės kitos... Nes šiuo atveju mes išvis dabar, gaunasi, į sąrašus nepatekom ir jei neduokdie nesuspėsiu sulakstyti su visais tais suknistais popieriais dabar - vėluosime tikrai smarkiai (tėčio tai juk dekretinių atostogų, kad bastytųsi po poliklinikas, niekas neišleidžia  doh.gif ).

Kitaip tariant, man ji pasirodė tiesiog neįtikėtinai bjauri doh.gif
Papildyta:
kadangi mano dukros grupės dauguma vaikų eis į kitas mokyklas, labai gerai žinau, kad dėl pažymos šiuo metu iš jų niekas nelaksto - tvarkysis viską vasarą.

O dėl dokumentų - nu po galais, tai ko aš skambinau ir su kokia vėpla ten kalbėjau, kai paklausiau, kada, kaip galima tą vaiką į mokyklą užrašyti? Buvo pasakyta: ateikite gegužės mėnesį ir užrašysit. Nė žodžio apie jokius dokumentus iš anksto  doh.gif


tais sveika atvykus į pedagogų pasaulį mirksiukas.gif kuo anksčiau suprasi,kas jie per paukščiai, tuo lengviau bus pačiai mirksiukas.gif
šiaip dėl pažymos NEGALI nepriimti vaiko dokumentų, taio kad ramiai dėk tu ją į vietą, ir nekreipk dėmesio - žiūrėk savo sveikatos, tas dabar svarbiau 4u.gif
apskritai ji pakankamai pakenčiama, lyginant su kitais pIdagogais, bet gal ir ,kaip sakai, nuotaikos nebuvo (gal meilėj nesiseka hihihi.gif )
taigi, patarimas vienas - įjungi "durniaus " pavarą, ir nekreipi dėmesio, į ką nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naure: 03 gegužės 2007 - 18:20
QUOTE(naure @ 2007 05 03, 18:19)
tais sveika atvykus į pedagogų pasaulį  mirksiukas.gif  kuo anksčiau suprasi,kas jie per paukščiai, tuo lengviau bus pačiai  mirksiukas.gif
šiaip dėl pažymos NEGALI nepriimti vaiko dokumentų, taio kad ramiai dėk tu ją į vietą, ir nekreipk dėmesio - žiūrėk savo sveikatos, tas dabar svarbiau  4u.gif
apskritai ji pakankamai pakenčiama, lyginant su kitais pIdagogais, bet gal ir ,kaip sakai, nuotaikos nebuvo (gal meilėj nesiseka  hihihi.gif )
taigi, patarimas vienas - įjungi "durniaus " pavarą, ir nekreipi dėmesio, į ką nereikia  mirksiukas.gif


Na, ir nuraminai (jei pažymos per rytojų visko nesuveiksiu), ir "paguodei" lotuliukas.gif

Man tai kitos mokytojos kažkaip labai normalios pasirodė ax.gif

Ir ta čia išgirta Ignatavičienė - tokia dalykiška, matosi, kad tvarką palaikyti moka ir klasėje bardako nebus, ir C klasės mokytoja (Žarskienė, jei neklystu) - tokia pasirodė motiniškai šilta, kuri paglobotų ir už rankos nuvestų kur reikia pasimetusį pirmokėlį... Dukrai jauna B klasės mokytoja labai patiko... Kažkaip kiti darbuotojai paliko šiltą ir malonų įspūdį... iki įžengėm į direktorės kabinetą doh.gif

Bet rimtai - gal ne širst ant žmogaus reikia, o pagalvot, kad jam meilėje nesiseka, ar ką unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Salsa @ 2007 05 03, 20:27)
Na, ir nuraminai (jei pažymos per rytojų visko nesuveiksiu), ir "paguodei"  lotuliukas.gif

Man tai kitos mokytojos kažkaip labai normalios pasirodė  ax.gif

Ir ta čia išgirta Ignatavičienė - tokia dalykiška, matosi, kad tvarką palaikyti moka ir klasėje bardako nebus, ir C klasės mokytoja (Žarskienė, jei neklystu) - tokia pasirodė motiniškai šilta, kuri paglobotų ir už rankos nuvestų kur reikia pasimetusį pirmokėlį... Dukrai jauna B klasės mokytoja labai patiko... Kažkaip kiti darbuotojai paliko šiltą ir malonų įspūdį... iki įžengėm į direktorės kabinetą  doh.gif

Bet rimtai - gal ne širst ant žmogaus reikia, o pagalvot, kad jam meilėje nesiseka, ar ką  unsure.gif

žinok jai čia kaip užeina :cranky: kartais va taip, kitą kartą labai jau meili unsure.gif šiaip, užtikrintai reikia taip elgtis cool.gif , nebijot pakelt toną (kultūringai), ir visks bus narmalia biggrin.gif bet apskritai nemėgstų aš jų....pidagogų tų...... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(naure @ 2007 05 03, 19:19)
tais sveika atvykus į pedagogų pasaulį  mirksiukas.gif  kuo anksčiau suprasi,kas jie per paukščiai, tuo lengviau bus pačiai  mirksiukas.gif
šiaip dėl pažymos NEGALI nepriimti vaiko dokumentų, taio kad ramiai dėk tu ją į vietą, ir nekreipk dėmesio - žiūrėk savo sveikatos, tas dabar svarbiau  4u.gif
apskritai ji pakankamai pakenčiama, lyginant su kitais pIdagogais, bet gal ir ,kaip sakai, nuotaikos nebuvo (gal meilėj nesiseka  hihihi.gif )
taigi, patarimas vienas - įjungi "durniaus " pavarą, ir nekreipi dėmesio, į ką nereikia  mirksiukas.gif


nelabai suprantu palyginimų: pedagogų pasaulis ir direktorė?... g.gif
Ir kas per „paukščiai"... g.gif
Ar ne tie patys pedagogai mūsų vaikus moko????? nemanau, kad galime visus pedagogus šitaip sulyginti. Ar kituose kolektyvuose nėra tipiškų „pedagogų" (kaip kad šiuo atveju klijuojamos etiketės)? Apsidairykim aplinkui: kaip ir visur, ir mokyklose yra visokių žmonių. bigsmile.gif ir jei direktorė padarė nekokį įspūdį, tai kuo dėti mokytojai? Juk net ir mokytojus šiais laikais renkamės patinka - nepatinka. Tai mus, mamas, ir išlepino savotiškai. O ar gali žmogus visiems patikti, įtikti ir ar gali visiems nepatikti? Visokių yra, visokių ir reikia. drinks_cheers.gif
O į mokyklą privalo priimti nors ir rugpjūčio 31d., jei priklausot rajonui. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Papūgėlė: 03 gegužės 2007 - 18:57
QUOTE(naure @ 2007 05 03, 18:39)
bet apskritai nemėgstų aš jų....pidagogų tų......  unsure.gif



Ne veltui sakoma, kad pedagogas - ne profesija, o diagnozė.

Aš pati esu pedagogės dukra, tai galiu patvirtinti lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Papūgėlė @ 2007 05 03, 18:51)
nelabai suprantu palyginimų: pedagogų pasaulis ir direktorė?...  g.gif
Ir kas per „paukščiai"...  g.gif
Ar ne tie patys pedagogai mūsų vaikus moko????? nemanau, kad galime visus pedagogus šitaip sulyginti.


Gal gi nepiktas šis palyginimas? 4u.gif
Atsakyti

Papildyta:
Gal gi nepiktas šis palyginimas? 4u.gif
[/quote]

Tikiuosi mirksiukas.gif Nes ir ne pedagogų kolektyve turim tooookių su diagnozėm!.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Papūgėlė @ 2007 05 03, 19:23)
Nes ir ne pedagogų kolektyve turim tooookių su diagnozėm!..  lotuliukas.gif



Čia tas pats kaip su "senmergėm" - tiek tokių tipiškų mėlynųjų kojinių pažįstu, nepaisant to, kad ir ištekėjusios, ir vaikų turi: atrodytų, tik katiną laikyt ir kojines megzt, o ne šeimoje gyvent lotuliukas.gif

Na, bet čia jau offtopickai bigsmile.gif

O grįžtant prie temos: mamos, kieno vaikai lanko šią mokyklėlę - ar ten ta uniforma privalomakasdien, ar tik per šventes?
Kaip ji dėvisi?
Ar patogu mokinukams?

Kažko taip visai be nostalgijos prisimenu savo juodą su rudu uniformą - taip džiaugiausi, kai pagaliau buvo galima ją pamiršti spintoj ir į mokyklą spakainiai žygiuoti su džinsais...
Atsakyti
QUOTE(Papūgėlė @ 2007 05 03, 20:51)
nelabai suprantu palyginimų: pedagogų pasaulis ir direktorė?...  g.gif
Ir kas per „paukščiai"...  g.gif
Ar ne tie patys pedagogai mūsų vaikus moko????? nemanau, kad galime visus pedagogus šitaip sulyginti. Ar kituose kolektyvuose nėra tipiškų „pedagogų" (kaip kad šiuo atveju klijuojamos etiketės)? Apsidairykim aplinkui: kaip ir visur, ir mokyklose yra visokių žmonių.  bigsmile.gif ir jei direktorė padarė nekokį įspūdį, tai kuo dėti mokytojai? Juk net ir mokytojus šiais laikais renkamės patinka - nepatinka. Tai mus, mamas, ir išlepino savotiškai. O ar gali žmogus visiems patikti, įtikti ir ar gali visiems nepatikti? Visokių yra, visokių ir reikia.  drinks_cheers.gif
O į mokyklą privalo priimti nors ir rugpjūčio 31d., jei priklausot rajonui.   mirksiukas.gif

vat tas ir per paukščiai - turiu glaudų ryšį su jais, taip kad jaučiu turinti teisę pareikšt savo nuomonę - sorry, jei ką įžeidžiau ar užmyniau ant skaudžios vietos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Salsa @ 2007 05 03, 21:29)
Čia tas pats kaip su "senmergėm" - tiek tokių tipiškų mėlynųjų kojinių pažįstu, nepaisant to, kad ir ištekėjusios, ir vaikų turi: atrodytų, tik katiną laikyt ir kojines megzt, o ne šeimoje gyvent  lotuliukas.gif

Na, bet čia jau offtopickai  bigsmile.gif

O grįžtant prie temos: mamos, kieno vaikai lanko šią mokyklėlę - ar ten ta uniforma privalomakasdien, ar tik per šventes?
Kaip ji dėvisi?
Ar patogu mokinukams?

Kažko taip visai be nostalgijos prisimenu savo juodą su rudu uniformą - taip džiaugiausi, kai pagaliau buvo galima ją pamiršti spintoj ir į mokyklą spakainiai žygiuoti su džinsais...

oficialiai privaloma, bet realiai tai priklauso nuo mokytojos - mano vyresnėlei negalima net žiemą šiltesnių kelnių vietoj sarafano dėvėt, tai velkamės šiltus getrus po sarafanu,o atėjus į mokyklą nusmauna juos kartu su batais - nelabai patogu unsure.gif
o jaunylė visą žiemą pravaikščiojo kaip jai norėjosi, dabar va pavasariop paprašė jau vilkėt uniformą...
Šiaip tikrai patogi ji, ir nešiojasi super thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Salsa @ 2007 05 03, 21:05)
Ne veltui sakoma, kad pedagogas - ne profesija, o diagnozė.

Aš pati esu pedagogės dukra, tai galiu patvirtinti  lotuliukas.gif


Gal gi nepiktas šis palyginimas?  4u.gif


tikrai nepiktas...... 4u.gif
aš pati šiaip....... unsure.gif iš jųjų tarpo...... blush2.gif
Papildyta:
tai beveik iš vidaus matau situaciją, taip sakant..... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naure: 03 gegužės 2007 - 20:29
Klausykit, o kiek uniforma kainuoja pasiuti? berniukui... g.gif
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2007 05 04, 21:32)
Klausykit, o kiek uniforma kainuoja pasiuti? berniukui...  g.gif


tiksliai nežinau, bet su medžiaga ir pasiuvimu kažkur apie 200lt
Atsakyti