Įkraunama...
Įkraunama...

Renginiai vaikams: spektakliai, koncertai ir pan.

Sveikos, siulau savo mazuosius nusivesti i Vilniaus mazaji teatra, spektakli "Mano batai". Is tiesu nerealus spektaklis, mano mazjam 1.5 metuku issedejo visa laika, ir plojo, ir kartu niuniavo, ir dar banda lipti ant scenos. zodziu, labai labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Mes su 1,5 metu suneliu apsilankem spektaklyje Keistuoliu teatre "Mano senelis buvo vysnia". Gerai issedejo puse valandos (puse spektaklio), veliau teko iseit, dar meginom grizt - bet veltui 4u.gif . Siaip ten patekom atsitiktinai - turejau eit su vyresnele, bet ji negalejo. Siaip sis spektaklis maziukams nelabai tinkamas, bet jis labai prasmingas ir vyresneliams, ir suaugusiems... nes ten kalbama apie rimtus dalykus (mirti, senatve, gamtos pajautima) vaikams suprantama kalba...

O siaip dar vienas patarimas teveliams, kurie lankosi renginiuose su maziukais,- pries spektakli ieikite i sale patys paskutiniai, nes vaikui nusibos laukt spektaklio pradzios ir per spektakli maziau issedes.

Beje, rodos Elfu teatre bilietai maziams nemokami (rodos iki 3 metu jei neklystu), reiks ten apsilankyti. Nes dazniausiai butent suaugusiems gaila, kad teko iseit is spektaklio nepamacius pabaigos, juo labiau pinigai uz abu sumoketi. Tai va bent pigiau gautusi. O vaikas manau ir is puses spektaklio gaus sau ispudziu tiek, kiek jam reikia.
Atsakyti
QUOTE(Asta75 @ 2008 04 01, 15:44)
Sveikos, siulau savo mazuosius nusivesti i Vilniaus mazaji teatra, spektakli "Mano batai". Is tiesu nerealus spektaklis, mano mazjam  1.5 metuku issedejo visa laika, ir plojo, ir kartu niuniavo, ir dar banda lipti ant scenos. zodziu, labai labai patiko thumbup.gif



Reikes nueiti, tikiuosi mano 3,5 bus ne per "senas" tease.gif
Atsakyti
Mes nuo 2 metų su mažiuku pradėjom kultūrintis - buvom porąkart teatre, cirke, koncerte. Šiaip tokie renginiai jam labai patinka, žiūri susidomėjęs, va tik Voro vestuvės Siemens arenoje nelabai tiko, nes garsas jam per didelis - ausytes dengėsi.
Atsakyti
as galvoju mano maze dar neisedetu tetre ar cirke g.gif ji labai judri tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2008 04 08, 22:12)
as galvoju mano maze dar neisedetu tetre ar cirke g.gif ji labai judri tongue.gif



Manau is pradziu reiktu vesti i teatriukus kurie yra trumpuciai g.gif ir kaip kazkas minejo, eiti i sale paskutiniems, kad vaikuciui nepabostu laukti smile.gif
Atsakyti
O dar gera mintis - pameginkite prisiplakti prie darzelio ar mokyklos vaikuciu (sis patarimas gal labiau tiktu vaikiukams, kurie darzelio patys nelanko, o ju mamos nedirba, - juk tokie renginiai paprastai vyksta darbo dienomis pries pietus). Juk tenai labai daznai atvaziuoja teatriukai ar koncertines grupes. O ir tokiu renginiu kaina buna simboline.

Stai mes su maziuku ana savaite buvome grupes "Tonika" koncerte (o vyko jis vyresneles dukros pradines mokyklos saleje), bilietas mums kainavo tik 2,5lt ir sugebejom isbuti visa valanda. Dar baliona sunelis gavo kaip maziausias ziurovas. 4u.gif 4u.gif 4u.gif O ir butu teke iseit - irgi nebutu gaila, kai tokie mazi pinigai.

P.S. Stebiuosi, kad si mintis man neatejo i galva anksciau, butume anksciau predeje kulturintis... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atlantida: 09 balandžio 2008 - 13:12
Nemokamas užsiėmimas - eiti į "Dainų dainelės" filmavimus, jie dabar vyksta sekmadieniais ir antradieniais LRT (sekmadieniais lyg nuo 15, antrad. - 14 val.). Reikia turėti asmens dokumentą.
Bet tai gana varginanti atrakcija, užima kelias valandas, daug visokių pertraukimų. Ir ne visi dainorėliai maži mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ir Guste @ 2008 04 09, 16:55)
Nemokamas užsiėmimas - eiti į "Dainų dainelės" filmavimus, jie dabar vyksta sekmadieniais ir antradieniais LRT (sekmadieniais lyg nuo 15, antrad. - 14 val.). Reikia turėti asmens dokumentą.
Bet tai gana varginanti atrakcija, užima kelias valandas, daug visokių pertraukimų. Ir ne visi dainorėliai maži  mirksiukas.gif


Manayčiau, kad galima dar ir į Tele bim bam filmavimą nuvažiuot g.gif g.gif o šiaip mes kaip Kauniečiai tai važiuojam į Zoologijos sodą, buvom kai mazgiui buvo metukai, ir šią vasarą irgi buvom, vaikui kaskart vis kažkas nauja hihihi.gif dabar rezgu mintį, kad reikia nusivest į lėlių teatrą, sakė ten vaikam spektakliai ilgiausiai trunka 45min, o programėlėj visada nurodyta kokio amžiaus vaikučiams spektaklis g.gif g.gif va dėl cirko dar abejoju nes ten pasirodymas apie valandą ar ilgiau trunka kažin ar pavyktų tiek laiko dėmesį išlaikyt g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta75 @ 2008 04 01, 15:44)
Sveikos, siulau savo mazuosius nusivesti i Vilniaus mazaji teatra, spektakli "Mano batai". Is tiesu nerealus spektaklis, mano mazjam  1.5 metuku issedejo visa laika, ir plojo, ir kartu niuniavo, ir dar banda lipti ant scenos. zodziu, labai labai patiko thumbup.gif

Tai buvo pirmasis mano mažylės matytas spektakliukas, kai jai dar nebuvo nei dviejų metukų (maždaug 1,10 m.) Patiko nerealiai. thumbup.gif Visą spektakliuką išsižiojus žiūrėjo (beje, jis trunka maždaug 30 - 40 min.), o kai baigėsi nenorėjo išeiti, sakė "dar". smile.gif 4u.gif Ir išmoko žodį "dingo" doh.gif . Jei tik ko neranda, tuoj lekia ir šaukia "dingo".


QUOTE(sssaule @ 2006 12 02, 15:41)
Mes su mergaitėms einame į lėlių teatrą, jos išsėdi visą spektaklį, o spektaklių trukmė įvairi nuo pusvalandžio iki 1.15 val., ir joms labai patinka. O spektaklius einam kurie skirti vaikams nuo 3m., nors mano panelytėms dar tik 2 metukai.
O pradėjome eiti kai joms buvo 1m. 10mėn.


Mes žiūrėjom spektakliuką "Raudonkepurė". Tik aš galvojau, kad bus pasakos inscenizacija, bet šis spektakliukas labai šiuolaikiškas, skirtas vyresniems vaikučiams. Gerai, kad neilgas, nes apspardėm ir apglostėm visus šalia buvusius vaikučius. O draugės dukrytė tai labai vilko išsigando. verysad.gif
Galvoju, kad 2 - 2,5 metukų vaikučiams geriau muzikiniai spektakliukai, kur daugiau dainuojama, nei kalbama. 4u.gif
Atsakyti
si sestad buvom raganiukes teatre su dukryte 3metuku,spektaklyje apie meskinus,buvo daug panasaus amziaus ir mazesniu,ir kiek vyresniu vaikiuku,maniskei labai patiko,ten ir uzvesdavo vaikus padainuot,ir plodavo kartu,zodziu toks muzikinis.gal kas dar gali patart koks spektaklis tiktu tokio amz. vaikui?
Atsakyti
Mano dukryte gana bailiuke: issigasta sales uztemimo, garsesniu balsu, aukstesniu intonaciju ir zmoniu su neiprastais apdarais doh.gif Viena kart pamate nuotaka: sako bijau sitos tetos lotuliukas.gif doh.gif
Bandydami iveikti sia baime, nupirkome ant rankos maunamus personazus pagal pasaka RAUDONKEPURAITE, tai baisiai patiko, vis praso, kad buciau vilkas, mama ar mociute ir t.t. net kai atliekam iprastinius ritualus: valgom, rengiames ir t.t.
Tad laukiu naujo LELIU TEATRO Kaune sezono, kad galeciau nuvest savo dukrele, manau sitie spektakliukai jai bus puiki pradzia.
Gal patartumete, kuris spektakliukas labiausiai tiktu mano bailiukei? mastau.gif
Atsakyti